Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Holadin-prihlaska

Goto down 
+3
Barleym
Gaulien
Meknik
7 posters
AutorSpráva
Jeffi
Anonymný




Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 3:42 pm

Zdravim som Jeffi. 85 holy/prot paladin, profesie: mining, blacksmiting armory:
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/jeffi/simple
Tento charakter je moj main, okrem neho mam ešte alta(80 priesta(Dixisk)).
O vašej guilde som sa dozvedel od kamoša (Stonefury), ktorý mi ju odporučil. Naposledy som bol člen guildy 'Legion de muerte' ktorá sa naneštastie rozpadla.
Momentálne som člen guildy Deathwing. Predtým než som tam nastúpil som počul samé chvály onich. Fakt je že 10ku vedia zložiť zo skill ľudí, no 25ku ani ne.
Do vašej guildy chcem isť preto že: máte fajn progres, i dobrý raid time. Večer po škole fitku i učení mi to vyhovuje, a mamka mi dotoho pindať nebude. Very Happy
S wowkom som sa zoznámil ešte počas tbc(t5) sezóny, a začal som aktývne raidovať. Momentálne mám dole 11/12,4/13 ale natom už moc nezáleží.Rád by som teda svami začal nový patch. Som hráč čo málokedy robí tú istú chybu 2x. Svoju klasu paladina ovládam dosť dobre. Okrem pve rád sa zúčastním aj pvp zábavy.(arény,či raited bg.)
Môj počíitač je wowkaschopný až do najbližšieho datadisku. Samozrejme disponujem slúchtkami s mikrofónom, aj komunikačnými programami(teamspeak3, ventrilo či mumble), internet mám trochu pomalý, no zato mi nevypadáva.
Teším sa na možnú budúcu spoluprácu.
Návrat hore Goto down
Meknik
Friend
Friend



Počet príspevkov : 144
Registration date : 03.03.2011

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 3:55 pm

Ahoj prosím, která postava je tvůj bývalý main?
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 3:55 pm

Holadin-prihlaska Napicu
Návrat hore Goto down
jeffi
Anonymný




Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 4:30 pm

Tak až po votlk som hral za Dixisk. Keď skončil tak som myslel že budem nim twinkovat som ho nehal na 80.
Návrat hore Goto down
Jeffi
Anonymný




Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 4:37 pm

tak detska prihlaska, no s osobnymi udajmi sa hned neprezentujem..zas opatrnost mi nechyba. No prihlášky su fakt moja slabá stránka.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 5:05 pm

Pokial nie si hladany drogovy diler, tak predstavit sa svojim krstnym menom je normalne. Nikto po tebe nechce kopiu obcianskeho preukazu..
Návrat hore Goto down
Barleym
Raider
Raider
Barleym


Počet príspevkov : 172
Registration date : 24.02.2011

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 5:07 pm

Prihlasky pises ako ja Very Happy tak si myslim, ze daco uhras.
Ale ked nevies napisat ani wotlk tak som si uz nie tak isty a opatrny clovek nezvernuje svoj zdroj (Stonefury).
Chybaju tam logy a tvoj vek a mas neraidovaciu profku (mining).
Návrat hore Goto down
Jeffi
Anonymný




Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 5:19 pm

Som Vlado mám 19rokov, a wow hrávam skoro každý deň, neviem ako to bude cez prázdniny, ale žiadna rapídna zmena by nemalabyť, inač by som nepísal, Inač sory tu prihlášku i v Dw som ju musel prepisovat... no hneď som sa zapojil do progresu, proste ta prihláška to je to najhoršie, moja slabá stránka.
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 5:59 pm

Ta přihláška.. a přihlášky nejsou slabá stránka, jsou jenom líní lidi co si neumí projet přihlášky před nimi a podle toho udělat nějakou slušnou.
Návrat hore Goto down
Jeffi
Anonymný




Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 6:12 pm

to nerobim no, prihlasky pisem si vlastne. A ako to je moj nazor ze lepsia prihlaska takato nez by som ju podla nekoho napisal. Co sa týka toho miningu, tak natom popracujem nech tam mam onedlho enchanting.
Návrat hore Goto down
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 6:43 pm

gear nic moc nvm co s tim chces predvadet ve firelands, ale to by mi nevadilo tolik jako mining 525 FTW affraid lol!
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 7:09 pm

Jeffi napísal:
to nerobim no, prihlasky pisem si vlastne. A ako to je moj nazor ze lepsia prihlaska takato nez by som ju podla nekoho napisal. Co sa týka toho miningu, tak natom popracujem nech tam mam onedlho enchanting.
Však nikdo po tobě nechce aby jsi ji opsal, jde o tu inspiraci lidmi kteří si s tím dali práci. Kromě toho tahle příhláška je úplně na hovno a je vidět, že sis ani nepřečetl jak by měla vypadat ta nejosekanější příhláška podle vzorové a ukazuje se jak jsi ji úplně odfláknul. Ta vzorová příhláška tam není pro srandu králikům.
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 7:57 pm

prestante tady spamovat sracky navic lidi co k tomu nemaj co rict...
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimePi jún 17, 2011 9:15 pm

Gossip napísal:
prestante tady spamovat sracky navic lidi co k tomu nemaj co rict...
Rika tne pravy elephant
http://deep-thunder.rpgwars.org/t1078-topic lol!
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimeSo jún 18, 2011 1:06 am

Nebudem sa vyjadrovať k eqp keďže si momentálne v pvp odlognutý.

Prihláška odfláknuta tak na 5 minút max, nič si poriadne nenapísal.

Skúsenosti minimálne.

Za mňa osobne PROTI
Návrat hore Goto down
Jeffi
Anonymný




Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimeSo jún 18, 2011 11:21 am

Tak tu by som ssa neuchitil urco berete to wowko moc vazne
Návrat hore Goto down
Meknik
Friend
Friend



Počet príspevkov : 144
Registration date : 03.03.2011

Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitimeSo jún 18, 2011 11:26 am

Moc vážně? Promiň, ale vždyť ty neumíš napsat ani trošku zformátovanou přihlášku. GL v životě...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Holadin-prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holadin-prihlaska   Holadin-prihlaska Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Holadin-prihlaska
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska-holadin (Neprijatý)
» prihláška- strudle - sovicka ked treba aj stromcek (Odvolana prihlaska)
» warr protect/furry
» Scrat- fury warr (Neprijaty)
» prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: