Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Holy Paladin - 85

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 2:36 pm

Zdravím guildu Deep Thunder, jmenuji se Michael Heinz, je mi 17 let a studuji na víceletém gymnáziu. Jelikož nevím co bych sem měl vypisovat, budu se držet Vaší osnovy.

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Lekicko, Holy paladin, 85lvl +
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Lekicko/advanced
.

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
PvP mě baví určitě víc, a to hlavně díky tomu, že každý hraje trochu jinak, oproti tomu bossové dělají pořád dokola to samý a to je mnohdy na zblbnutí. Nic méně od 4,2 blizzardi pvp spláchli do záchodu tak to budu hrát jenom rekreačně.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Jste guilda na úrovni, slýchám na Vás chválu a to hlavně od "Cumleje", "Pepixe", a od lidí, kteří jsou s Vámi v kontaktu. Navíc wowprogress mluví sám za sebe a já bych se chtěl zase po dlouhé době aktivně zapojit do progressu, který bude za něco stát.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Od konce WoTLKu jsem byl v guildě Spratci. Bohužel po vyprogressování 12/12 se lidem nechtělo chodit na raidy a progressovat HC a guilda se začala pomalu rozpadat. Momentálně jsem v guildě já a alti lidí co odešli. Takže jak jsem psal výše, chci zase začít progressovat a toho bych se v rozpadlé guildě nejspíš nedočkal.

5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?
Poslouchat umím, mluvit taky. Neměl by být problém.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
S WoW jsem začal až na Wotlku, ale okamžitě jsem si našel guildu "Blood Mind" která ve spolupráci s guildou "Andílci" progressovala Naxxramas 10,25 Ulduar 10,25. Tyto instance jsem s nimi sundal, potom se bohužel guilda Bloody Mind rozpadla a já neměl s kým raidovat. V Době ToC jsem spíše pugoval, ale zhruba měsíc jsem působil v guildě "Fire Dragons", která se rozpadla a většina jejich členů je v guildě "Tangled Wire". Bohužel tam jsem se dlouho neohřál, protože jsem kvůli zraněním ze sportu byl 2 týdny v nemocnici a oni mě mezitím vyhodili. Jakmile blizzard vydal Icecrown Citadel tak jsem společně se svým bratrancem založil guildu "Thrashers", kde jsem působil jako raid leader a kvůli nedostatku healerů jsem začal chodit za holy paladina. Po pár týdnech progressu ICC jsme z toho měli legraci a střídali jsme se v solohealování bossů. Bohužel, když jsme se chystali jít progressovat HC, klasicky se guilda začala rozpadat, navíc začala zase škola a já neměl sílu ani čas, dávat celou guildu do kupy. Proto jsem si podal přihlášku do Spratků kde jsem až do teď.

Každopádně na raidy chodím připraven tak, že mám flasky, jídlo a hlavně zmáknutou taktiku tak, abych mohl případně někomu poradit.



7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?

Account je můj, všechno jsem si vybudoval sám. Talenty mám takový jako 99% PvE holy paladinů. Ne protože to mám obšlehlý, ale protože jsem zkoušel dost jiných buildů, které se neosvědčily. Zkoušel jsem třeba 1/2 Pursuit of Justice misto 2/2 a 1/2 Blessed life misto 0/2, ale nebylo to ono.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
S internetem problém nemám. Za dobu cataclysmu jsem zhruba 3x byl nucen neraidovat kvůli internetu a na WoTLKu vůbec.

- zdieľaný / vlastní PC?
Mám koupenou PC sestavu, každopádně na ultra 60 FPS. Určitě mě to nebude omezovat. Navíc celej wotlk když jsem byl 25m jsem raidoval se 3 fps a min a zvládal jsem se držet v čele jak DMG, tak heal. (Popř. threat když jsem tankoval)


9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Raid time mi vyhovuje. Ve spracích jsme měli v podstatě 6x týdně 19-23, protože byl 4x týdně progress 25m a 2x týdně 10m pro ty, co se chtěli někam posunout.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
Bohužel za paladina jsem nahrával WoL jenom v době ToCa za ostatní classy jsem nenahrával. Každopádně za dob progressu ToC jsem párkrát zkoušel solohealovat Beasty. Nebyla to zrovna procházka růžovým sadem, ale byl jsem díky tomu tehdá první healer na světě a pořád se držím jako druhej holy paladin.
kód:
http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Crusaders'_Coliseum/Northrend_Beasts/10N/Holy_Paladin/

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Tak určitě, když je možnost udělat nějakej achievement, tak nejsem proti, ale nepatřím k těm co sedí ve hře desítky hodin jenom aby nějakej takovej achievement získali. Dávám přednost achievementům buďto za PvP (rating, tituly), nebo za PvE (progress)

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Myslím si že jsem holy paladin který zná svojí classu a umí to mačkat. (Popravdě si ale myslím, že každej kdo hrál jakéhokoliv jiného healera by se mnou souhlasil, že to není nic světobornýho) Nic méně doufám, že bych byl schopen začadit se mezi aktivní healery co dělají to, co mají a tím i pomáhat při progressu. Bohužel momentálně mam akutní nedostatky v equipu a to právě i proto, že na cataclysmu jsem raidoval za paladina jenom tehdy, když byl potřeba healer na farmu a bylo moc tanků. Mám proto z velké části na sobě PvP gear, který ted musím vyházet a nahradit něčím schůdným. Ale to co mám PvE mám udělaný tak, abych měl maximum haste. No prostě tak jak se to běžně u holadinů dělá. V průběhu dalších dní budu farmit pve equip a repku na honored s FL abych měl doufám dostatečný hadry a mohl Vám případně ukázat co ve mě je.

Děkuji alespoň za přečtení.
S pozdravem lekicek
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 3:52 pm

Odlogni v PvE a len jeden dotaz zatiaľ, prečo nepoužívaš talent Light of Dawn? :O
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 3:57 pm

Gataa napísal:
Odlogni v PvE a len jeden dotaz zatiaľ, prečo nepoužívaš talent Light of Dawn? :O

Protože to se v pvp nejede tak to asi budou pvp talenty Smile
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 4:16 pm

Ale ja použivam light of dawn. Promin jestli mě vydíš v secondary talentech .) A bohužel, to je "PvE". Řikam, ted několik dní budu sbírat eq abych vyházel vici.
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 5:49 pm

Sry ale nemyslim ze mas sancu konkurovat nasim healerom.
Hladame viac menej hotoveho cloveka nie dakoho komu budeme muset eqipnut snad vsetky itemy co ma na sebe.
Je novy concent ako novic si nic nelootnes min mesiac vtej dobe uz budeme progresovat hc a nato nebudes mat zdaleka gear.
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 6:03 pm

Souhlasím s tebou, na druhou stranu jsem byl schopnej v zelenym equipu na al'akirovy předhealovat 2 nejlepši full epic holadiny spratků a byl jsem na tom s manou líp než oni. Zrovna u healera to neni jenom na eq. Ale nemám jak ti/Vám to dokázat.
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 6:20 pm

Pri behacich fightoch dajme tomu pri statickom HC fighte to asi nedas na manu ani na heal v tom co mas na sebe
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 6:24 pm

No to určitě ne. Nic mene back, pasek za repku. Pak nějaky 365 za questy a už to bude celkem schůdný. Je to na Vás no. Je pravda že takhle Vám moc co nabídnout nemám. Každopádně Al'akir neni zrovna běhací fight a patří k těm náročnějším na heal.
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 6:31 pm

Jo a po lootu zrovna neprahnu .), ale jestli to myslíš tak že bych se neboostoval v gearu a potom nestačil tak tomu rozumím. Na druhou stranu když nabíráte holy paladina tak jich asi nemáte tolik, že byste nejdřiv měsic davali plate int itemy jim a až pak bych se k tomu vůbec dostal.
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 9:11 pm

uvidime porozmyslame nat tym este
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSo júl 02, 2011 10:08 pm

Děkuju alespoň za ochotu. Zatím dělám na tom eq. Už jenom 4 hadry vyměnit.
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeNe júl 03, 2011 12:20 pm

mas save na firelands?
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeNe júl 03, 2011 1:05 pm

Nemám, neměl jsem to s kým zkusit
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeNe júl 03, 2011 2:32 pm

tak si to nastuduj skusime ta zobrat s altami utorok alebo stredu(ak sa nam to zlozi) dostanes sancu ukazat tvoj nadpriemerny skill
Návrat hore Goto down
lekicek
Anonymný




Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeNe júl 03, 2011 6:09 pm

OK, díky moc
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitimeSt júl 06, 2011 9:09 am

Asi prijmeme lepsieho kandidata je mi luto GL...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Holy Paladin - 85 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin - 85   Holy Paladin - 85 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Holy Paladin - 85
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holy Paladin
» Holy paladin :)
» Holy paladin
» holy/prot paladin
» přihláška holy paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: