Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Holy priest (xrealm)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Razztazz
Anonymný




Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 12:30 pm


Zdravím guildu Deep Thunder

Jmenuji se Martin, je mi 16 let, bydlím v Kopřivnici. Jsem student SOŠ (obor technické lyceum).

Postava: Razztazzcz, Holy priest (OS zatím nemám)
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Razztazzcz/simple
Main je to od konce května tohoto roku, předtím jsem hrál resto shamana, rerolnul jsem z důvodu vhodnějšího healera do desítky
Tady jsou armory
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Razztazz/simple
Na shamana jsem rerolnul z priesta za doby ICC, kdy v guildě bylo dost priestů a žádný shaman
Baví mě healeři, protože v cata to už není jen o spamu jednoho tlačítka, a je třeba sledovat i manu

Zkušenosti:
začal jsem hrát na offi na konci roku 2008
předtím jsem příležitostně hrál na freečkách

Wotlk: naxx 10/25, OS 10/25
Uld: první boss pak se lidi rozhádali v gildě a já migroval na realm, kde se neraidovalo na BB jsem pak migroval na začátku ICC
ICC: 25 9/12HC; 10 12/12HC
Cata: 12/12 N
6/12 HC, 4/6 BwD, 2/4 BoT, 0/2 ToFW

Předchozí guildy:
Evolution Society: Guilda šlapala celkem dobře, snažili jsme se progressovat, ale pak se lidi začali hádat, hodně lidí poleavovalo -> rozpad

Not Found: Přišel jsem do guildy, která občas měla problém s lidmi (kvůli prázdninám), lidi si mysleli, že po prázdninách to v pohodě, ale nakonec lidi začli slakovat, hodně lidí poleavovalo, nakonec se taky rozpadla

Supreme: S kamarády jsme založily desítkovou guildu, celkem jsem se snažili topovat na realmu, ale pak přišel zlom a začlo všechno upadat, nakonec přestalo hrát tolik lidí, že se přestaly skládat raidy

PC a Net: 8MB net od O2, latence se pohybuje kolem 30-70ms, Málokdy se stáva ,že spadne
FPS se pohybuje kolem 35-60ms v raidu, když začnou lidi smažit aoe (Trash před sindragosou) tak fps padne ještě níž
o PC se s nikým nedělím, prostě moje Smile

Acc je můj, všechny postavy jsem levlil já

Deep Thunder, proč vás?: Chtěl bych zkusit 25ky, jste s progressem jste na tom dobře a jen tak se nerozpadnete (historie, zázemí), kromě toho jdou k vám dlaší 2 kamarádi , s kterýma jsem byl v gildě a navrhli mi, že bych moh jít s nima (Necrolus a Jonykita)

Proč by jste mě měli vzít: Jsem healer, který se snaží udělat v dané situaci co nejvíc, nechám si poradit, ale můžu si poradit i jiným. Snažím se nedělat zbytečné chyby. I když věk mám trochu nižší, jsem v pohodě, nedělám zbytečný emo kvůli epikům a dalším kravinám. Kritiku přijmu v pohodě, pokud je objektivní.

Raid time: Vyhovuje, docházku bych měl mít nad 90% (občas tu prostě nemůžu být), jsem zvyklý takhle raidovat běžně

WWS nebo WOL: u nás se poslední dobou logy nedělaly, takže bohužel nemám Sad

Achivy: Nejsem přímo achiv hunter, ale nemám problém dělat achivy, třeba vás někdy zkusím dorovnat Smile

UI: Screen (není z combatu), používám bindy
kód:
http://imageshack.us/photo/my-images/121/wowscrnshot052711232158.jpg/

Transfer asi dnes večer

PS: případné další otázky odpovím





Návrat hore Goto down
Razztazz
Anonymný




Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 12:35 pm

FPS: 30-70 (bez ms Very Happy)
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 6:49 pm

Ja mám samozrejme otázku, používaš holy spec, prečo ho máš reforgnutý do mastery. Odpoveď odpozeral som to od top priestov a nezaujímal som sa prečo to tak majú oni ma uspokojí viac, ako keď povieš mám to z vlastnej hlavy.
Návrat hore Goto down
Razztaz
Anonymný




Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 7:26 pm

Ano určitě vím proč zrovna mastery, a né jiný stat, např haste nebo crit (i když teď po patchi se zkusím podívat jak jsou na tom priesti kvůli zvýšení crit healingu). Mastery dělá poměrně slušný healing, dokáže to taky více zužitečnit manu.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 7:46 pm

Kľudne by som Ti tu vypočítal prečo je haste 100x lepšie než mastery, ale rád si vypočujem protinázor, takže môžeš začať.
Návrat hore Goto down
Razztaz
Anonymný




Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 8:09 pm

Tak tady jsem nejspíš pochybil, opravdu ten haste bude lepší než mastery, pro tento případ jsem si tedy schoval ještě hastový item, takže můžu tuto chybu napravit, problém to pro mě není.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSt jún 29, 2011 8:22 pm

No celkovo bol pre holy vzdy lepsi haste, zvycajne mastery holy priesti odpozerali od top priestov co si davali mastery, kvoly sinestre kde maju 100% haste buff.

Co sa ale tvojej apply týka máš to vcelku pekné, až na ten statbuild to máš všetko ok, top enchanty, v pohode talenty, akurat my máme teraz 3 priestov, predpokladám, že popri mne sa tí zvyšný 2ja budú o miesto na raide byť, nie len na progress ale aj na farmu. Keby si sa ku Nám nehlásil s priestom, bolo by to lepšie, lenže vrámci situácie priestov to vidím s tvojím prijatím viac než biedne, ešte o tom dám reč s Kageiom, ale skôr to vidím tak, že u Nás si práve teraz miesto nenájdeš.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 1:16 pm

Dnes tu budes mat rozhodnutie...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Razztaz
Anonymný




Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 10:49 pm

Už jsem transfernul, takže kdo by potřebovat in-game razztazz, armory zatím nejsou aktualizovaný :/
Návrat hore Goto down
Razztaz
Anonymný




Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimePi júl 01, 2011 7:51 am

Nové armory:
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Razztazz/advanced
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitimeSo júl 02, 2011 11:12 am

Po prehodnotení stavu healerov priestov, sme sa rozhodli Ťa Neprijať. Gear aj talenty máš slušné, nebude pre Teba problém sa uchytiť niekde inde, veľa šťastia Ti prajem.

Mitrandir
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Holy priest (xrealm) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy priest (xrealm)   Holy priest (xrealm) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Holy priest (xrealm)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holy Priest
» Priest Holy/SP
» Holy priest (Prijaty)
» Priest - Holy (Neprijaty)
» infear-holy priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: