Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 World Of Logs

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

World Of Logs Empty
OdoslaťPredmet: World Of Logs   World Of Logs Icon_minitimeŠt jún 23, 2011 9:35 am

Keďže som zabudol včera sa venovať tím ľudom, ktorý chceli robiť logy, tak vám tu napíšem stručný manuál ako na to.
Napíšem to tu, lebo nechcem spamovať hlavný topic, v ktorom sa momentálne riešia dôležitejšie veci.


Na stránke WoL si vytvoríte account. Pravdepodobne treba aktiváciu takže si skontrolujte email.
Na stránke Deep Thunder (Guilda 39) si vyžiadate o prijatie do guildy. To vám povoli Tatko šmoulo Kagei flower

Na upovanie logov si treba stiahnuť Clienta. (Primitívne rozhranie, ktoré vyžaduje angličtinu 5 ročníka na základnej škole).
Jediná vec, ktorú treba spraviť je nastaviť meno a heslo v nastaveniach. (Meno a Heslo účtu na WoL, Nie WoW účtu )
Pre tých menej zdatných odporúčam Google.Translator Smile
A pre tých najmenej zdatných: 1. Otvorím, 2. Stlačím Stredne tlačidlo, 3. Označím Oblasť, 4. Upload.


Bohužiaľ stránky typu Curse, WoW Ace etc. majú momentálne Maintenance tak vám tu hodím keď prídem domov.
Inak addon sa volá Loggerhead. Slúži na automatický záznam logov po vstupe do instancie.

Odporúčam Combatlog vymazávať každý 2. alebo 3., pretože potom ma cez 1 GB a dlho ho otvára, alebo vôbec.
V prípade nejasnosti si to prečítajte ešte raz a následne /w luffa skycaller


Naposledy upravil Skycaller dňa Št jún 23, 2011 9:55 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Barleym
Raider
Raider
Barleym


Počet príspevkov : 172
Registration date : 24.02.2011

World Of Logs Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Of Logs   World Of Logs Icon_minitimeŠt jún 23, 2011 9:45 am

konecne, uz som aj zabudol, ze som o to ziadal pred pol rokom Very Happy
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

World Of Logs Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Of Logs   World Of Logs Icon_minitimeŠt jún 23, 2011 10:28 am

poslal som ziadost na stranke prosim o aktivaciu ako sme sa dohodli Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





World Of Logs Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Of Logs   World Of Logs Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
World Of Logs
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bezdrôtová myš a klávesnica a World Of Warcraft

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: