Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ddolik - Mage

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Riokai
Anonymný




Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Ddolik - Mage   Ddolik - Mage Icon_minitimeUt máj 17, 2011 3:50 pm

Ahoj guildo Smile

Rád bych se přidal do kvalitní guildy zaměřené na hardcore PvE.A (jak jistě mnozí vědí) bych rád zdůraznil, že nejsem původním majitelem tohohle účtu, s dolikem se znám osobně. Účet je zabezpečený authenticatorem a nesdílený.
A ještě než začneme tak bych se rád krátce představil Smile
Jmenuji se Jakub.Bydlím v Hradci Králové kde studuji na SPŠE.Mezi mé zaliby patří WoW,basketball, holky a airsoft.

1) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Ddolik,Mage, 85,
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/ddolik/advanced

2) PVE vs PVP čo ty na to?
Za mě jednoznačně PvE, PvP jsem hrál dřív (ještě na Wotlk) a po čase mě to omrzelo.Ovšem nejsem proti občasnému BG Smile

3) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Jak jsem psal nahoře.Hledám kvalitní PvE guildu a ne nějáké plácaní se s 9letými dětmi.O Deep Thunder jsem se dozvěděl jednak od Dolika (toho původního Very Happy) a za druhé na Trade chatu v OG.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Reflection - málo lidí a tím pádem i málo raidů
ITTP - joinnul jsem kvůli větší četnosti raidů

5) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Bez problému Smile

6) Raidovacie skúsenosti:
Delší dobu jsem hrál na free serveru-čehož lituji od příchodu na offík Very Happy. Tam se mi podařilo sundat všechny v tu dobu nascriptované bosse v ICC, tuším že poslední byla Valithria Dreamwalker.

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?- Wotlk - Naxx,Ulduar,ICC Cata - BoT, BD(Kromě Nefa), To4W
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?Párkrát jsem měl tu čest být assistentem.Se znalostí taktik není problém znám všechny na aktuální content.

7) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované? Koupený avšak mága hraju už cca 4 roky takže vím "co a jak"
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto? Talenty mám fire. Vybral jsem si je kvůli dobrému damage.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
Jedu přes Wi-Fi , ale stabilně, což je skoro zázrak.S FPS není problém.
- zdieľaný / vlastní PC?
Vlastní PC
- koľko máš rokov?
17let

9) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Většinou jsem online od 16:00 do těch 22:30, takže půl hodinka navíc není problém.

10) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
kód:
http://worldoflogs.com/reports/3ddqdusrxv3vm20d/sum/damageDone/
Brát s nadhledem, poslední dobou mi trošku blbne PC

12) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Systém achievementů se mi líbí a rád pro mounta nebo titul udělám maximum.

11) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Přínos guildě by mohl být v mé dmg a profesích Tailroing a Engineering. Myslím, že jsem nekonfliktní člověk který se rád zlepšuje a také rád pomůže.A pokud budu přijat tak se mnou můžete počítat na 99% raidů Smile
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ddolik - Mage   Ddolik - Mage Icon_minitimeUt máj 17, 2011 4:00 pm

Jeden Vdolík už tu byl netřeba dalšího navíc podle logů by jsis u nás ani neškrtal.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ddolik - Mage   Ddolik - Mage Icon_minitimeUt máj 17, 2011 4:39 pm

Lol Ddolik prodal account... :D takze to znamena ze tenhle ddolik je ten samy ddolik akorat jiny clovek? :D Jsem z toho jelen. Ale asi jo podle toho jak pise ze o nasi guilde vi od predchoziho ddolika.

Ze ti nefunguje PC jak ma neni zrovna polepsujici okolnost.

Ty logy jsou huste btw, sice damage neni nic moc ale zato... Vy raidujete se 6 magy :D zajimave.

Mame ted nove mag-rekruity takze nevim nevim, pri tvojem damage by se tezko hledalo misto.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ddolik - Mage   Ddolik - Mage Icon_minitimeUt máj 17, 2011 5:13 pm

Co vsetko si dokazal sam, resp. ukaz link na armory char, s ktorym si nieco progressoval, resp. zabil.
To co dokazal Ddolik je sice pekne, ale rozhodne sa neda podla jeho charu sudit co vsetko mas za sebou, takze link na TVOJ char (:
Návrat hore Goto down
Riokai
Anonymný




Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: ..   Ddolik - Mage Icon_minitimeUt máj 17, 2011 10:14 pm

2Rinn:
Ano Dolik prodal account takže já nejsem dolik Smile
PC funguje ale mám trošku problémy s FPS, ale to si pořeším PC je kvalitní takže si na to najdu čas.
A k logům, co jsem koukal na Dolíka(toho původního) ten taky nebyl v top5 Very Happy, no snažím se Smile

2Gaulien:
Sundal jsem po většinou 25m normal mody, jelikož s koupeným účtem nemám šanci hned joinnout guildu která proggressuje HCmod.
Určitě Conclave of Wind a Chogall jsou dole.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ddolik - Mage   Ddolik - Mage Icon_minitimeSt máj 18, 2011 6:25 pm

Dam ti radu, ked kupis char premenuj si ho Neprijaty cus
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Ddolik - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ddolik - Mage   Ddolik - Mage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ddolik - Mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mage/85/DT
» Mage DiO
» Mage
» 80lvl Undead Mage (Neprijaty)
» mage pve

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: