Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Quede Mage..

Goto down 
+6
Gaulien
Gohan
Gurtha
Chren
Kagei
Barleym
10 posters
AutorSpráva
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimePo máj 30, 2011 3:10 pm

Ahoj Thunder Deep,volam sa Patrik mam 18rokou a byvam v Bratislave,rad by so vstupil do vasej Guildy.Snad sa bude prihlaska pacit..


1.meno postavy, class, level + odkaz na armory
Quede,Mage,85+


2.PVE vs PVP čo ty na to?
tak ja hrajem vecsinou PvE,ale proti PvP tak tiez nic nemam keby bolo treba,nemam stym problem..


3. Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Dozvdel som sa o vasej Guilde ked kagei spamval v Og ze mate letny nabor po chvili pisania si s nim som nevahal a podal si prihlasku..


4.Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
All Right Reserved-kamaratova G,ochod z dovodu neraidovania..
Disbanded-nelubil sa my kolektiv..


5.Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Nie,mam vsetky VT tak tiez ako Mumble alebo Ts..nie nieje to problem..

6.Raidovacie skúsenosti:
-momentalne mam 12/12,1/13Hc,Progresoval som viac Hc bosou ale dal som si mesiac pauzu tak ich nemam dole,ale
taktiky poznam,a ak nahodou nieje problem pozriet to na internete..
-a organizacnu pracu som vysvetloval so taktiky aj s jednym hracom este a bol som asistent..


7.Podrobnosti o tvojej postave:
Acc je vlastnorucne levlovany,nekupeny..
Talenty som robil tym sposobom ze so si precital neake fora a pod..

8.jaký máš přístup k WoW:
-Internec Upc,nedostavat Dc,lagy nemam vobec nikde,nie nerobi my malo fps problem ako som povedal nesekam nic..Smile
-Pc je mo nezdielam ho s nikym
-a mam 18r.ako sm uz pisal..

9.Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Raid time je v poriadku,nerobi my to ziadny problem,blizi sa aj leto casu e az,az Smile

10.WWS, WOL alebo podobna statistika!
Toto my budete asi vycitat,logy bohuzial nemam v Guilde sme logy nerobili a potom som mal pauzu ako som pisal tak tie
bohuzial nemam..(ale keby sa dto dal vynahradit neakym skusobnym raidom napr alebo recount z dummy bol by som
rad,keby ste my dali sancu ukazat co vomne je..

11.Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Moj vztah k Achievmentom by smo popisal asi tak,najprv som ich nerobil vobec,a teraz sa ich snazim dorabat..

12.Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Tak rad by som aby ste ma prijali do Guildy uz od pisania s Kageiom som videl ze tam bude prijemny kolektiv,prinosom pre Guildu by som chcel byt ako Dps pri progresoch a pri samotnom Kille Smile

Tak t bude asi odomna vsetko,snad som nic nezabudol a v pripade ak ano kludne sa spytajte rad odpoviem..Smile

Dakujem,Quede




Návrat hore Goto down
Barleym
Raider
Raider
Barleym


Počet príspevkov : 172
Registration date : 24.02.2011

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimePo máj 30, 2011 3:23 pm

Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 9:57 am

Poprosim magov aby sa k tejto prihlaske vyjadrili v stredu mame poradu takze tam sa rozhodne, blizi sa leto a ak dotycny nebude mat v geare a pod vyrazny fail na testovaci raid by som ho zobral...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 11:41 am

hit cap je 17% na armory mas skoro 18% ---) naco?

Hravas arcane alebo fire?
Návrat hore Goto down
Gurtha
Friend
Friend
Gurtha


Počet príspevkov : 72
Age : 45
Registration date : 27.07.2010

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 12:35 pm

dostal jsem na nej spatne reference, toci pry low dmg. info z 3. ruky.
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 12:51 pm

Mozna by nebylo zle zaridit aby na armory byl PVE equip ne pvp.
Návrat hore Goto down
neznamy
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 3:05 pm

ja si tak isto mysim ze toci low dmg na chogalovi mat 10 k dps 2x za sebou na halfusovi 24.
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 3:11 pm

-low dps? newiem kedy si to pocul a of koho? dost dlho som nikde nebol max pug a to som skusal zcela nanovo arcane tak to nebolo najlepsie..
-a hram Fire..
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 3:17 pm

asi bude najlepsie ked urobis boj s panakmi v orgrimmare
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 3:48 pm

ok mozem urobit boj s panakmy..newadi v pohode Smile
Návrat hore Goto down
Kakei
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 4:04 pm

ak ten suboj s panakom prehras ani sem uz nepis Very Happy
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 4:07 pm

neprehrlal som pokoril som ho Smile..mam urobit screen a postnut ho?
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 4:08 pm

kagei minule prehral stale mu spellstealoval buffy tak to vzdal Very Happy

edit: podla mna panak onicom nevypoveda ked ho chcete moc testovat nech ide snami jeden raid pre invitom...

btw stale nebolo objasnene to 1% owerhit
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 4:21 pm

uz som reforgol do Critu mam 17.24%..
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeUt máj 31, 2011 4:37 pm

Už tu byli i lepší zájemci
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeSt jún 01, 2011 7:56 pm

simajz podla coho si posudil ze tu boli aj lepsie zaujemcovia??
-Gear neni vseto Smile

-a inak je uz streda tak ako ste sa rozhodli Smile
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeSt jún 01, 2011 8:19 pm

Dočkej času jako husa klasu.
Máš pravdu, gear není vše, ale nemáš ani zkušenosti a nevyhnu se srovnání s přihláškou toho ferala, kdy ta tvoje oproti ní vypadá opravdu bídně, snad bych jeho i ukázal jako nový standard vzoru, kdy se ocení když si někdo dá s přihláškou víc času než 5 min.
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeSt jún 01, 2011 8:29 pm

tak pardon,chcel som napisat ta aby ste boli o vsetkom informovany,ale nechcel som pisat tak aby to bolo travne ze ke toho moc..ale cital som tu prihlasku toho ferala a je fakt pena

-ale susenosti viem mam o 9bosou menej dole ako vy,ale taktiky poznam a ako som pisal,nie je tazke pozriet to na internete..

-a ok pockam..Very Happy
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeSt jún 01, 2011 10:39 pm

Podla dostupnych informacii si sa dnes popdielal na vyninjovani BH 25 neprijaty
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeŠt jún 02, 2011 10:29 am

ja som sa podielal?

-ja som to nenijoval bol to schizo ja som ML nemal nemal som to ako zobrat..on ich zobral a povedal my ze ich mam disnut..
-ked to chcel som to len urobil..
Návrat hore Goto down
Gurtha
Friend
Friend
Gurtha


Počet príspevkov : 72
Age : 45
Registration date : 27.07.2010

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeŠt jún 02, 2011 10:50 am

ja co jsem udelal? ja nic! Hitler naridil ty zidy zplynovat, ja tam jenom hodil ty krystalky cyklonu B.
Návrat hore Goto down
Quede
Anonymný




Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeŠt jún 02, 2011 10:55 am

ja som tie veci disol ked som nebol v party a nikto my nepisal ze ich chc,to neni moj problem ze on to zobral..
Návrat hore Goto down
werff
Champion
Champion
werff


Počet príspevkov : 76
Age : 42
Registration date : 03.02.2011

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeŠt jún 02, 2011 12:41 pm

Quede napísal:
ja som tie veci disol ked som nebol v party a nikto my nepisal ze ich chc,to neni moj problem ze on to zobral..

Jestli jsi ninja a mas maslo na hlave nas celkem nezajima (me). Ja jsem taky kreten a kupodivu me RL bere na raidy.

Předložil jsi nějaky důkaz o tom, že umíš mačkat tlačítka? Jakou jedeš rotaci? Kde a proc jsi umiral atd.?

Jediný co jsi dokazal, je se tady hádat a ohajovat se jak nějaká baba, která poprvé dostala krámy.

Pocit, kterej jsem si na tebe udělal (po par postech co jsi tu krutě sesmolil, je, že by jsi se jenom hádal o <>.

A jestli znás taktiky na všechny bosse, které jsi nezabil. Neboj najde se g, která takovýto mladý talent nezahodí jako my.
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeŠt jún 02, 2011 1:34 pm

Gurtha napísal:
ja co jsem udelal? ja nic! Hitler naridil ty zidy zplynovat, ja tam jenom hodil ty krystalky cyklonu B.

Haha dobre prirovnani lol!
Taky si myslim ze tenhle clovek se bude hadat o hovnech a kdyz mu fakt neprijde divne ze dostane vsechen loot z bosse na diss tak nevim Very Happy
Návrat hore Goto down
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimeŠt jún 02, 2011 2:46 pm

quede ja sem tam s tebou byl v tom BH 25 a vim ze si to poninjoval s tim shiizem Smile takoveho cloveka do Dt urcite nechceme, kdyby si mel trochu rozum a nechtel se na tom s nim podilet tak bys ty itemy lidem rozdäl ale chtel si z toho mit svuj podil to je jasny ale necekali ste ze ty itemy nikdo kupovat nebude
Quede Mage.. Facepalmvh

Návrat hore Goto down
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitimePi jún 03, 2011 1:00 am

pane boze co to tu je za flame LOCKED pls !!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Quede Mage.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quede Mage..   Quede Mage.. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Quede Mage..
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mage/85/DT
» Mage DiO
» Mage
» 80lvl Undead Mage (Neprijaty)
» mage pve

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: