Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Discipline/Holy priest - Cumlej

Goto down 
AutorSpráva
Cumlik
Anonymný

OdoslaťPredmet: Discipline/Holy priest - Cumlej   Po apríl 18, 2011 8:08 pm

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory
Cumlej, priest (blood elf), lv.85
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/cumlej/advanced

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Z pvp raz za týden areny na cap pointu maximálně, tahle kočička je jinak striktně na pve.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Tak znám vás už delší dobu a ingame Kageie, Baalaha mimo to jsme spolem dali realm first kill Haliona 10HC. Odpověď na proč je jasná, chci postoupit na vyšší metu a vím, že mačkat za priesta dovedu.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
GM CrazyPullers na realmu Darksorrow, po transferu na DT od 27.7.2009 v Spratci, viz. bod 3)

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Tak preferuji raději TS3 kvůli lagům v komunikaci, ale mám i mumble vč. ventrila. S ohledem na dosavadní post nemám problém komunikovat.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
Začátky raidování až v Woltk: Naxxramas (Immortal), Ulduar 25N,10HM, ToGC10,25(4) , ICC 10HC,25HC(11)
Z Cata : 12/12(25), BWD 2/6HC (10), BoT 1/4HC (10)

- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Na DS raidleader v AJ, na DT raidleader od ToC až po současnost.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
Můj a jedině můj, nešahat! Cool

- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
Už v Woltk jsem jel dmg jak nebyl třeba burst healing, s Cata to navíc healuje, temu mám attoment jako standartní výbavu, talenty jinak měním podle potřeby nebo rovnou switchuji do holy s 4/4 T11 eq. Ze statu preferuji crit hrubo nad mastery/haste, taktéž mi to vyhovuje avšak není problém změnit.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)? > O2 8Mb 2*výpadek za poslední 3 roky
- zdieľaný / vlastní PC? > Počítač vlastí skladby, AMD Pheon II X4 3,2 GHz, 8GB DDR3, 64bit W7
- koľko máš rokov? > 26

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Není problém, lítám s altem ve volných chvílích + dosavadní raid time byl 5* týdně se stejným časem.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika!
kód:
http://www.worldoflogs.com/guilds/69726/

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Jediná větička, která mi nedala spát byl Immortal titul Cool nijak se jim nebráním, ale ani sám od sebe nekutím.

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Myslím, že disc priest se šikne, nechybí mi sebevědomí a s dosavadní praxí za maina(healera) jakožto donedávna jediného charu(alt je taktéž healer
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/warmkitte/advanced
a RL bych mohl dokázat skill s žádným nebo jen minimem failů, rychlé reakce a někdy až neuvěřitelnou trpělivost, ofc žádné EMO.

Děkuji za přečtení.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend

Počet príspevkov : 525
Registration date : 06.10.2010

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Po apríl 18, 2011 9:07 pm

Eq celkom slusny ale mam otazky, to disco priesti chodia na crit? Lebo co som cekoval par priestov z drakthul realmu vsetci ho reforgovali do haste / mastery / spirit kdezto ty vsetko reforgujes na spirit. Hmm?
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Mitrandir
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 468
Registration date : 24.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 12:54 am

Pozrel som sa na tvoju postavu, prihlaška vyzerá vcelku v pohode, ale keď som sa pozrel na tvoj char, našiel som niekoľko problémov, ktoré ku ktorým by som chcel aby si sa vyjadril:

1. Takže prvá a azda najväčšia chyba je, že tlačíš najhorší stat. Keby si to reforgol do Mastery, preenchantil, pregemoval, tak máš násedne o cca 20% lepší absorb z mastery. Prečo ideš do critu?

2. Gear nemáš (respektíve nepoužívaš) 4 bonus do disca, neviem z akého dôvodu, kedže povedmze si môže tam vzniknúť menší problém s tým bonusom, v tvojom prípade samozrejme vznikne väčší problém, zapríčinený glyphom, ale k tomu sa tiež ešte dostanem. Keby sa jednalo o to, že máš 3 alebo aspoň 2 itemy s lvl 372, tak by sa to ešte ako tak dalo zobrať, ale takto keď tam máš 359 nevidím problém v tom dať radšej setovky. Po správnom prepočte 540 spiritu znamená 354 mp5 manareg v combate, 4248 many za minutu, v standardnom 10 minutovom fighte 42480 many (samozrejme za predpokladu plného využitia) no vramci toho co som vyčíital z logov to ja sám dokážem využívat na niečo cez 50%, ale myslím si že aj 21k many stojí za zmienku (v 4.1 sa samozrejme tento bonus zmení a bude sa využívať na takmer 100%)

3. Nemáš Glyph na penance ako zakladny singletarget healing spell v discu, vramci manacostu a healing done je dobré ho môcť využívať 6 krát, miesto 5 krat.

4. V talentoch nemáš ani jeden talent v borrowed time, ale máš 3 Inner Sanctum. 14% Ti spraví na takom Prayer of Healing-u alebo Greater Heal-e o 0,29 sekundy rýchlejší cast (nehovoriac o tom, že ak zacastiš instant cast spell, prípadne channeling spell počas tých 5tich sekún znižuje Ti to aj GCD)
Ak vychádzam z logu Spratci # 10-04 19:15 # Details for Cumlej # Magmaw 10H (07:09) použil si shield 67 krát. V prevažnej väčšine ten shield disco priest casti na tanka (kvôli Rapture), na niekoho kto dostane veľký damage, prípadne má naozaj minimálne HP, no odhadujem, že aspoň po 50 týchto shieldoch si castil PoH alebo GH z coho mi víde, že tým, že miesto 14,5 sekundám urýchlenia svojho castu (vramci naozaj plného vyuzitia potenciálu tohto buffu, by to bolo omnoho viac) si obetoval 4% spell redukcie, prípadne trochu 4% movement speed .

5. Dodám ešte že v disco časti Ti stačí 31 talentov, nie 32 talentov čiže z z Inner Sanctum by som zobral aj ten posledný bod a dal ho radšej do Darkness. Desperate Prayer je tiež podľa mňa nadbytočný talent, ale ešte sa dá zniesť.

6. Čo sa týka tvojich holy talentov State of Mind je nezmysel dávať. Myslím si že znižiť si CD spellu z 30 na 24 sekund, pričom má duration 60 sekund je zbytočnosť.

7. V jednom logu som si na Tebe všimol Inner WIll a nie Inner Fire, ak používaš Will zdôvodni mi to.

Ešte by som dodal, že na 3 (ak rátam aj topánky) tak 4 itemoch nemáš top enchant. Ale k tomu Tvoje vyjadrenie nepotrebujem
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 7:32 am

Nevim ked si tu poda prihlasku nekdo na 2 radky s pravopisnyma hrubkama tak ho vezmem a ked tu cumlik napise paradni slohovku tak dostane za usi? Zajimave...

Ale jinak, tenhle priest vi co dela. Healoval a casto i raid-leadoval ICCcko co si ho pamatuju ze spratku.

Je rozumny, nedela zbytecne chyby... Napsal do prihlasky ze nie je problem regemnout/prereforgovat tak pokud je reforge hlavni problem... vlastne to je ok.

S itemama no spratci ted moc neraidovali co vim, mozna mu nedropovalo... ale co uz.

Pokud se mu z niceho nic nezhorsil skill o 100% coz myslim ze ne tak jsem jednoznacne za, je to profik.

P.S.: Nazdar cumliku :D Pozdravuje te i bracha. Sem nevedel ze si budes davat prihlasku!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 9:07 am

Cus

Baalah v tomto pripade sa musim zastat Mitru ktorý napísal dobrý post a napisal co je spatne Cumlej ma možnosť sa obhájiť. Takže som zvedavý.

Ano ja osobne poznam Cumleja bol s nami Haliona 10 HC ( realm first btw Very Happy ) tam sa mi pozdaval. Mozno sa este spytam smrta ci si nieco vtedy konkretnejsie nepamata.

Inak prihlaska pjekna, uvidime Cumlej vyjadri sa k postu Mitru...

Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 10:26 am

Baalah? My tu chodíme raidy alebo hodiny slovenčiny a češtiny? Ak je to tvoj kamarát, kľudne si ho invini ako frienda. Ale pokiaľ mi nedá pádne argumenty k tomu čo som napísal, tak je to slovo "profík" viac než unáhlené a kľudne o tom spolu môžeme pokecať na TS.
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion

Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 10:44 am

No jak by som sa vyjadril ak by bol na raide tak by som ho kopal do lebene co to ma na sebe a jak to ma poskladane, podla mna mal vypnuty monitor a naklikaval to ako to prislo.
Argumenty nepustia takymto systemom mozno napisat bereme vsetko co ma 2 ruky a zapnuty monitor.

ZA MNA PROTI

Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 11:38 am

Zostanme prosim vas v konstruktivnej debate pockajme si na vyjadrenie Cumleja... A inak sry Atte ale co tak sledujem tak za tvoje vyroky na raide by ta najradsej do lebene nakopala polka galdy Very Happy

Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 2:10 pm

Mitrandir:
1) Proč crit: protože jsem jel stejně jako 90% všech discu na mastery/int > haste > spirit a s ohledem na poslední týdny se chodili jen 10-ky testnul jsem regem/reforge na crit + attomentové spec, a ono to jde, ono to healuje, crituje a davá to bublinky do 25ky jasné, úprava na boost healup a co jak nejvíc uptime jen healing. Jinak mastery pěkná věc jen mi to přišlo waste teď.
2) Gear 4set: Mám, nepoužívám kvůli statům na nesetovkách. Přepočty se mi líbí ^^ , manově vycházím a nestrádám, pakliže byl fight, kde problém byl jednoduše jsem se převlékl.
3) Glyph: kvůli danému specu, rotaci zbytečné. (aka dmg,dmg,dmg pop křídla a burst healing).
4) Borrowed time: snížení GCD supr věcička jak potřebuješ spamovat pw:s, ale krom snad 3 fightů, kde to s rapture funguje je todle spam období za námi a cesta oom jistá. Opět v 10ce se to nehodilo do krámu a tam kaj se klikal PoH v důsledku raid dmg inc zacastil jsem o 0,5s dříve no big deal.
5) 32tp, desperade p: pohodový selfhealing 2min cd critem s křídlama za 50k+ jinak tu není co říct více.
6) State of mind: tu jsem od poslední úpravy chakry nemělil talenty a jak jsem je dal na začátku Cata tak zůstali, takže good point.
7) Inner will: rychlejší běhání, levnější spamming pw:s, jak kdy jak na kterém fightu z kdoví jakého důvodu je to instinktivní záležitost, kterou mám na macru, nic to nežere krom gcd.
ps top enchants: souhlasím, zde se není k čemu vyjadřovat a slepším gearem top ench je samozřejmost bez nějakých diskuzí.

Na závěr připomenu není problém reforge, regem na jinou cestu tak jak to vyhovuje raid setupu, pokud se něco dalšího nelíbí jen do mně, měkota nejsem Cool .

Ps.: sorry za pozdější reakci byl jsem do teď mimo město business záležitost.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 3:59 pm

Vidím, že odpoveďami na moje pripomienky sa mi naskytli dalšie pripomienky:

1. stále nevidím zmysel, že načo je ten crit dobrý, keď prevažne sa shielduje, alebo dáva POH z čoho máš divine aegis tak či tak (nasledne vylepseny DA o mastery je stale lepší než keby Ti to kritlo.) Zvýšiť šancu critu penancu alebo greater healu nie je až taký boosť, ak si zoberieme že z nich bude DA a jeho následnýabsorb sa isto nemôže zrovnať s 20% lepší absorbom shieldu a samozrejme aj DA. Už len keby si ten haste radšej tlačil, tak sa Ti to viac oplatí, nejdem Ti vypočítavať ale odhadujem že o 15% hastu by si naviac dokazal vytlačiť a isto by to malo viac osohu ako ten crit. Mastery bolo dosť waste tak maximálne po vydani Cataclysmu a pred 4.0.6, ale ešte aj vtedy a myslim si, že ešte do konca cataclysmu aj ostane najslabší a najhorší stat pre discopriesta. Mimo to crit sa zvyšuje prísunom intellectu, takže s pribudajucimi tiermi a lepšími itemami, crit ako stat pre disca uplne vymre. Jediné dobré na čo by som Ti ten Crit ešte zobral by bolo Inspiration, ale ani to nemáš. Ver mi, že ak Ti to išlo lepšie bude to tým attomentovým specom nie critom.

2. Výborne, ak máš dostatok manaregu, tak načo máš vlastne tie 2 talenty vo Veiled Shadows? Nebolo by lepšie mať stále 4% hastu naviac? Alebo možno aj Surge of Light, keď už smitkuješ je to dobrá vec mať občas instantný 0 many stojaci flash heal.

3. Vrámci toho aký neskutočný potenciál ako player safe abilitu má penance, pri absolutne low manacost a výbornej schopnosti je nezmysel ho nemať čo najčastejšie, ani Ti neviem spočítať koľkokrát som vhodným penancom udržal tanka v čase keď mal minimálne HP a zabránil tak wipu. Dať si tento glyph sa oplatí už len z princípu, že sa tým dá nahradiť 10% lepší healing v bariere, ktorý by aj bez ohľadu na skutočnosť v predošlej vete neprešiel cez prepočet Healing 6x penance minus overheal vs 5x penance +10% healing boost minus overheal.

4. Nuž tak Ti opíšem ako využiť správne Borrowed Time /cast Power Word: Shield (Gained buff Borrowed Time) /Cast penance (znížený GCD) /cast Prayer of Mending (znížený GCD) v prípade, že veľmi chceš a oplatí sa Ti to dokonca kľudne /Cast Renew (znížený GCD, možnosť zvýšenia počtu tickov tejto HOTky) a buff Borrowed Time stále aktívny! nasledne /Cast prayer of Healing alebo Greater Heal alebo aj Smite, Pri tejto spell sekvencii, sa dá odhadovať že ušetríš takmer jednu sekundu na 1nom Shielde! Neviem ako by som healoval Omnitron kde dostáva 1 player dosť veľkú nálož damagu v priebehu pár sekúnd, pretože aj tá 1 sekunda tam zaváži a nie je to jediný prípad kedy to prosto zachranuje. A aj keby sa Ti to akokoľvej nepáčilo, isto je to lepšie než 4% redukcia spelldamagu, respektíve ako som sa dozvedel v poslednom bode dokonca aj 4% movement speed bonusu, obzvlášť, keď už ty sám vieš o 3 fightroch kde Ti to pomôže aj pri shieldspame (myslím ze minulý save si prisiel na to, že pri chimareonovi v poslednej faze spamshield výrazne pomôže ku killlu)

5. povedal som desperate sa dá zniesť ! ale ten 32hý talent point v discu je waste (teda pokiaľ to máš tak ako to máš), k tomu si sa nevyjadril, neviem či prečo.

6. Ok beriem, ak healujes stále len v discu stane sa taká vec.

7. Ja mám namacrované switchovanie oboch selfbuffov, v niektorých situáciách to využívam, ciže viem aké je to fajn, ale skôr by som odporúčal používať najme Inner Fire (ako si sám povedal: "todle spam období za námi a cesta oom jistá" čo platí aj napriek tej 15% manacost redukcii) a Will naozaj využívať len zriedkavo (Atremedes...). Ale myslím si, že to si vedel aj sám, len som konštatoval.
Návrat hore Goto down
Cumlik
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 4:42 pm

Oki doki překopem, není problém takže do 10min by to mělo být hotové.
Děkuji za připomínky.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 5:19 pm

Teraz je otazka ci sa chceme posunut dalej a naberat ludi, ktori nam pomozu v lepsom progresse ako doteraz, alebo chceme ucit ludi hrat. Nechcem sa nikoho dotknut, sam seba nepovazujem za profika ale s rukou na lavom prsnom svale dokazem v klude povedat, ze classu za ktoru hram viem aj patricne spravit (talenty, glyphy, eq, atd..), co sa podla toho co vsetko bolo vytknute o tebe povedat neda. Nevravim ze nie si skryty talent, kt. by ohromil aj Lucku Bilu v talentovej sou co chodila v televizore vlani, len chcem povedat ze zjavne nemas s classou, kt. hras tolko skusenosti, ako by sme od hraca ocakavali.

Zasa argumenty typu "ano urobil to co sa mu povedalo.. blabla" su vitane, skoda ze to nevedel aj sam, resp. nenastudoval si tak kvalitne svoju classu.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 5:25 pm

Galien ja by som ani nepovedal ze on nevie hrat respektive nepozna svoju classu, ale mozno nejake veci podcenil respektive nevenoval im patricnu pozornost... Nevem nezda sa mi ze by tento clovek bol flakac Smile

Uvidime s Mitrom dame rec kedze pri tejto prihlaske ma hlavne slovo on...

Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 5:36 pm

Gaulien: to je otázka do placu pro Vás, ale protože v tom cítím lehký podtext >

Možná skryté talent, možná lama, která hraje priesta 3-tím rokem, z toho čistě 2 roky jen a jen tudle classu, rozuměj main a žádný alt. Mohl jsem naklikat klasické talenty, nastavit staty a tvářit se jak borec resp jak 50% lidí, ne já si to naklikal tak jak to vyhovovalo mně a způsobu jakým to mačkám právě já, za reforge, gemy, respecy a podobné kraviny jsem už vyhodil dost goldů ofc. kdo to řeší vždyť tj. maličkost a já ji fakt neřeším a jdu si občas cestou kde zjistím tudy ne přátelé.. jinudy.

Moji maličkost učit hrát nemusíš, ale v momentě jak se objeví nové úžasné theorycrafty rád si je poslechnu a hodím o nich řeč, taktéž si nedělám patent, že všemu rozumím na to jsou lidi zaměstnaní u blizzardu. lol!

Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 5:47 pm

Niekedy to ma 50% ludi preto, ze to je najlepsia volba.
Nuz len som povedal ako to mne vyznelo nic viac, nic menej, gl s prihlaskou.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 6:02 pm

Mitrandir napísal:
kľudne o tom spolu môžeme pokecať na TS.

Very Happy i ty jeden
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion

Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 8:00 pm

najednoduchsie riesenie ako som vravel minule zobrat na jeden raid pozre sa healing fail faktor a je rozhodnute ked nas vsetkych prehealuje premna zamna nech ma aj shadow talenty
Návrat hore Goto down
khanghax
Raider
Raider

Počet príspevkov : 64
Registration date : 19.09.2010

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 10:13 pm

Chren napísal:
najednoduchsie riesenie ako som vravel minule zobrat na jeden raid pozre sa healing fail faktor a je rozhodnute ked nas vsetkych prehealuje premna zamna nech ma aj shadow talenty
agree
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend

Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Ut apríl 19, 2011 10:28 pm

Chren napísal:
mas pravdu anyway mitra by si to mel rozhodnout sam.)
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   St apríl 20, 2011 4:25 am

Zdravím Cumlej, Very Happy

Veim, že momentálne v guilde nemám slovo, len som chcel pozdraviť Cumleja ak si ma ešte pamätá z realm first Haliona king. Neviem aký je teraz v guilde stav a nevidím ako nutne potrebujete healera, ale treba si uvedomiť aj to, že tu máte človeka, ktorý s nami v minulosti dal realm first takže dáky ten skill tam asi je a čo som si všimol tak sa snaží, porozumieť, prijať rady, vie si uznať, že nie vo všetkom má pravdu. Nie každý má tieto vlastnosti a treba zvážiť aj tie. Šup ho na skušobu na dva savy ak sa nepreukaže tak kick, tož len názor nezávisleho pozorovatela.

P.S: Už len 59 dní kua, idem si spraviť asi trhací kalendár cheers
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   St apríl 20, 2011 6:59 am

Uz len 59 dní a potom so konecne povies FUCK OFF USA Very Happy

Trochu mimo temy Very Happy kazdopadne dnes vecere na porade sa rozhodneme...

Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   St apríl 20, 2011 8:52 pm

Nuž, vrámci toho, že ľudia Ťa tu chvália, by som Ťa na skúšobku zobral, dôležité bude ako to vieš stláčať, zvyšok už do Teba nejako natlačím. Čo sa talentov týka, tak áno isté experimenty a prispôsobenia sa tam dajú vykonať, ale nie v základných veciach, ale o tom sa už prípadne porozprávame vramci raidov / prípravy na raid. Viem, že si písal, že si to robíš podľa toho ako Ti to vyhovuje, ale pozeral som si tie logy, netočíš to na nich tak ako by si mal, nemáš síce super gear ale mal by si s tým dať viac, ja osobne by som s takým niečím nebol spokojný a hľadal by som nejakú zmenu / vylepšenie.

Takže PRIJATÝ na skúšobnú dobu.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   Št apríl 21, 2011 2:24 am

Kagei napísal:
Uz len 59 dní a potom so konecne povies FUCK OFF USA Very Happy

Toto si vravím posledných 8 mesiacou čo som tu scratch
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Discipline/Holy priest - Cumlej   

Návrat hore Goto down

Discipline/Holy priest - Cumlej
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: