Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Feral DPS

Goto down 
+5
Gohan
Kagei
Meknik
Juday
Farmaceutt
9 posters
AutorSpráva
Xenerix
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo máj 30, 2011 6:29 pm

Zdravím náhodné kolemjdoucí, nadšené čtenáře, potulné (forum) trolly, zapřísáhlé horďáky a v neposlední řadě a především členy guildy [Deep Thunder].


1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Jméno mé je Tullkas, ach, samozřejmě jméno postavy. Feral DPS level 85, více už to prý neleze ať se člověk snaží sebevíc, inu snad časem. Odkaz na armory níže:
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/tullkas/advanced
Chápu, že equip není momentálně zrovna nijak zázračný, z těch pár killů hc zkrátka zatím nic nepadlo, resp. jsem to jednoduše zatím nevyhrál.


2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
PvE má stoprocentní přednost, což ovšem neznamená, že by mě snad PvP nebavilo. Věc se má tak, že 4 hodiny denně na raidu zcela nevyplní můj čas trávený u této zábavy, čili další chvíle trávím buď v BG či v aréně především kvůli achievům (ok, a jednou týdně exkurze do MC pro jeden legedární kus železa) anebo samozřejmě děláním nějakých i jiných achievmentů. Mám rád od každého něco.

Samozřejmě když je příležitost, tak si rád skočím nějaký old school raid, například mi stále chybí poměrně hodně achievmentů z WotLKu, které se už nestihly v té době a jejich dodělávání s pugy většinou musím regulovat tabulkou čokolády snězenou na "ex" (Shocking, Spore Loser -> myslím, že si to dovedete představit).


3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Dalo by se říct, že Deep Thunder znám pouze přes Gurthu, který mi slouží... Tedy chtěl jsem říci který mi slouží jako vizitka této guildy a pokud je zde více takových lidí, tak se absolutně nebojím o kolektiv, což je pro mě tak nějak priorita při výběru guildy.

Jinak guildu jsem sledoval už od WotLKu, když jsem ještě absolutně neuvažoval o změně působiště. Přístup guildy, která se dosti focusuje na achievmenty mi byl holt sympatický, takže mi udělalo radost, když guilda zabila LK na hc jako 3. na serveru. Stejně tak pre-Cata event, kterého jsem se alespoň z poloviny zúčastnil, byl pro mě znamením, že tato guilda je přeci jenom trochu odlišná od těch ostatních. Pravděpodobnost, že by např. BD uspořádali event pro ostatní (aniž by žádali vstupné 1000g) je asi taková, jako že se Malkoj stane do roka GuM Paragonu (ale samozřejmě se můžu mýlit Smile).

Guilda si svojí vysokou úroveň drží očividně i na Cata. Viz. kill HC Nefa opět jako 3. na serveru, byť třeba kill Sinestry už asi jako 3. nebude. Na druhou stranu mi přijde dost pokrytecké a neprozíravé vybírat si guildu jen podle progressu. Ještě se o tom budu zmiňovat v dalším bodě, nicméně hlavní teze je taková, že lidé se mění, guildy se mění. Ty které zabily ještě LK na hc se dnes potácí třeba úplně mimo top a není to důležité. Důležitější budou vždy ti lidé, protože pak člověk přestane řešit, jaká guilda je výš než ta jeho a začne řešit, co udělat, aby ta moje guilda byla výš.


4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Asi jsem jeden z těch téměř vymřelých naivních "romantiků", kteří si nepředstavují guildy pouze jako skupinku malých pixelů (hráčů) sloužící k společnému zabíjení velkých pixelů (bossů), nýbrž jako fajn komunitu lidí, kteří jsou schopni (minimálně!) jednou do roka vypnout své počítače / notebooky / kalkulačky a přijít lidi z raidu poznat na společný sraz a samozřejmě i v průběhu roku brát lidi v guildě jako příležitost na nové známé a nikoliv jak už jsem zmiňoval pouze jako nástroj a pomůcka na pokoření bossů.

S tímto mým postojem se váže i moje dosavadní působení v guildách na Drak Thulu. Od začátku mého působení zde (což je něco málo přes rok) jsem byl po doexpení na max lvl pouze v jedné guildě a to v Night Raiders. Jedná se o casual guildu, která se skládala s vysoce nadstandartního věkového průměru oproti zbytku Drak Thulu. Je to zkrátka komunita super lidí, kteří kvůli rodinám (copak manželky, ale hlavně ty děti/vnoučata!) nemohou raidovat v klasické časy a tak se rozhodli raidovat až od 22:00. V zásadě nemůžu říct proti této guildě jediné křivé slovo, počet killů naprosto odpovídal pouhým 6 hodinám na 25man raidu za celý týden. Gradování vtipů a narážek na raidech nejednou způsobovaly křeče bráničních svalů, neovladatelné třesení končetin či tiky v oku. Člověk co to nezažil by nevěřil, že se dá zažít obstojná zábava i s tím Nefem, co byl stále naživu a zvědavě po nás pokukoval.

Přesto jsem byl v jisté fázi nahlodáván myšlenkou ponořit se do trochu vážnějšího raidování a užívat si raid spíše z té stránky, jak je těch 25 lidí dokonale zkoordinováno a výsledek nechť je mrtvola hc potvory. Nu a tím se dostávám k výběru guildy, který už byl pak velice jednoduchý. Kromě předchozích preferencí jsem si přál guildu, ve které už někoho znám, jelikož bych asi neriskoval jít naprosto naslepo do nějaké guildy byť by se tvářila sebelíp. Z toho už ovšem vychází pouze jedna guilda (pravda, ještě jedna druhá, ale tu netřeba zmiňovat na fóru této guildy neb není dobré dělat cizí reklamu, její vznik a historie je takový zamotaný -> [spoiler]). Tak či tak, měl jsem tedy jasno.


5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Nikoliv, přestože je mému srdci bližší Mumble, mám stažené všechny 3 nejpoužívanější komunikační programy. Někteří o mě občas říkají, že mi dělá problém komunikaci přes Ventrilo přerušit a pustit ke slovu také někoho jiného, ale tato vlastnost je značně ovlivněna situací, kdy se to hodí a kdy naopak ne.


6 ) Raidovacie skúsenosti:
Pokud bych měl začít již na WotLKu, tak by se dalo nejspíše hovořit o standartním průměru na Drak Thulu. Tedy 11/12 hc v ICC, na Lich Kinga na hc nezbyl ke konci již čas, takže jsme ho ani neprogressovali, dali jsme spíše jako guilda přednost dodělání achievů jako byly Undying, Tribute to Insanity či Glory of Ulduar Raidar (25), kteréžto nám ještě tou dobou chyběly. Moc mě mrzí, že jsem neměl šanci zažít si progress Ulduaru v době otevření, což muselo být nádherné raidování, ale nejspíše nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Jo a Haliona také pouze na normal, musím říct, že tento zástupce ještěrek mě jakožto encounter nikterak nenadchnul v porovnání s LK.

No a teď z těch věcí, co vás asi budou zajímat více, tedy progress v Cata. 12/12 normal, 2/13 hc. Že je to slabé? Ano, vskutku. Na druhou stranu když si shrneme rozdíly mezi hc a normalem z hlediska strategie, tak ta 1 - 2 ability navíc jistě nejsou neřešitelný problém, encountery znám beztak všechny ze sdělovacích prostředků (čti: youtube, tankspot, wowpedia, wowhead) skrz naskrz. K druhé části tohoto bodu, na raidech jsem se občas staral o vysvětlování strategie či o epgp systém (alternativa k DKP pro ty, kdo by snad nevěděli) jakožto součást vedení guildy, měli jsme vcelku benevolentní systém co se týče raid leadera na raidu, nu a já se svoji povahou (viz. bod 5.) jsem možná někdy mluvil častěji, než by se některým zamlouvalo, věřím, že nikdy mimo mísu ač né vždy úplně k tématu.

Přesto když bylo třeba, tak jsem přidal své postřehy, případně vysvětlil/dovysvětlil nějakou část encouteru, se kterým jsem měl větší zkušenosti. Navíc tím, že jsme se pomalu ale jistě chystali začít zkoušet hc u Chima, Atrameda, Magmawa a Maloriaka, tak mám tyto bosse nastudované tak, abych to byl schopný vysvětlovat raidu. Zabitého tedy ovšem pouze toho Maloriaka na hc samozřejmě s Halfusem.

Kromě toho jsem v guildě působil jako CL druidů, což se na raidu projevovalo zaprvé dohledem nad ovečkami - druidy, zda mají vše správně atd. a zadruhé povětšinou koordinací Tranquilit a Combat ressů.


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
Číča je vlastnoručně vyexpená, byl to první doexpený char na full level na Drak'Thulu. Přestože jsem tedy zde něco málo přes rok, s čímž jistě žádnou díru do světa neudělám, tak má druidík téměř 100 dní played. Tedy trocha matematiky...1 rok je 365 dní, 365 dní...100%, 1%...3,65 dne, 100/3,65 = 27,39%. No, ok, prostě jsem od té doby online pořád až na občasný spánek (ten se neděje moc často, párkrát do měsíce). Dalo by se říct, že feral je moje srdcová záležitost a byl to odjakživa můj hlavní char již z doby temna na free serveru, kde jsem jako hodně lidí s wow začínal, nicméně to bylo ještě v době, kdy i Night Elfové počítali svoje první léta v Azerothu (no zkrátka dávno).

Moje talenty a obecně ladění gearu mohu vysvětlit zcela jednoduše. Jsou optimální a po desítkách hodin trávných za ten poslední rok u therocraftingu, případně v OG na dummy, případně v praxi na raidu se žádné zatím neosvědčily lépe (jinak seznam priorit a že je rozsáhlý už snad někdy říkám i ze spaní). Jsem si třeba vědom, že mnozí druidi specují na hc raidy do talentu Perseverance, taky bych to byl ochotný v případě potřeby přehodit.

Talent Brutal Impact považuji za must have i když nejsem na 25 raidu vyčleněn na kickování (a že pro ferala to znamená největší ztrátu DPS), jelikož zkrátka vždy se může něco stát (u Nefa dostane kicker d/c nebo umřewhatever a to může opět zachránit situaci. Glyphy Rip a Shred jsou povinnost, tam není co řešit no a jako 3. glyph nosím Berserk, jelikož vychází přibližně podobně jako Tiger's Fury, nicméně jen v případě, že se Tiger's Fury dává striktně na cd. V zerg fázích jako např. u Magmawa pak vychází Berserk značně lépe, nehledě na to, že patchem 4.2 se prodloužení trvání Berserku ještě...eh...prodlužuje.

V major samozřejmě NEMÁM Glyph of Feroucious Bite, jelikož se jedná o glyph, který DPS ubírá. Reforge jedu standartně na mastery v první řadě a crit v druhé. Se zlepšujícím se gearem budu preferovat haste na úkor critu, nicméně teď mám stále poněkud průměrných 359 ilvl a tím pádem se pro mě stále vyplatí ten crit. Ostatní věci jsou asi jasné, věřím, že máte v guildě natolik zkušené feral druidy, že se nebudou divit strength enchantu na rukavicích atd. (opět pouze do patche 4.2) Jinak z profesí klasika JWC + Ench na maximální boost

Ještě co se týče UI, tak nejlépe asi poslouží screen z poslední doby, dost ho totiž měním. Je to z normal Magmawa, je tam vidět i DPS, ale to je samozřejmě pouze orientační údaj, postuju to spíš kvůli tomu ui.
kód:
http://img818.imageshack.us/img818/2553/wowscrnshot051811223203.jpg

8 ) jaký máš přístup k WoW:
Ač se jedná o wifi od T-Mobilu, musím s překvapením konstatovat, že se jedná o nečekaně stabilní připojení, za poslední 3 měsíce (co jsem se přestěhoval již do svého bydlení) mi internet padnul asi 2x a to na dobu menší než 5 minut (tedy s výjimkou, kdy soused, co rozvádí wifi po baráků odjel na Velikonoce pryč a doma vypnul proud. :p), takže řekl bych docela ok. Hraju sice na notebooku (samozřejmě abych mohl jako správný nolifer lognout z kteréhokoliv místa, kam zrovna budu osudem poslán), nicméně FPSka až takový problém nejsou. Výkon dost tuní 14ti centimetrový větrák z chladící podložky řekl bych. Kdyby problém byl, tak ještě ty detaily můžu o něco ztlumit, zatím to mám tak na střed.

Jinak co bych tak řekl k sobě, je mi 22 let, žiju v Praze již tedy ve svém a můj standartní den vypadá asi tak, že vstanu v libovolnou hodinu dne, sednu k počítači po 5 hodinách to vezmu kolem ledničky, zjistím, že tam nic není, tak se rozmrzele vrátím ke kompu, po dalších 5 hodinách jdu zase do ledničky, protože jsem mezitím zapomněl, že tam nic není, rozmrzele se vracím ke kompu a obědnávám si pizzu, tu u kompu sním, po dalších 5 hodinách rozmrzele řeším, kde proboha v ty 4 hodiny ráno seženu něco k jídlu, obvykle řeším kávou v co nejkoncentrovanějším stavu a v 11 dopoledne obědnáním pizzy. Za dalších několik hodin si říkám, že bych možná mohl něco koupit do ledničky, pizzu už nemůžu ani vidět. No a přibližně po týdnu se odhodlám dojít nakoupit zásoby na další měsíc. Každopádně kromě toho podnikám ve finančním sektoru, abych si mohl každý den kupovat tu pizzu a stěžovat si, jak je ten dovoz drahý a jak už nemůžu pizzu ani cítit.


9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Jelikož mě momentálně netrápí škola a s prací se to má tak jak jsem nastínil v minulém bodu, tak času mám opravdu spoustu. I ve chvíli, kdy ho budu mít méně, tak je jen čistě na mě, kdy budu pracovat a kdy si udělám volno, takže je logické, že stíhat raidy nebude u mě nikdy problém možná s výjimkou čtrvtka, kdy jsou pouze společné pracovní meetingy do 20:30. I to by se dalo v případě bezprostřední nutnosti nějak vyřešit, čili v tom problém není.

Jak jsem byl ovšem informován, tak ve čtvrtek se chodí farma, čili případné hodinkové zdržení by snad nebylo tak fatální. V ostatní dny lze předpokládat 100% docházka.


10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
Zatím si nic takového nevedu (WoLka jako guilda jsme měli dřív, než začal hibernovat člověk, co je dělal). Kdyby to nešlo jinak, tak bych ve středu nahrál nějaký ten BH alespoň.


11 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Sám sebe bych asi neoznačil za typického achiev huntera, ačkoliv ostatní by možná byli jiného názoru. Momentálně mám 9410 ap, nicméně nedá se říci, že bych ráno lognul do hry a až do večera do raidu dělal achievy. Musí na to být zkrátka nálada. Na wotlku jsem si například ještě dodělával FoS Veteran of the Shifting Sand, když už jsem nemohl získat Scarab Lorda. Ohledně dungeon achivmentů tak to už asi vyplynulo ze zbytku přihlášky...ostatně to je jedna z věcí, která je na Deep Thunder pro mě atraktivní. Zvláště tedy v té záložce Dungeon and Raids jsem se snažil dodělat si co nejvíc toho šlo a i tak mi ještě spousta chybí. Na druhou stranu se přiznám, že představa dělání loremastera mě doteď trochu děsí, ale nevylučuji, že se jednoho dne vzbudím a dokud ho nedodělám, tak nepůjdu spát. Zatím to ovšem nenastalo. (mimochodem ve vzorové přihlášce je tento bod psaný jako 12, i když je co se týče pořadí první )


12 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
Můžu nabídnout to, co slibuje nejspíše většina lidí, ale zda to dodrží se beztak pozná až na samotném raidu. Nabízím tedy spolehlivého člověka, který má chuť v první řadě být členem fajn party lidí, v druhé řadě pomoci guildě s progressem a třebas i posunem v žebříčku guild, nabízím člověka, který si nenechá jen tak zkazit náladu a který se snaží hrát na maximum po celou dobu raidu nehledě na to, jestli se zrovna daří nebo ne, který nemá problém chodit raidy i poté, co mu tam už nic nepadá, a v neposlední řadě nabízím pohodovou bytost, která si i mimo raidy ráda popovídá o čemkoliv.

A časem snad budu moct nabídnout i vysoce kvalitní DPS tak, jak mi bude dovolovat classa a gear, protože samozřejmě chápu, že třebas ten gear bude ze začátku slabší, než je průměr raidu. Přesto z něj mačkám to maximum, co se dá.

Tedy ve zkratce nabízím jednoduše sebe, což je to nejmenší, nicméně i to nejcennější, co mohu nabídnout. Zda vám to bude stačit již záleží opravdu jen a pouze na vás a já se budu těšit a budu očekávat vaši odpověd. Wink


PS. Pokud jsem něco zapomněl zmínit, rád to doplním, když budu moci.
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo máj 30, 2011 7:14 pm

Tak takáto rozsiahla prihláška tú snáď ešte nebola. Very Happy Za ňu a referncie máš +
Každopádne čítalo sa to dobre. Náš feral je momentálne mimo, tak by sa nejaké miesto na farme našlo a časom ak budeš hrať tak ako píšeš aj na progrese. A možno to bude aj skôr ako by si čakal keďže sa blíži leto. sunny

Ja som predbežne ZA
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo máj 30, 2011 8:44 pm

Myslím si, že s čistým svedomím môžem povedať, že toto je zatial najlepšia prihláška akú sme tu mali.

Ja bývam vždy na ľudí tvrdý čo sa týka prihlášky ak aj niekto len vyplní všetky body dvomi vetami a mi sa dozvieme všetko podstatné čo potrebujeme o jeho hernej postavičke tak nikdy nám to nepovie nič o tom kto za tú postavičku hraje. Xenerix to vzal s prihláškou naozaj vážne a potom ako som to celé prečítal tak si môžem spraviť názor nielen o jeho postave ale i o ňom ako o človeku. Presne takto si ja predstavujem ako by mala prihláška vyzerať.

Za mňa velké PLUS, ale to je asi tak jediné čo ti v tejto dobe môžem k prihláške povedať, jelikoš momentálne v guilde aktívne nepôsobím.

BTW: Už len 19 dní a som doma, G-Yeah !

Juday
Návrat hore Goto down
Meknik
Friend
Friend



Počet príspevkov : 144
Registration date : 03.03.2011

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimePo máj 30, 2011 9:39 pm

Musím ještě jednou říci, že fakt dobrá přihláška, ale teď k věci.

Potkal jsem se s tebou již na freečku a na fórku Genesis. A nikdy jsem s tebou neměl problém, právě naopak, navíc si tvořil i theorycrafty a všechno možné, bylo vidět, že chceš ze sebe vytáhnout maximum a to bude určitě vítané pokud v tom budeš pokračovat i tady. Takže za mě jednoznačně PRO
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 10:14 am

Prednedavnom som spominal ze spravim nejaku temu kde budu TOP prihlasky ake sa nam tu objavili na fore, ta tvoja tam bude na 100 % vazne dobra robota z prihlaskou Smile Podme trochu podrobnejsie Smile

citácia :
Dalo
by se říct, že Deep Thunder znám pouze přes Gurthu, který mi slouží...
Tedy chtěl jsem říci který mi slouží jako vizitka této guildy a pokud je
zde více takových lidí, tak se absolutně nebojím o kolektiv, což je pro
mě tak nějak priorita při výběru guildy.

No Gurtha je supr clen ale nekdy z jeho hlasok sa mi objavuju sedive vlasy na hlavje Very Happy Ale ked je v pohode da sa s nim Smile, Necakaj tu nejaku idylku ze kazdy ma kazdeho rad aj ked to je moc ciel aby sa aspon vsetci respektovali ale ku konfliktom dochadza ako vsade... Nie je to sice extremne ale stava sa ze nejaky ten konflikt vznikne...

Ono momentalne sa vratil Zupi ale ako nevidim dovod keby ste hrali dobre obaja nejaky flek by sa nasiel, podla mna by bolo zle nevyskusat cloveka co ma dobre referencie a pisal prihlasku do guildy kde sa chce dostat asi 2 hodiny Smile

Kazdopadne v stredu mame poradu rozhodneme sa do stredy...


Zatial cus
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 12:55 pm

Za přihlášku +, příjemná změna oproti těm co okopírujou vzor, dají 2,3 slova a hotovo. Doufám že nemáš někde uložený nějaký template přihlášky a jen přepisuješ název guildy lol!
Návrat hore Goto down
Xenerix
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 1:18 pm

Děkuji za podporu. Zatím pár reakcí.

ad Kagei: Je mi jasné, že věci nejsou černobílé, v tomto jsem realista, nicméně dobrá atmosféra a dobrý kolektiv guildy neznamená, že musí mít každý každého rád, ale že jako celek to zkrátka funguje. Smile

ad Gohan: Myšlenka templatu je zajímavá, přemýšlím, zda by to bylo reálné... Spíše ne vzhledem k tomu, že odpovídám stále na jednotlivé body a ty má už každá guilda naprosto jiné. Navíc jak ses jistě dočetl, tak toto je opravdu teprve druhá přihláška za celou dobu působení na Drak'Thulu, čili psaní jakési šablony by asi nebylo moc praktické. Ta první byla tedy před rokem do Night Raiders a stejnou věc jsem tam nalezl zatím jednu a to že také zdravím náhodné kolemjdoucí a členy guildy v první větě, snad tedy odpustíte můj nedostatek fantasie na sofistikovanější oslovení.
Wink
Návrat hore Goto down
khanghax
Raider
Raider
khanghax


Počet príspevkov : 64
Registration date : 19.09.2010

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 1:40 pm

tak urciteeee. dobry pristup, dobre referencie. podla velmi podarenej prihlaskay to bude mat v hlave zrovnane. invajt
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 2:28 pm

khanghax napísal:
tak urciteeee. dobry pristup, dobre referencie. podla velmi podarenej prihlaskay to bude mat v hlave zrovnane. invajt

este aby bolo dobre dps Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 7:27 pm

Hello;

Tu prihlasku si zabil!! tolko casu tomu venovat dokaze uz len velmi malo ludi a precitat ju do konca este menej Smile zacal som ju citat zo 100% focusom ale asi v 3/4 som sa uz zamotal kazdopadne

Velke + za prihlasku
+ vek (vyzera to na rozumneho hraca)
- dofarmeni gearu nieje problem
- wws (aspon to BH by nas potesilo)

Este by ma zaujimalo mozno to je v prihlaske ale uz som sa v nej stracal takze aky mas off-spec (a skusenosti z tankovanim)


citácia :
Dalo
by se říct, že Deep Thunder znám pouze přes Gurthu, který mi slouží...
Tedy chtěl jsem říci který mi slouží jako vizitka této guildy a pokud je
zde více takových lidí, tak se absolutně nebojím o kolektiv, což je pro
mě tak nějak priorita při výběru guildy.

Samozrejme ze nemoze byt kazdy s kazdym kamarat a na raide padnu niekedy aj ostre slova ale je to iba hra a nikto nikoho nezabija ani to tak nemysli Smile
A ako Kagei hovori mame spolocny ciel cheers Very Happy

Mohol by sa k tomu vyjadrit bull a zupi u mna je to na INVITE na skusku !!!



Kapoo of Orgrimmar
Návrat hore Goto down
Xenerix
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeUt máj 31, 2011 8:51 pm

Ahoj, děkuji za reakci.

K tvojí otázce, četl jsi pozorně, skutečně jsem nezmiňoval off spec. Momentálně mám jako off spec dělaný PvP feral. Nicméně dříve jsem měl spíše resto off spec než feral tanka. Na resto mám i v inventáři nějaký 358 ilvl gear, nicméně vždy jsem healoval opravdu jen kvůli tomu, že nebylo dost healerů než že by mě to někdy nějak zvlášť bavilo.

Co se týče tankovacích zkušeností, tak tam je to slabé. V naší desítce jsem pouze chodíval tankoval Onyxku u Nefa, nicméně v DPS gearu (na normal samozřejmě).
Návrat hore Goto down
Xenerix
Anonymný




Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeSt jún 01, 2011 1:42 pm

Tak tedy ještě nějaký ten log z BH z dneška:
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/k31h1xyxedu7pubo/analyze/dd/source/?s=0&e=204
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeSt jún 01, 2011 1:50 pm

Xenerix napísal:
Tak tedy ještě nějaký ten log z BH z dneška:
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/k31h1xyxedu7pubo/analyze/dd/source/?s=0&e=204
slusny ... pick him
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitimeSt jún 01, 2011 2:49 pm

invite ingame
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Feral DPS Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral DPS   Feral DPS Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Feral DPS
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Feral DPS
» Feral DPS
» »Feral Druid Dps« (Neprijaty)
» Soniick - Feral DPS
» Soniick - Feral DPS (Prijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: