Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
kokolone
Anonymný




Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Empty
OdoslaťPredmet: Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)   Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Icon_minitimePo marec 09, 2009 5:07 pm

1) cau menuju se Hugo, lvlik 71 mam a odkaz sem nevim dat

2) no ja ciste pvpv nejsem ale ze mi de DOBRE to jo !

3) chci jit k vam bo se mi libolo ze napisu do /1 a cela guilda ste mi sli pomoc jako a byl sem se swaitem v dungu jako a rek sem mu ze budem kamosi tak tak

4) su v little warior ale nejsu tam takovy skilou lidi jako mam ja, tka chci jit kde se mi mozna nekdo vyrovna i kdyz nefim

5) Mam skype

6) jo tak ve woltk sem uz dal UK, naxxus a azul nerub ! a taktiky no problemo somblero vsude sem to skilil

7) sem to vyskilil sam jako fakt acc mam jenom ja akorat mamka vi heslo, kdybych ho zapomel

Cool prej po vecernicku domu Very Happy nene ja muzu vzdycky az do 10 !!!!!!!!

9)no problemo somblero

10) ja newipuju oni wipijou na ME !!!!! a raidovat budu kdyz se mi bude chtit

11)no bo sem skil neee ????

KoKoLoN
Návrat hore Goto down
Yaminia (Madi)
Friend
Friend
Yaminia (Madi)


Počet príspevkov : 52
Age : 46
Location : Prague
Registration date : 02.12.2008

Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)   Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Icon_minitimePo marec 09, 2009 5:26 pm

..tak ted nevim, mame obsazene misto maskota a nebo ne?

link na armory je tu:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kokolon

Edit: a do prihlasky je treba psat pravdu, proc pises ze jsi dal Azjol-Nerub a Nexus kdyz odtud nemas achievement?


Naposledy upravil Madi dňa Po marec 09, 2009 5:34 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Empty
OdoslaťPredmet: kokolon   Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Icon_minitimePo marec 09, 2009 5:33 pm

asi iba jeden nepodareny vtip zo strany kageia...apson keby tam nebolo tolko chyb a keby to nebolo pisane jazykom 5 rocneho decka este by som nato mozno skocil....ale asi mal v sebe este nieco ked to pisal Twisted Evil

Exclamation

No No No

p.s. to madi: maskota este asi nie, len par casualov...
Návrat hore Goto down
Scytha
Novice
Novice
Scytha


Počet príspevkov : 50
Registration date : 24.10.2008

Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)   Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Icon_minitimePo marec 09, 2009 5:54 pm

Madi napísal:
..tak ted nevim, mame obsazene misto maskota a nebo ne?


lol! ten maskot je dobry rank Very Happy

/offtopic, ked sme uz pri priestoch, bolo by good najst staleho shadow priesta, kedze Jetta furt respecuje (podla potreby)
nwm teda co Kanecc
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)   Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Icon_minitimeUt marec 10, 2009 1:05 am

TAK A JE TO TU TOTO PRESNE BUDE NAZ NOVY RANK CHARAKTER LEADER BUDEM MET MOC NADVSEMA btw dobry ftip aspon se se pekne zasmal lol! lol! lol! lol! lol! afro afro lol! lol! lol! Basketball Basketball lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)   Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kokolon priest full skil (Neprijaty, mas az moc skill!)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest (Neprijatý)
» Shadow priest (Neprijatý)
» Priest - Holy (Neprijaty)
» Zashar - Shadow Priest (Neprijatý)
» shadow priest přihláška (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: