Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Fury warrior - Tecora

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Tec
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeUt marec 22, 2011 1:23 pm

Zdravím,

přihlášku píšu dle vašeho vzoru. Rád bych jen doplnil, že je mi 29, jmenuju se Milan a žiju v Praze. Co se týče koníčků, tak nejsou žádné, které by zapříčinily moji neúčast na raidu.


1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )

Tecora, warrior, lvl 85, link doplním jakmile příjdu domu. Zatím si mě můžete na armory dohledat růčo. V práci je tento web zablokovanej

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

99% PvE

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

Chci vstoupit do DT, protože máte skvělý raid time, progress na úrovni a jste guilda,
s dlouholetou tradicí a tudíž dobrým zázemím.


4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

The Insomnia je guilda plná skvělejch lidí, ale bohužel je to noční guilda. Změnil jsem zaměstnání a pravidelně vstávám v 6:30 do práce a asi sem už moc starej na to chodit spát kolem 1:00. A když už raiduju, tak chci být na všech raidech a ne jen na části, jak by to bylo v insomnii.

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

Bez problému.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

lvl 60 - vše kromě horsemanů, sapphirona a kt
lvl 70 - komplet
lvl 80 - vše kromě algalona, hc sindry a liche
lvl 85 - mám dole vše na normál + antramedes, chimaeron a halfus na HC. Maloriak 2%,
takže mám odprogresováno.

Ve všech guildách jsem dělal CL buď warriorů a nebo dříve rogue. Leadrování raidů jen ojediněle, multitasking není moje silná stránka. Takže sem rád, že se starám pouze sám o sebe. Každopádně když vidím chybu, tak na ní dotyčného upozorním.


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

Fury/Prot - main fury, můj komplet progress na lvl 85 mam odtankovaný z důvodu inaktivity tanků. Account jsem kupoval a levloval ve vanille, nikomu jej nepůjčuji.

8 ) jaký máš přístup k WoW:

8mbit ADSL, 40-60 fps ve fightu, PC mám vlastní a s nikým nesdílím.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?

4x týdně je ok, samozřejmě se může stát, že nějaký den nebudu ready. To se každopádně dozvíte vždy dostatečně předem.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )

WOL - stejný případ jako u linku na profil. Doplním jakmile budu doma. Jen pro představu - poslední halfus 25 HC 56k dps.

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Nejsem nadšenec, nicméně když se raid rozhodne zabít určitého bosse na achiev aby guildě zase o trochu narostl e-peen, tak mlčím a točím.

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Mám zkušenosti, svojí classu znám dobře a troufám si říci, že točím maximální dps, které mi gear a mechanika fightu dovolí. Když něco poseru, tak se nevymlouvám a snažím se to udělat lépe. Někdy pyskuju a mám poněkud vostřejší smysl pro humor, ale samozřejmě v mezích. Už nejsem žádnej mlaďoch, takže už jsem celkově vyklidněnej a zbytečně nehrotim.


Díky za přečtení a za odpovědi, ať už budou jakékoliv.


Milan/Tecora
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeUt marec 22, 2011 3:29 pm

Ahoj, gear ani nic podobnýho jsem neviděl to stejně posoudí jiní, ale toho člověka znám určitě z nějakýho toho pugu ve Wotlku a určitě je to hráč co má skill s bohatejma zkušenostma už od vanilla wow a pro takovýho hráče by se u nás v raidu určitě místo našlo, takže já jsem Pro.

Z mojí strany všechno, uvidíme jak se k tomu postaví ostatní. PS.: Gratz k 1000 založenýhomu topicu pokud dobře vidim sunny
Návrat hore Goto down
Dais
Raider
Raider
Dais


Počet príspevkov : 95
Registration date : 19.09.2009

Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeUt marec 22, 2011 4:51 pm

Cau, talenty a glyphy mas v pohode tam se nic zkazit neda, ale nevim proc ti chybi 3.1% hitu do hit capu? Jinak nejaky WoL nebo aspon screen recountu by taky neuskodil.
Návrat hore Goto down
TEC
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeUt marec 22, 2011 5:01 pm

čus,

atm mám 7,90% hit...armory neukazuje 3% z talentů. Sem včera tankoval chimaerona ve fury a musel sem trochu přeházet a reforgnout equip. Normalně mám 7,98%

wol ze včerejška

gear:

WoL:

Gear:
Návrat hore Goto down
TEC
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeUt marec 22, 2011 5:02 pm

sem to nejak podelal

kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/tecora/simple

kód:
http://worldoflogs.com/reports/yh4bmstcyjy7tb2e/sum/damageDone/?s=4482&e=4829
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeUt marec 22, 2011 5:18 pm

Tec napísal:

Mám zkušenosti, svojí classu znám dobře a troufám si říci, že točím maximální dps, které mi gear a mechanika fightu dovolí.

Pokud ma nekdo sebevedomi rict neco takoveho tak to znamena ze je to pravda, lebo by se na to rychlo prislo - chvalim. Zkusenosti z predchoziho raidovani su hodne velke, verim ze sa aj rychlo ucis atd.



Tec napísal:

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Nejsem nadšenec, nicméně když se raid rozhodne zabít určitého bosse na achiev aby guildě zase o trochu narostl e-peen, tak mlčím a točím.


Yeah! :D

Konecne nekdo kdo rozumi memu vztahu k achievum :D. +1 bludistaku.
Návrat hore Goto down
TEC
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeSt marec 23, 2011 4:47 pm

Zdravím,

nechci působit jako stíhačka, ale bylo by možný se mi k tý přihlášce nějakým způsobem vyjádřit? Rád bych věděl na čem jsem a případně se podle toho zařídil.

Díky
¨
Milan
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeSt marec 23, 2011 4:54 pm

TEC napísal:
Zdravím,

nechci působit jako stíhačka, ale bylo by možný se mi k tý přihlášce nějakým způsobem vyjádřit? Rád bych věděl na čem jsem a případně se podle toho zařídil.

Díky
¨
Milan

Dneska, jako kazdou stredu, je porada. Tak typuju ze se tam lidi poradi a napisou! :))
Návrat hore Goto down
TEC
Anonymný




Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeSt marec 23, 2011 4:58 pm

Paráda Smile Díky za info
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitimeSt marec 23, 2011 9:03 pm

skusime to invite ingame...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Fury warrior - Tecora Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fury warrior - Tecora   Fury warrior - Tecora Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Fury warrior - Tecora
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fury warrior
» Gogs fury warrior
» Buracek - Fury Warrior
» Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)
» Protection / Fury warrior (neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: