Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Roxz Affliction Warlock

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
roxz
Anonymný




Roxz Affliction Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Roxz Affliction Warlock   Roxz Affliction Warlock Icon_minitimeUt jún 28, 2011 1:24 am

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
main:
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drak'thul/Roxz/simple
alt:
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drak'thul/Rothzye/simple
alt:
http://eu.battle.net/wow/en/character/Ravencrest/Pegur/simple

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
PvE: kooperace 10/25 lidi, kterou ridi jeden RL. Predem recene AoE, predem upozorneni od RL a nazorne zobrazeni a odpocteni na DBM, nebo jine addone. Zaklad PvE je vyvarovat se co mozna nejvice failum a snazit se je nezopakovat. Dal to je perfektni ovladani rotace, atpd.

PvP: playstyle, positionplay, zkusenosti, perfektni ovladani postavy, prehled o hre. Kazdy team na vas zahraje neco jineho, kazda setup udela nesco jineho, je to ciste o zkusenostech hrace a spoluhracu. Pref RMP, TSG apd sracky jsem nikdy nehral a neplanuju je ani hrat.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Doporucil mi vas Murgol(WFA).

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Tangled Wire (DT) - Nekvalitni PvP.
Stones (DT), Black Eagles (BurningBlade) - snad neni treba dale rozvadet, oboji na stejne brdo.
Impact (DT) - Arogantni GuM/RL, nekvalitni progress, nekvalitni lidi.
Unique (DT) - rozpad 25m

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Ovsem ze ne jsem ochotny se prispusobyt cemukoliv, jenom to trosku vyslo z mody Wink

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
80s
Naxx vse, ULD vse, ToC vše HC/N, ICC hc 9/12 12/12n kromě pár posledních na HC

85s
BwD 6/6N, BoT 4/4N, TfW 2/2N

Berme v potaz, ze mam defakto 12/12N

Prehodim realID (muzete si overit). Za Numose jsem odraidoval pouze par tydnu, protoze byl na sluzebce a nejspise by ho vyradili z progressu.
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Numos/simple
magmaw, omnitron, halfus, valiona 4/13HC

Taktiky znam, zaroven mam zajem nove taktiky studovat a rozhodne se nebojim zeptat, pokud doopravdy nevim, nebo-li si nejsem 100% jisty.
Na PTR jsem byl, firelands jsem si vyzkousel.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- Vlastni jak se rika od podlahy.
- Affli - Aoe dmg, nebavi mne spamovat 2 tlacitka viz mage Wink A mam rad obtiznost.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- Muj PC:
- Vlastní PC.
- 20 roku.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Idealni.

10 ) Equip, talentspec, sockety.
Gear odpovida memu dosavadnimu progressu na teto postave. Upozornuju, ze locka jsem doexpil 26/05/2011.
Reforguju podle potreby a socketuju podle socketbonusu. Jakozto affli je pro mne primarni socketovat intel(DPS) a reforgovat hit/haste(CAP).
Talents spec, standartni build k me rotaci (SB). K glyphum bych mohl dodat ze misto Soulinku bych mohl pouzivat spise ShadowBolt, celkem kapu na manu. Pokud bude potreba jsem ochotny si prekopat i PvP spec napr do demo.

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Nemyslim si, ze jsem buh vi jak silne DPS vzhledem k memu gearu, ale rozhodne se snazim, co to jde (co mi pritelkyne dovoli ^^). Snazim se splnovat 95% attendance na raidu. Piluju si svuj playstyle tak, abych na raidu zahral maximum. Neocekavam, ze mi date sanci vzhledem k memu dosavadnimu progressu, ale stojim si za tim, ze kdo nic nezkusi ten nic nezazije.
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Roxz Affliction Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Roxz Affliction Warlock   Roxz Affliction Warlock Icon_minitimeUt jún 28, 2011 3:30 am

ahoj koukám že si moje slova vzal vážně a napsal si vážně pěknou přihlášku:) já k tomu nemám moc co říct ale připomenu že bude léto a budeme potřebovat lidí na budoucí farmu:) gl s přihláškou
Návrat hore Goto down
roxz
Anonymný




Roxz Affliction Warlock Empty
OdoslaťPredmet: ..   Roxz Affliction Warlock Icon_minitimeUt jún 28, 2011 8:59 am

Mimochodem mezi temi hezkemi slovy, co jsem tu vypsal.. zapomel jsem dodat, ze mam spatne profky.. a jak sam rekl tady kolega, bude cas a bude prostor, takze do budoucna Eng top.. Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Roxz Affliction Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Roxz Affliction Warlock   Roxz Affliction Warlock Icon_minitimeUt jún 28, 2011 9:29 am

Hodne slaby gear od naseho, lockov mame dost sry neprijaty, mame dost inych ludi vyhliadnutych na doequipenie. Dober gear zmen profku a ozvy sa... cus Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

Roxz Affliction Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Roxz Affliction Warlock   Roxz Affliction Warlock Icon_minitimeUt jún 28, 2011 6:35 pm

a toho maga si posral , jeste sem nevidel maga co by mackal 2 tlacitka a na aspon 8 minut encounteru by tocil dmg v top 3 (arcane mage opravdu neni one button class a pokud si to myslis tak si stejne hloupy jako ty lidi co si to take mysli Cool

tvuj gear je very low na to ze je konec tohoto contentu a nvm jak bys nam s tvym dps pomohl ve firelands , jak psal kagei locky mame kvalitni a mame jich dost king

a kdyz je clovek schopny hrat v gilde the üNIQUE tak to zaviram rovnou Basketball
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Roxz Affliction Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Roxz Affliction Warlock   Roxz Affliction Warlock Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Roxz Affliction Warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Roxz Affliction/Demonology Warlock
» Affliction Warlock
» Warlock
» UD Warlock
» Warlock/demo -PVE

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: