Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Assassination rogue X-realm

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Necrolus
Anonymný




Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeSt jún 29, 2011 4:17 pm

Zdravím všetkých čitatelov tejto prihlášky, predovšetkým členov guildy


1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory
Moje meno je Necrolus, samozrejme in-game...v real life sa volám Pavol, mám 18 rokov, bývam v Bratislave a študujem na gymnáziu (nadchádzajúci ročník je 4 teda maturitný)

Ako som spomínal vyžšie, meno postavy je Necrolus-lvl 85 assassination rogue.
Odkaz na armory viď. nižšie:

kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Necrolus/simple

Chápem že equip nieje žiadny prevrat kedže odpovedá 6/13 hc na aktuálnom contente.


2 ) PvE vs PvP čo ty na to?
Som predovšetkým PvE oriented hráč a pokial nieje čo raidovať tak hra pre mňa začína strácať zmysel.
Preto si vždy rád zájdem nejaký old content či už na achievementy alebo niekomu s niečím helpnut.
Osobne som toho názoru, že WoW by sa bez kvalitného contentu určite nedostalo do štádia v akom ho poznáme dnes.

PvP je premňa niečo ako relax medzi raidami.Lákajú ma na ňom hlavne achievementy a samozrejme nejaké to zabíjanie opozitnej frakcie pri nudných chvílach keď nieje čo robiť.Je možné že by som sa dal nahovoriť a viac sa focusoval na tento štýl hry, ale zatial som nad tím nejako vyžšie neuvažoval.
Taktiež chápem že úroveň battlegroup či už na Burning Blade alebo Drak'thul realme určite nedosahuje úroveň Cyclone a pod.


3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Popravde som o Deep Thunder ako guilde uvažoval ešte za WotLK +- presne pred rokom (príchod leta)
V tej dobe som hrával holy paladina, ale k úspechom a neúscpehom vo WoW sa dostanem v odstavcoch nižšie v tomto poste.
Takže som si guildu našiel, prečítal si recruit a jednotlivé požiadavky pre uchádzačov, zistil že je to guilda ktorá sa ako jedna z mála naozaj zaujíma o achievementy, a podla prečítania fóra prišiel na to, že je to hlavne guilda, ktorá obsahuje veľké množstvo kvalitných a fajn ľudí.
Postupom času som guildu sledoval a videl, že si svoju pozíciu zaslúžene drží a taktiež ma doslova milo ohromil fakt, že usporiadala pre-cata run pre ostatných hráčov.
Takže v konečnom dosledku som si túto guildu vybral preto, že má výborný kolektív a ako bonus, aj výborný progress.


4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Za svoje WoW posobenie som už prešiel "zopár guild" a na to aby som si spomenul na názov niektorých z nich by som musel chvíľu loviť v pameti.Svoju, nazvem to "WoW kariéru" rozoberem podrobnejšie v odstavci nižšie takže ak dovolíte venoval by som sa rogue s ktorým sa k Vám hlásim.

Na začiatku Cataclysm som zaslackoval a začal hrať keď už bol datadisk nejaký ten Piatok v obehu.
Rogue som vyexpil na realme Aggamagan čo bol v tej dobe new players recruiting realm.Aj keď moje bývalé posobisko bol práve Drak'thul Horde, rozhodol som sa pozrieť na tento realm pretože to je english speaking realm.Plánoval som tam založiť guildu ktorá by na realme mohla prosperovať kedže tam bolo naozaj len zopár guild (dokonca myslím že ani jedna nemala zabitého Nefariana normal, keď už v tej dobe bežal v plnom prúde progress hc na iných realmoch)

Bohužial, popri mojom levelovaní som taktiež zisťoval že úroveň tamojších hráčov je, no, povedzme naozaj podpriemerná a po doexpení som sa informoval u ľudí z lepšich guild na servery, ktorí mi zdelili že kvalitných hráčov je tam naozaj nedostatok.

Ako som dosiahol level 85, migroval som na Burning Blade do guildy S U P R E M E.Mal som tam dlhodobého známeho s ktorým som začal hrávať ešte na Drak'thule.Tento "známi" je Jonykita (viď. prihlášku o dva riadky nižšie od tej mojej-affli lock).V guilde S U P R E M E bola naozaj dobrá partia ľudí s ktorými som si neskutočne dobre rozumel či už virtuálne alebo osobne (zrazy).Zo začiatku mi hrať za alianciu bolo trochu proti srsti, ale zmena frakcie zmení úplný pohľad na hru v určitých bodoch (quest chainy etc.)
S touto guildou som odprogressoval 6/13 hc ale náš kameň úrazu bol ten, že sa nám začali striedať hráči častejšie než je to nutné.Stále prichádzali nový a nový hráči a odchádzali respektíve prestávali hrať tí, s ktorými sme už pár bossov zdolali.
Z tohoto dovodu mali ľudia čoraz menšiu chuť raidovať a kedže bossovia sa nedajú tak lahko solovať, pár krát sa stalo že sa dokonca nezložil raid.
Nakoniec to viedlo do štádia rozpadu guildy.


5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?
Samozrejme nie!
Mám downloadnuté cca. štyri komunikačné programy a roprávať mi nerobí žiadny problém.
Popravde zo začiatku niesom taký aktívny v tejto činnosti pretože často krát sa snažím vryť do mysli hlas dotyčného ktorý práve rozpráva aby som v budúcnosti presne vedel o koho ide.Potom už hovorím tak, že keď sám seba počúvam tak ma napadá že by som mohol dať priestor aj ostatným.


6 ) Raidovacie skúsenosti:
Tak, konečne sa dostávam k jadru prihlášky...
K WoW ma priviedol viac-menej kamarát ktorý nikdy nehral na officialnych realmoch (aká irónia)
Začínal som teda na free servery kde som vydržal veľmi krátku dobu a po pár týždňoch som prešiel na oficiálny server.
Moje začiatky sú spojené so serverom Stormscale kde som od začiatku TBC raidoval aktívne a skončil na piatom bossovy v SwP teda M'uru.
V tej dobe som hrával samozrejme rogue.Bohužial na názov guildy si nespomeniem nech sa snažím sebeviac (latinský názov)
Po skončení progressu na M'uru som prestal hrať na nejakú dobu.Naša guilda zanikla pretože vela členov prešlo buď na iné realmy alebo do iných guild.Naspeť som sa vrátil s patchom 3.1 (Secrets of Ulduar)

Kedže som moj starý acc predal (dlhú dobu som to potom ľutoval) vytvoril som nový acc ktorý mi slúži dodnes a nemám v pláne ho nikam dávať.Naštastie som výmákol jeden z najkrajších raidov, sice ma do dnes mrzí že som neprogressoval naxxramas.
Začal som expiť balance druida ale len na level 55.Samozrejme každý tuší čo nasledovalo po tom.
Vytvoril som Death knighta, doexpil ho na level 80 ale po krátkej dobe ma nenormálne prestal baviť.
Hneď po ňom nasledoval holy paladin ktorému som zostal verný až do konca ICC.
Som hrozne rád že som mohol progressovať Ulduar aj keď som velmi rýchlo v tej dobe switchoval guildy.
Istú dobu som bol u WFA (v tej dobe mali ešte iný názov), za čias ked len vznikali.Na čo si pametám najlepšie je, že som skončil v guilde Plunderers čo nebola v tej dobe ničím prevratná guilda...skor by som povedal taká lesser guilda.V tejto guilde som si odprogressoval celé ICC a spoznal Jonykitu.
Ako som nazval, bola to lesser guilda takže raidy vyzerali raz úspešne, druhý krát úplne strašne.
Moj nazvem to "personal fail" bol ten, že čím sa zvyšoval buff v ICC, tím menšia chuť bola u mňa pokrčovať dalej s hraním.Nakoniec sme s Jonykitou začali uvažovať u guilde Deep Thunder, ako som napísal na začiatku, bolo to asi pred rokom cca.Prihlášky sme si ale nenapísali pretože ja som sa chystal na dva týždne na dovolenku a raider ktorý sa joine a dva týždne slackuje je raider nanič.

Po príchode z dovolenky bol už Jonykita u WFA a ja som prešiel do total casual style hrania, teda že som sa logoval len niekedy.Pri tomto občasnom logovaní som zaznamenal napríklad spomínaný event ktorý organizovala guilda Deep Thunder.Bohuźial som sa nezúčastnil.


Začal som znovu aktívne hrať po príchode Cataclysm.Znova som sa vrátil k rogue a nemám v pláne vymienať classu alebo si dávať podobné WoW pauzy.


Úlohu v raide som mal v niektorých guildách RL, posledne v guilde S U P R E M E.
Keď som v niektorých guildách nemal oficiálnu funkciu officier RL, často krát som aj tak ľudom vysvetloval kde robia chyby a čo by mohli na tom raide zlepšiť.Osobne ma robiť RL baví, hlavne keď sú ľudia ktorý vedia počúvať a následne konať.
Rád si pozerám a študujem nové taktiky, aktuálne Firelands.Niekomu to je na obtiaž, mňa to skrátka vo volnom čase baví.


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
Account mám vždy vlastne levelovaný, nikdy by ma nenapadlo account kupovať od iných užívateľov.
Čo sa talentov týka, vždy si pozrem čo je premňa najlepšie a po tom si to porovnávam s ostatnými rogue z top guild.
Pokial mám niečo chybne alebo mi niečo nesedí, radšej sa spýtam alebo si nechám poradiť...tak isto ako ja poradím ostatným ked potrebujú pomoc.


8 ) jaký máš přístup k WoW:
Mám vlastný počítač:
Hw konfigurácia: Procesor Intel Core 2 quad Q8300, 8GB ram, Sapphire HD 6870, 19“ LG monitor, WoW cata mouse, g15 keyboard, logitech g35 headset.

Problém s FPS nemám, optimálne medzi 45-60 FPS kedže mám monitor 19“.
Rokov mám 18 (pred +- týždňom som "dingol")


9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Raid time bez problému vyhovuje, v S U P R E M E sme mali skoro podobný s rozdielom že sme raidovali v Stredu miesto Utorka taktiež od 19:00-23:00


10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika!
WoL logy nemám, len v niektorých guildách v ktorých som posobil sa logovalo a nikdy som sa o tom nestaral ja.
Osobne mám v pláne začat logovať takže pokial by ste nejaký WoL vyžadovali, na počkanie by som ho mohol doložiť.



12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?

Vzťah k achievementom je u mňa veľmi pozitívny, achievovať som z ostra začal v období patchu 3.2 (ToC).
Keďže hrám od cata rogue tak ich zatial naozaj veľa nemám, keďže v guilde na Burning Blade ľudia moc achievementy neuznávali a kvalita a množstvo pugov je asi o 75% zredukovaná oproti Drak'thulu, často krát to dopadlo katastrofálne (v tomto prípade bez jediného achievu)
Guilda Deep Thunder sa mi teda preto páči o to viac, lebo je to guilda v ktorej ľudia tie achievementy naozaj chcú robiť.


11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy
Možem Vám ponúknuť kvalitného hráča ktorý sa snaží byť nápomocný a chce zapadnúť do kolektívu fajn ľudí.Do kolektívu ktorý sa stretne aj niekde v reštaurácii/krčme pri stole ale nie iba virtuálne v hre.
Učím sa na svojich chybách a nerozpútavam konflikty.
Po čase budem mocť ponúknuť naozaj výborné dps, kedže moj gear je zrejme pod priemerom guildy.

Okrem WoW patrí medzi moje zálubi hlavne hudba, oblubujem Death metal/Melodic Black metal a iné odrody metalového štýlu.
Ďalej hrávam airsoft hoci v poslednej dobe nie moc aktívne kedže skoro všetok volný čas venujem WoW (často krát aj viac).

Tímto by som prihlášku z mojej strany ukončil.
Ďakujem Vám za čas strávený čítaním tohoto postu a teším sa na vaše opovede.

S úctou

Necrolus
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeSt jún 29, 2011 5:45 pm

ahoj pěkná přihláška. Jednu rogunu bych přijal . Ale máš chybný ench, reforge , chyby ti gemi. To můžeš obhájit níže . Co je vyloženě špatně je že nemáš logy to je jediná věc kde si můžeme zjistit jestly opravdu rozumís mechanismu který v assa není jednoduchý . Abych to nějak zakončil tak ti nápisů že gear máš na dobře úrovni a pokud opravdu svoji class ovládás prosadís se . Pokud ne tak casual hráče nehledam gl

edit: koukam ze echy a gemy a sis dal do poradku... btw proc az dnes?
Návrat hore Goto down
Necrolus
Anonymný




Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeSt jún 29, 2011 7:08 pm

Čau, vyjadrím sa k tím enchantom + gemom.
V poslednej dobe som často krát regorgoval a zisťoval či z toho dokážem vytlačiť ešte viac.Pred postnutím prihlášky som si všetko skompletizoval.Jwl gemy mi včera chýbali z dovodu že som prehodil profesie.Včera ráno som začal skillit jwl a po obede ho dokončil s tím, že som potreboval 2 tokeny na recept.Preto som nahodil do equipu jeweler's gemy až dnes.

Čo sa týka backu, mal som 359-inový (maloriak) a príchodom Firelands opening quest chainu som obtainol z questu lepší.
Na armory ako som pozeral nieje zobrazený alebo v tom majú nejakú chybu.

Som si vedomý toho, že logy sú jediná dobrá záruka že uchádzač pozná svoju class na maximalnej úrovni, ale ako som v prihláške spomínal, dlhú dobu sme v guildách nelogovali.


Dík za reakciu na prihlášku...pokial máš/máte ďalšie otázky tak ich rád zodpoviem ak budem vedieť.
Návrat hore Goto down
Gossip
Friend
Friend
Gossip


Počet príspevkov : 195
Registration date : 21.02.2011

Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 5:57 am

s tou proffesi sem si to myslel... ja sem Pro TEST i kdyz to ted nebude uplne nejjednodusi skrz novy contect... pockej si na vyjadreni kageie případně farma by mohl sdělit svůj názor
Návrat hore Goto down
Farmaceutt
Warlord
Warlord
Farmaceutt


Počet príspevkov : 173
Registration date : 26.10.2009

Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 9:05 am

Prihláška pekná, škoda, že nie sú logy tam by sa človek naozaj dozvedel ako hráš. Skúsiť ťa môžme, ale počítaj s tým, že miesto v raide ti zaručí len top dps.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 1:17 pm

AK ho chcete skusit mozeme som ZA na skusobku popripade na nejaky test raid... dohodneme sa este dnes tu budes mat konkretne info...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 1:21 pm

BTW Farma logy mas v prihlaske toho warlocka Jonikita je tam aj Necrolus...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Necrolus
Anonymný




Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 1:38 pm

Čau,

S logom si mal pravdu, predsa len jeden starší je (osobne sme ani nevedeli že to bývalé GuM logovalo)
Anyway by som Vám rád ukázal aktuálne dps (buď na nejakom test raide alebo iným sposobom)

Počkám si teda na rozhodnutie

Dík za tvoju reakciu
Návrat hore Goto down
Necrolus
Anonymný




Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeŠt jún 30, 2011 11:05 pm

Zdravím,

Pred chvíľou som spravil v BH 25-man screenshot recountu po fighte (aspoň nejaký dokaz na overenie)

kód:
http://imageshack.us/g/51/wowscrnshot070111222805.jpg/

Prvý screen sa dá chápať aj ako screen UI (aj keď sa mi 90% potrebných addonov pop-upne až v combate)

Druhý screen je roztiahnutý recount pre lepšie vníjmanie total raid dps.


Dúfam, že to aspoň trochu zmierni to že nemám aktuálne logy...vopred ďakujem za prečítanie

Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitimeSo júl 02, 2011 8:09 am

prijaty na skusobku uvidime...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Assassination rogue X-realm Empty
OdoslaťPredmet: Re: Assassination rogue X-realm   Assassination rogue X-realm Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Assassination rogue X-realm
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Weelde Assassination rogue
» Coronercz/Rogue/Assassination (Neprijatý)
» Combat Rogue
» Prot Paladin, X-Realm
» Bohusko - retri paladin - x realm

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: