Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Eugenity - Holy Paladin

Goto down 
+2
Gossip
Gaulien
6 posters
AutorSpráva
Eugenity
Anonymný




Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePi apríl 29, 2011 1:53 pm

1 ) lvl 85 Blood Elf Holy Paladin odkaz: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/eugenity/advanced

2 ) jsem laděn na PvE a skrz to si dávám i přihlášku, ale kdybych si setupnul gear atd., myslím si, že bych mohl hrát i slušné PvP

3 ) o Deep Thunder jsem se dozvěděl od kámoše, který hraje na Drak Thulu a guilda mě zaujala díky její stabilitě a kvalitnímu raid progressu. věřím, že je v ní i dobrá komunita Wink

4) byl jsem na serveru Burning Blade v guildě Black Eagles, kde vedení odešlo do E q u i l i b r i a, takže se rozpadl 25-man raid a vzhledem k tomu, že na Drak Thulu znám pár lidí a je to víceméně horde server Very Happy, dostal jsem chuť hrát Blood Elfku a změnit prostředí

5 ) Komunikace přes ventrilo, team speak ani jiné programy mi problém nedělá. stáhnu, nainstaluju, nastavím co je potřeba...

6 ) Raidovacie skúsenosti:

jak je vidět na armory, zdolal jsem v aktuálním raid contentu 12/12 a 7/13 HC. bohužel, vzhledem k tomu že hrávám na ofíku až od Cataclysmu, nemám bohatou historii v raidování. akorát jsem si dodělal Classic a BC raidy + Naxx :-D. Ale snad tomu nebudete dávat velkou váhu jak někteří lidé, co mi to vytýkali. S tím, že jsem v tu dobu nehrával nic neudělám, důležitý je snad aktuální stav Wink


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

account je samozřejmě jen můj, nikdo jiný k němu přístup nemá a nikdo jiný na něm taky nikdy nehrál, nehrává a nebude hrát. všechny profese mám vyskillované na max - 525 (kromě FA Very Happy) a z obou hlavních benefituji intellectem (JWL, ENCH), mám na sobě ty nejlepší aktuální enchanty a gemy, záplaty, belt buckle,... cataclysm reputace rovněž

8 ) jaký máš přístup k WoW:

internet mám slušný, mám permanentně 60 - 80 ms, fps taky v pohodě, jen v Orgrimmaru to někdy zlobí, ale to asi většinu lidí Wink počítač je jen můj, nikdo jiný na něj nechodí

Je mi 19 let

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?

jsem zvyklý dokonce 4-5x týdně od 18.45 do 23.30, takže tohle mi nedělá problém Wink

10 ) žádný logy bohužel nemám

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Nejsem žádný achievement huntah, ale ty, které za něco stojí a nebo o vás něco řeknou (např. raiding titles, mounti, ...) vždy rád získám

11 ) Nabízím kvalitní heal se všemi náležitostmi jak do raidů, tak kamkoliv jinam kde je potřeba (daily HC, starší raidy, klidně i pvp,...), ochotu, férové a slušné jednání, crafty + další, které přibudou na altovi, popřípadě mám i retri off spec, který ještě dolaďuju, takže můžu jít kamkoliv vypomoct i jako DPS.
jsem společenský člověk Wink
Návrat hore Goto down
Eugenity
Anonymný




Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Odkaz    Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePi apríl 29, 2011 1:55 pm

nějak se mi nepodařilo importovat odkaz přes ten code, tak snad to stačí aspoň takhle:
Návrat hore Goto down
Eugenity
Anonymný




Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePi apríl 29, 2011 1:58 pm

Jak je vidět, tak ten odkaz asi neumím linknout, ale když zadáte Eugenity do search enginu wow-europe.com, jediný odkaz mezi characters jsem já Smile
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePi apríl 29, 2011 2:09 pm

O ten link sa neboj, to je len taka mala skuska hned na zaciatok ci ma clovek zakladne znalosti webu geek
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePi apríl 29, 2011 2:21 pm

vypadas solidne sem zvedav co ti na to napise mitra
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePi apríl 29, 2011 8:09 pm

v prihláške si odpovedal na čo si mal, skúsenosti sú myslím vramci nášho progressu dobré, talenty vyzerajú byť ok, gear fajn, páčia sa mi tie 2 trinkety, to, že si si na jeden odtrpel archeology a na druhý vysolil goldy, enchanty máš všetko top, čo sa aktivity týka myslím si, že sa nám zídeš

čo sa môjho názoru týka som ZA
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimeSo apríl 30, 2011 9:43 am

citácia :
O ten link sa neboj, to je len taka mala skuska hned na zaciatok ci ma clovek zakladne znalosti webu geek

Nie nie to je skuska ci vie clovek citat Very Happy

No nic kazdopadne holy aktivny holy paladin by sa nam hodil ak je mitra za tak ja suhlasim Smile
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sqish
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 31
Registration date : 04.05.2010

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Eugenity   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimeNe máj 01, 2011 7:07 pm

Ahoj vemu to stručně,

Docela hezká přihláška. Když budeš aktivní a dobře healovat určitě si u nás uplatnění najdeš.
Jsem určitě ZA a uvidíme jak se osvědčíš.

PS: Jak zareaguješ, když ZeroX nebude přijatý, může se to stát, tak proto se ptám?

GL @ HF

Návrat hore Goto down
Eugenity
Anonymný




Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimeNe máj 01, 2011 8:44 pm

Čau Wink No je to jeden z celkově 2 lidí ze serveru, které jsem už někdy v životě viděl a trošku se s nimi znám, ale pokud nebude přijat, tak to pro mě na věci nic moc nemění. Pořád na serveru bude a kromě prioritních guildovních událostí s ním můžu pořád vše kromě raidů skočit. A s altem třeba i ty raidy Smile
Návrat hore Goto down
Desminia
Friend
Friend
Desminia


Počet príspevkov : 32
Registration date : 30.11.2010

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePo máj 02, 2011 8:17 am

Caues,

tak vypadas vcelku slusne, az na ty zkusenosti z pred CATA (rekni jestli si byl taky na free serverech kdyztak ... nechce se mi to hledat). Skoda ze nemas logy, tam de moc veci vycist ... jako pouzivani judgementu a holy shocku.

Mel bych malou vytku k talentum a to, ze nemas crusade (retri strom) +30% helu na holy shock je vic nez sem tam 1CP z blessed life(to vymen) a dva body v enlightened judgements taky nepotrebujes (hitcap das i s jednim bodem). Zkus kouknout na moji armody (Desmi) pokud by to bylo nesrozumitelne.

Jinak skoda ze nevidim logy no, me se treba vyplati vice glyph na holy shock tim, ze ho davam na CD jak jen to de, ale tohle je malickost ty glyphy sou vyrovnane a pokud az tak mehlidas procy, tak je to ok.

Gear OK.
Zkusenosti tezko posoudit, ale mas neco zabiteho na HC, tak snad OK.

Celkovy verdikt PRO, s tim ze te predpokladam budou na raidu hlidat.

Jo a zku popremyslet, jestli ti nevyjdou lip 2 nonsetovky a vyssi haste .. nwm kde se tech 500 ztratilo.
Návrat hore Goto down
Eugenity
Anonymný




Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePo máj 02, 2011 1:09 pm

Čau, no ty talenty jsem právě měl jak říkáš, ale asi před týdnem jsem chtěl zkusit tenhle build s tím, že holy shock má stejně víc funkci jako generátor HP než jako heal, tak nevím. Vyjde to podle mě zhruba nastejno, těch 30% už je dost, ale vem si že bych musel odebrat ten blessed life, který zas někdy svou úlohu splní, pak 1 point z enlightened judg., což mi mimo range ještě dává další healing na sebe (s PotI pak uz na sebe nemusis ani nic castit a healuje te to slusne) a jeste 1 asi z last word, čímž ztratím tu relativní jistotu v crit, když má target malo hp. A ten glyph co mám jsem vybral i s ohledem na tohle. Že je ten holy shock ještě slabší. Ale taky nad tím přemýšlím no, záleží i na konkrétní situaci co se víc hodí. Jinak samozřejmě že používám judgement :-) :-D
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePo máj 02, 2011 1:26 pm

Som ZA prijatie.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Desminia
Friend
Friend
Desminia


Počet príspevkov : 32
Registration date : 30.11.2010

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePo máj 02, 2011 1:34 pm

Eugenity napísal:
Čau, no ty talenty jsem právě měl jak říkáš, ale asi před týdnem jsem chtěl zkusit tenhle build s tím, že holy shock má stejně víc funkci jako generátor HP než jako heal, tak nevím. Vyjde to podle mě zhruba nastejno, těch 30% už je dost, ale vem si že bych musel odebrat ten blessed life, který zas někdy svou úlohu splní, pak 1 point z enlightened judg., což mi mimo range ještě dává další healing na sebe (s PotI pak uz na sebe nemusis ani nic castit a healuje te to slusne) a jeste 1 asi z last word, čímž ztratím tu relativní jistotu v crit, když má target malo hp. A ten glyph co mám jsem vybral i s ohledem na tohle. Že je ten holy shock ještě slabší. Ale taky nad tím přemýšlím no, záleží i na konkrétní situaci co se víc hodí. Jinak samozřejmě že používám judgement :-) :-D

Dobry, takovou odpoved sem vice mene cekal.
Ja to hraju trosku jinak nez jini palati. Vysvetleni proc to tak mas tady mam a je to vcelku i rozumne, tak sem pokojen. Nad tim crusadem jeste popremyslej no.

De videt ze vic proc mas to co mas. Nazor se nemeni PRO.

Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitimePo máj 02, 2011 1:42 pm

invite
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Eugenity - Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eugenity - Holy Paladin   Eugenity - Holy Paladin Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Eugenity - Holy Paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holy paladin
» Holy paladin :)
» Holy Paladin
» Holy Paladin - 85
» Holy/prot paladin (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: