Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Warlock

Goto down 
+3
Sqish
Mitrandir
Kagei
7 posters
AutorSpráva
Pepix
Anonymný




Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 12:20 am

Dobrý den.
Rád bych se ucházel o místo v guilde Deep Thunder.

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory
Pepix, Warlock, 85
kód:
 eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/pepix/simple
2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Jak už se tak prohlodávám léty hraní této hry, nevynechal jsem žádné z jejich herních módů, takže jest pravda, že mně i PvP zastihlo. Bylo tomu však již dávno, v dobách, kdy ještě nebyla otevřena brána do jiného světa "outlandu", a Azeroth nezužovala hrozba plamenné legie. To hrával jsem pravidelně pre-made WSG / AB s kamarády na vzdáleném serveru Terenas. Poté co už nebylo čeho více dosahovati na poli PvP, raidovali jsme také nějaké to MC / BWD / ZG / AQ s naší hardcore-PvP, později i PvE guildou, každý den, někdy až do brzkých ranních hodin. S příchodem prvního datadisku, a také nového herního módu, nemohl jsem nevyzkoušet arény. A bylo tomu tak, hrávali jsme s mým bratrancem převážně 2v2 občas i 3v3, ba po čase, v nějaké 3-4 sezóně, zdálo se býti PvP příliš stereotypní. Tu neodolal jsem a vrhnul jsem se také na nějaké to PvE. Avšak s příchodem WotLK začali se mé zájmy ubírat výhradně k PvE, největším lákadlem je prostě ta parta lidí, kamarádů, kooperace, společné úsilí vydané k pokoření něčeho nového. Od těchto dob, holduji pouze této společenské činnosti.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Hlavní dva důvody jsou určitě touha po nějakém krásném progressu a raidování, které v mé minulé guildě postupem času upadalo, až přestalo a také skutečnost, že se do této guildy hlásí mí nejbližší kamarádi z této guildy. O Deep Thunder je takové všeobecné vědomí, jsou guildy o kterých člověk ví, že jsou, pokud tu hru hraje, jinak tedy od Cumleje, našeho RaidLeadera, se kterým jsem zažil spousty hezkých chvil a tedy vím, že to je člověk který tomu rozumí a takových lidí není pospoustu, tedy je dobré se jich držet.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Za svou letitou éru hraní této hry jsem byl v poměrně velkém množství guild. Začal to mou nejoblíbenější guildou FTW, která se, jak už jsem zmínil, převážně zabývala PvP avšak potom, co jsme se většina obohatili celou řadou epických itemů z PvP vydali jsme se na dráhu PvE. Poté co náš vlivný a schopný vůdce přestal hrát, přestali jsme raidovat 7/7 a celé se to postupně s příchodem BC rozpadlo. Takto bohužel končila většina guild, ve kterých jsem byl. Nikdy jsem neplánoval odejít z nějaké guildy, která funguje, raiduje i když třeba o třídu nižší bosse do lepší jen kvůli itemům nebo tak. Takhle nějak to jde poslední dobou i se Spratky, kteří se už nějaký ten pátek potýkají, potýkáme s mizernou absencí a frustrací lidí, kteří se v posledních dnech ještě snažili odvrátit již prakticky nevyhnutelné. Poté co se už ani 10m nesloží, a poté co odešlo již příliš lidí, nemá smysl pro někoho, kdo chce raidovat 25m instance zde zůstávat. (beztak mě 10m nebavil, ale chodil jsem tam kvůli lidem, jako je třeba Cumlej, Slave, Gygo, Bubag a pár dalších, ke kterým jsem měl úctu a přesto, že ty raidy poslední dobou nestáli za nic, nemohl jsem jim to udělat, jako to udělali ostatní a prostě se na to vykašlat…PS: gimme back 40m!)

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Komunikace mi žádné problémy nedělá, Ventrilo znám už od jeho prvních verzí, mám s ním letitou zkušenost, avšak nepohrdnu třeba TS3, který se mi zdá v současné době lepší. Mikrofon vlastním externí , neznámé značky, a headphones od Bose (konkrétně AE2, jestli to někomu něco řekne), tudíž by neměl báti problém s ozvěnou nebo nějakou takovou nepříjemností.

6 ) Raidovacie skúsenosti:
S raidováním mám dobré zkušenosti, zejména z konce letošního roku, kdy raidy fungovaly, vedl je Cumlej, byla pohoda a raid od raidu jsme se posouvali stále kupředu.
- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
60s
MC 40 vše, AQ 20 vše, ZG vše, BWD něco málo, Naxx nic
70s
Karazan vše, SCC většinu, TK většinu, BT polovinu, Sunwell nic
80s
Naxx vše, Ulduar bez last bosse, ToGC vše, ICC vše kromě pár posledních na HC
85s
BWD, BT, TotFW vše na normal, na HC pouze Magmaw, Halfus a Chimaeron.
90% všech zmiňovaných raidů jsem odprogressoval, na všech prvních killech bossů z cataclysmu jsem byl rovněž přítomen.
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Vzhledem k tomu, že jsem se za dob přítomnosti ve Spratcích probojoval z postu žkušebky až na veterána, nebylo výjimkou, že jsem vedl i 25tku, avšak příliš zkušeností s vedením nemám.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
Account koupený mám, nikomu sem ho neukradl i když mě to občas láká. Normálně v obchodě, lvloval jsem sám, ne proto, že by mě to snad bavilo, ale asi to k tomu příběhu nějak patří.
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
Vzhledem k tomu, že byl vytvořen tento nekreativní způsob vytváření si talentů, nebylo po výběru talent stromu moc možností, jak si svůj build upravit. Dle mého názoru mohl blizzard rovnou vytvořit 6 tlačítek s výběrem určitého talent stromu a zaměření na pve, nebo pvp. Odlišnosti doplňujících talentů v ostatních stromech jsou, řekl bych zanedbatelné, a já je mám zrovna takto, protože mi to tak vyhovuje. Důvod proč jsem si vybral zrovna destruction a demonology je jasný, může za to hlavně studium theorycraftů z elitiesjerks a následné ověření těchto vypočítaných a naměřených skutečností. Na single target destro, na bosse kde je třeba aoe (Maloriak, Halfus hc, Maloriak hc) demonology. Mačkat umím všechny, nejraději mám sice affli, ale destro mě také baví. No už aby byl patch kdy affli boostnout.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
Na mém přístupu k wow záleží jaké wow v tom okamžiku je. Když je něco nového, progresivního, zábavného, dokážu se do toho ponořit a strávit zde většinu volného času i času který až tak k hraní určený není. Současné době, kdy už nemá smysl chodit daily hc, pvp nehraji a nic extra zvláštního se neděje, chodím převážně jen na raidy.
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
Mé internetové připojení není nejrychlejší, 4mb/s od O2. Jedinou nevýhodou je zdlouhavé stahování čehokoli, avšak na hraní onlineových her to vliv nemá. Tento internet je stabilní, na rozdíl třeba od optických kabelů, které poskytují rychlejší připojení. (mohlo by se totiž stát, že ten optický kabel nějaká stará paní omylem přeřízne v domnění, že jde o větev nebo kus železa do sběru) Very Happy
Málo fps by mi určitě problém dělalo, avšak fps je spíše problém grafiky, kterou mám na wow až moc dobrou při rozlišení, které používám. Stejné je to i s latency, příliš moc ms by mě asi taky vadilo, i když o něco málo vyšší není k zahození např. pro affli drain fillera , ale naštěstí / bohužel žádné z těchto problémů nemám.
- zdieľaný / vlastní PC?
PC mám vlastní, konkrétně ntb ASUS G53JW z edice RoG
-intel core i5 460M 2,53GHz + overclocking
-NVidia GeForce GTX 460M 1,5GB
-4GB ram
- koľko máš rokov?
Bez 2 měsícu 19.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Dobře, nemám problém stihnou všechny raidy.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
kód:
 http://www.worldoflogs.com/guilds/69726/

11) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Achievmenty neuznávám, už jen z toho důvodu, že vznikly až v BC a nepočítali se do nich již zabití bossové a jiné dosažitelnosti, které mi přijde nesmyslné huntit teď, dodatečně, jen kvůli tomu, že to blizzard nedomyslel. Co se týče aktuálních bossů, není špatné vědět, kdy kdo zabil nějakého bosse, jestli ho jen zpětně dofarmil, nebo ho skutečně progressoval a podobně. Co se týče ostatních achievmentů tak si myslím, že je to jen ztráta času.

12 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Můj přínos do guildy bude doufám jak z pozice dmg dealera, který nemá problém s progresem a čímkoli co se toho týče, tak z pozice „mature“ člena který by mohl v klidu zapadnout do nějakého kolektivu hráčů, kamarádů a společně s nimi prozkoumával encountery, které na ně blizzard přichystá.

Děkuji za čas strávený čtením mé apply.
study
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 12:48 am

Cus

Armory nefunguje takze k technickym veciam neskor, prihlaska jedna z najlepsich co sme tu mali velke +

Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 1:03 am

tiež si myslím, fakt že vidno, že si to zobral seriozne, ak bude dobrý gear som za
Návrat hore Goto down
Sqish
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 31
Registration date : 04.05.2010

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 9:13 am

Moooooc hezká přihláška, jak píše Kagei dlouho jsme tu takovou neviděli. Je vidět že jsi na svůj věk dost inteligentní a máš velký zájem dostat se do guildy.

Držím palce s přihláškou. Surprised
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 9:23 am

Jedna z mála přihlášek, kterou jsem si četl celou a stála za to Smile Gl s apply
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 9:56 am

ZA

nepoznam ale podla prihlasky a vzhladom nato kolko uz hra wow by som mu dal sancu bez ohladu na gear
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 10:52 am

pekna prihlaska jedna z mala co sem cetl ... jinak snad budes tocit a vse bude ok... kagei ma urcite nemale pozadavky na warlocka..
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 10:54 am

ZA Fialova je dobra
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitimeŠt apríl 21, 2011 1:49 pm

Detaily sme prediskutovali ingame som ZA invite a GL
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warlock   Warlock Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» UD Warlock
» App - Baalah, Warlock
» přihláška Warlock
» warlock prihlaska
» Affliction Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: