Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 shadow

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Priest
Anonymný




shadow Empty
OdoslaťPredmet: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 12:25 am

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory

- Nick Kofi, priest(troll), 85lvl
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/kofi/simple

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?

- Jsem prevazne PVE hrac, ale trochu si zamlatit do osklivych aliku mi vubec nevadi

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

- O Vasi guilde jsem se dozvedel od meho kamarada Ghostheala..Po vyraznejsim putovani svetem WoW jsem dokonce zjistil ze existuje i stranka WoWprogress..navic od ghostheala jsem vedel, ze mate kvalitni hracskou zakladnu, ve ktere bych mohl rozvijet naplno WoW veci, jako crafting atd

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

- momentalne se nachazi na serveru Thunderhorn EU..a spis zalezi jestli mi vyjde tato prihlaska, ze pujdu na DT..ale prechodu ze serveru na server se nebranim

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?

- Jsem docela komunikativni typ cloveka, takze by to nemel byt problem

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
Zacal sem raidovat prichodem Ulduaru do sveta WoW..posleze jsem mel moznost navstivit ToC,ToGC,ICC(10/25HC), nyni v tomto contentu sem nachazim pred branami BoT a BWD na HC verzich, ktere prevazne tankuji se svym altem

- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Nikdy jsem nebyl leader, ani class leader..vzdy sem to nechaval zkusenejsim hracum..neze bych se te pozice bal, ale nejsem zrovna vudci typ

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?

Tato postava i ostatni na mem ACC jsem vlastnorucne vylvleloval a mam ke kazdy z nicj kladny vztah

- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?

-Moje talenty na shadow jsem si zvolil z prosteho duvodu..je to kombinace, ktera je v nynejsi podobe, aspon podle me nejlepsi volba, co se tyce maximalizovani DPS..a co me vedlo dat si je? to je jednoduche..muj oblibenec ve svete WoW je Xenophics a uz od sveho zacatku jako shadow ji tak potaji okukuju logy, armory a ctu veci, ktera sama napsala

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?

-Mam pomerne stabilni O2 internet (8Mb/s)..pro nekoho se to zda velmi malo, ale pro moje potreby je to az moc dostacujici

- zdieľaný / vlastní PC?

-PC mam vlastni 4 mesice novy

- koľko máš rokov?

-Je mi 23 let

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?

- S raidovani 4x tydne nemam zadny problem, miluji progress

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )

- S timto mam mensi problem, zatim sem raidoval pouze parkrat, ale i tak to bylo docela slusne...odkazu dodam, jakmile si je vyzadam od lidi, co je na raidech delali

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

- Sem achiev hunter, i kdyz mam jenom 10K poitu..takze vztah je paradni

11 ) Jsem pomerne rychle ucenlivy clovek, kteremu se taktika nemusi opakovat 2x a zpohledu ranged DPS, nebo i jako healera mam diky 24palcovem monitoru velky prehledu o celem raidu...mometalne se ale nachazim pouze na NT, hlavne toho duvodu bych si od Vas pral trochu schovivavosti pri hodnoceni me prihlasky do vasi guildy...Sem pomerne kamaradsky typ cloveka..rad si povidam na TS, popripadne mi neni cizi jezdit na srazy, ktere sme s lidmi delavaly

Zaverem teto prihlasky bych chtel podekovat vsem, co ji si prectou a vyjadri svuj nazor. Snad jsem v prihlasce nezapomnel na nic, pokud ano, budu jedine rad, kdyz mi napisete co to bylo, a ja to rad doplnim.

Dekuji a spozdravem pekneho dne KOFI
Návrat hore Goto down
Meknik
Friend
Friend



Počet príspevkov : 144
Registration date : 03.03.2011

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 12:46 am

Ahoj, můžeš prosím se odlognout v Shadow Talentech? Díky
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 9:01 am

citácia :
Mam pomerne stabilni O2 internet (8Mb/s)..pro nekoho se to zda velmi malo, ale pro moje potreby je to az moc dostacujici

Neboj ja mam 2,5 Mb/s a ide mi to v pohode Very Happy

Ako pozeram si odlogovany v discu tak skus si to prehodit a odlogovat v shadow diky Smile
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Priest
Anonymný




shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 1:17 pm

Tak uz by to melo byt v poradku Cool ..kdyz sem vcera v noci psal prihlasku, tak jsem zapomnel prehodit talenty a rychle sem skocil do postele Wink
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 2:08 pm

356ilvl?
To se do raidu moc dostávat nebudeš, sem tam na farmu,zjistí se jestli moc failuješ(což by jsi měl hodně málo podle toho co píšeš) a uvidí se. Určitě nemůžeš čekat že budeš chodit progress.
Návrat hore Goto down
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 3:39 pm

Zdravim strucna prihlaska podla vzorovej vyzera to na ze neni problem z raid time a ani z vekom pocet achievov je slusny daka ta aktivita tam bude, ilvl nieje najhorsi aj ked pre raiderov je to slabe no nic co by sa nedalo dohnat;(moj alt ma viac Razz)
Este by sme chceli urcite videt tvoje logy !!!
Aktualne mame respektive mali sme 2aktivne sp-cka jedno ma daku pauzu takze "ak by si bol aj prijaty musis pocitat ze budes nahradnik a dostavat sa budes max na farmu" ale zachvilu tu mame nove instance patch a leto na krku takze za mna mas ZA na skusku;
Nechame nech sa ktomu vyjadria pristi gl z apply.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 5:28 pm

Co som s tebou komunikoval tak mi pride ze si na solidnej pve urovni este neraidoval, nevem podla mna by si si tazko zvykal mal by si zacat v nejakej guilde ktora progresuje heroic bossov, podla mna by si pre nas nebol prinosom ale prebereme to este na porade v stredu vecer...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Priest
Anonymný




shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 6:39 pm

jak sem psal uz v prihlasce. raiduju momentalne pouze na DK nick Kofii, jelikoz v guilde byl protreba tank na HC mody..odprogresovano mam 4/12..guilda ma 5/12 (magmaw navic..ale encouter znam). Dalsi vec je ta, ze na TH je o dost horsi hracska zakladna jako na DT, takze se neni cemu divit, ze mam horsi progress jako vy:)...Jinak Vase rozhodnuti budu plne respektovat at bude jakekoliv
Návrat hore Goto down
Meknik
Friend
Friend



Počet príspevkov : 144
Registration date : 03.03.2011

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeUt apríl 26, 2011 11:39 pm

Hi určitě by se hodil nějaký log nebo recount z BH 25. Kdyžtak ho zkus dodat díky.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitimeŠt apríl 28, 2011 5:22 pm

Sry po porade neprijaty prajem vela stastia
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: shadow   shadow Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
shadow
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest
» Shadow priest (Neprijatý)
» Craymer -Shadow Priest
» Chëstër shadow priest (PVE)
» Cristyna/shadow priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: