Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Assa rogue Nomal

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Nomal
Anonymný




Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 12:57 pm

1. Nomal,Troll,85
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/nomal/advanced

2. PVE vs PVP: Som skor PVE hrac aj ked som hral istu chvilu PVP no prestalo ma to bavit.

3. K vam chcem ist lebo vraj potrebujete rogunu na raidy a dozvedel som sa o vas zo spamu v OG.

4. Som zatial v guilde WISH a rozhodol som sa z tamad odist koli tomu ze sa mi rozpadla raid grupa.

5. Komunikacia cez ventrilo mi vobec nerobi problem.

6. Moje raidovacie skusenosti su len z normal modu a mam dole vsetko okrem Nefa a Al'Akira. Obcas som pomahal z vysvetlovanim alebo upravov taktiky ale nic vaznejsie.

7. Moj account je mojim vlastinctvom platim si ho sam a vsetky postavy ktore mam na nim su vlastnorucne vyexpene a equip na nich som ziskaval ja sam.
Talenty: Skusal som v akych talentoch vytocim najviac dps a ake konkretne volby su lepsie pre raid. Navise mi vyhovuje rotacia.

8. Pristup k wow mam vzdi. Mam stabilny internet a mam vlastny PC a docela kvalitny. Hra mi seka len v pripade ze je pretazeny server.
Moj vek je 20 rokov.

9. Cez leto mam cas v podstate vdzi. Vyhovuju mi vecerne hodiny a ak nahodou mi nieco do toho vojde davam vediet vopred.(Okrem situacie ze mi z nejakeho dovodu vypadne net- nestava sa to tak casto).

10.
kód:
http://imageshack.us/photo/my-images/854/snmkag.jpg/

11.Preco by ste ma mali prijat do guildy?
Som flexibilny hrac rychlo navikam na taktiky,mam cas raidovat skoro vzdy a niesom urazlivy alebo konfliktny typ cloveka.

12.Na acheavementoch si nepotrpim ale ani sa im nebranim. No nikdy ich vo volnom case neplnim.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 1:21 pm

citácia :
Mam stabilny internet

citácia :
Okrem situacie ze mi z nejakeho dovodu vypadne net- nestava sa to tak casto

Moc sme sa teda toho nedozvedei v prihlaske... Pockaj si na vyjadrenia kompetentnych
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 2:13 pm

vidím, že si naozaj len skúšal theorycraft si asi fakt nevidel. Hlavne faily chýbajúci landslide na offhande (pozerám, že si to už zmenil ale doobedu tam bol Huricane), hit namiesto agi na wristoch a zle spraveny reforge nevravím, že musíš mať presne 1332, ale 1245 je málo dá sa to určite reforgnúť lepšie. Asi najväčší failsú trinkety, 2 modré trinkety z hcčok sú lepšie, navyše už dávno si mal mať kúpený fluid death za valory, čo je v súčasnosti druhý biss pre assa.

Pokiaľ nespomaľuješ addy na chogalovy tak deadly brew je waste, a je lepšie si dať deadened nerves. glyph of sap je použiteľný akurát tak na trash radšej glyph of feint, nech pomôžeš healu pri aoe, ale to asi nerobíš.

No a tým screenom si to zabil, máš nás za idiotov? A hlavne mňa? Neviem či si si nevšimol, že som z DT a si fakt len klamársky hajzlík, alebo si naozaj robíš srandu. Ten screen je fotený niekde na začiatku fightu damage done je u prvého človeka 600k argaloth má 64,5 mega, to by nás tam muselo byť aspoň 105 s takým dmg done aby to mohol byť screen po tom čo sme ho zabili. V recounte čo mi postli do whispu si bol na 9 mieste s 16k dps, ja som tam mal niečo cez 24k.
Kto by mal záujem mám ten whisp ofotený (neviem čo ma to napadlo, ale vidím, že som spravil dobre king ) postovať sa mi to nechce, mám škaredé clickerské ui. Twisted Evil

Aby som to uzavrel low skill a klamár takže jednoznačne NIE
Návrat hore Goto down
Nomal
Anonymný




Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 2:29 pm

ten screen je preto taky lebo na agarothe bol ninja pull. ostatne sa neviadrujem ked nie tak nie . klamarsky hajzlik si si mohol odpustit.
Návrat hore Goto down
Nomal
Anonymný




Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 2:39 pm

a screen je z containment unit nie agarotha
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 2:43 pm

To nemení nič na tom, že to nebol screen po fighte ale z jeho začiatku, to si môže fotiť každý pekné dps keď mu všetko procne. Načo to sem potom dávaš, keď to nemyslíš vážne. Keď chceme logy, alebo screen recountu chceme vedieť ako to vyzeralo na konci fihtu nie 10s po jeho začiatku. A ak si to nepochopil, klamár teda nie si ale máš iný problém..
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 2:46 pm

Nomal napísal:
a screen je z containment unit nie agarotha

Tak to už no comment.. Prečo preboha postuješ screen z trashu.. Ale v poste predtým si sa vyhováral na ninja pull. Nerozumiem, nechápem.
Návrat hore Goto down
Nomal
Anonymný




Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 2:55 pm

Nechaj tak stratil som zaujem.
Návrat hore Goto down
werff
Champion
Champion
werff


Počet príspevkov : 76
Age : 42
Registration date : 03.02.2011

Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 3:10 pm

Nomal napísal:
Nechaj tak stratil som zaujem.

ja u druhy vety a hodne stesti v RL s timto pristupem se dostanas hodne daleko.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitimeSt jún 08, 2011 3:13 pm

locked neprijaty
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Assa rogue Nomal Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assa rogue Nomal   Assa rogue Nomal Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Assa rogue Nomal
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Assa Rogue Mijay
» Rogue
» Rogue
» Combat Rogue
» Combat Rogue

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: