Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Holy/Retribution

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
sark
Anonymný




Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimeŠt júl 07, 2011 4:35 pm

Zdravim všetkých členov DT,

Volám sa Šimon mam 19 rokov som študent posledneho ročnika na SoŠt , medzi moje iné zaluby ako wow je DPO a futbal a brušne aktivity(slovenksá hádzana) ;

Postava: Paladin
nick : Sarkis
spec: Holy
offspec: Retribution

kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/sarkis/simple


pokial budete vidiet retri eq tak sorry Smile mam pozbierane do všetkého


Profesie: JW 515
BC 525

Skúsenosti s raidovanim: Začinal som na wotlku takze z predošleho nič moc.
wotlk
--> Nax 10/25
--> Malygos 10/25
--> Sartarion +3 10/25
--> Ulduar 10/25
-->Togc 10/25
--> ICC 25 (12/12 HC)
--> Halion 25

Cataclysm

--> BoT N 4/4
HC 1/4
--> BWD N 6/6
HC 4/6
--> ToFW N 2/2
HC sme bohuzial nechodili Sad
--> FL N 3/7 (progres Alysrazora)

WoL: Tie moc na holy nemam pretože som bol ako retri v guilde mali dost healerov tak som sa respecol , viem že to bude asi - ale nič s tym nemozem spravit teraz.
Všetky Cata raidy odprogressovane ako holy.


Predošlé guildy: Začinal som v Paseraci rumu z Booty tam som odprogresoval cely Ulduar a nieco z ToGC potom sa guilda spajala s Traitors. U Traitors som odprogresoval trochu z ICC a skusil som niečo takšie tak som šiel do Synergy tam to bolo celé ICC HC okrem LK toho sme nejako nemohli dat a guilda padla ( Inač pozdravujem členov ktory su v DT Smile a aj z Traitors). Tak som hladal dalsiu guildu M Y T H kill LK HC a potom mal ist datac tak som si dal 2mesiace pauzu. Vratil som sa do cata , tam som raidoval v Primere ako vždy sa to rozpadlo tak som hladal opät prichylil som sa do Ira Dei a ta bohuzial konci s progresom 25m a idu len 10 čo mna už moc neteší.

Prečo k Vám ? : Chcem zažit znovu nejaky 25man HC progress a tu radost ked sa to podarí zabit Razz . načo vaša guilda má.

Raid Time: vyhovuje ak by som nestihal alebo mal chybat nahlasim vopred.

Vybavenie PC/internet: PC je plne funkcny 50-70 FPS pri fighte takze ziadne zaseky alebo freeze , internet je väčšinou stabilný ale sem tam mu jebne ked už ma tak naporiadok .... TS3, VT, Mumble to je jedno , mikrak funguje , komunikacia radsej pisem ale ked musim tak poviem.


Diky že ste to prečítali , teším sa na odpovede.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimeŠt júl 07, 2011 5:00 pm

Pozdrav z byvalej Synergy!
Anyway vcera sme prijali noveho Holy Paladina, takze tazko povedat ako by to bolo so spotom, zatial ani nevieme aku ma dochadzku, kazdopadne gl s prihlaskou!
Návrat hore Goto down
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimeŠt júl 07, 2011 6:19 pm

tebe si samozrejme pamatuju v mythu si byl retri a wipnul si nas defilem na LK25H 11 % a zabili sme to potom az za tejden No
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimeŠt júl 07, 2011 6:20 pm

hape napísal:
tebe si samozrejme pamatuju v mythu si byl retri a wipnul si nas defilem na LK25H 11 % a zabili sme to potom az za tejden No

bad things happens
Návrat hore Goto down
sark
Anonymný




Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimeŠt júl 07, 2011 6:27 pm

to by sa stalo každemu meleekovi lebo sme sa to snazili zabit a kazdy tam utekal Sad .. no ale aspon sme to dali
citácia :
tebe si samozrejme pamatuju v mythu si byl retri a wipnul si nas defilem na LK25H 11 % a zabili sme to potom az za tejden No
Návrat hore Goto down
Tullkas
Raider
Raider
Tullkas


Počet príspevkov : 79
Registration date : 03.06.2011

Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimePi júl 08, 2011 9:07 pm

sark napísal:
to by sa stalo každemu meleekovi
Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Chren
Champion
Champion
Chren


Počet príspevkov : 174
Registration date : 11.01.2011

Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimePi júl 08, 2011 9:14 pm

Podla mna nemame vyuzitie pre dalsieho holy palata mozno aj pre healera vobec.
Návrat hore Goto down
Neeroo
Anonymný




Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: ss   Holy/Retribution Icon_minitimeSo júl 09, 2011 11:33 am

Proc mas 378 pasek od avengeru kdyz 359 za repku z ramhakaenu vychazi mnohem lepe? to same neck 365 co mas a lepsi je urcite 359 z halfuse...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitimeNe júl 10, 2011 7:06 am

Momentalne sme prijali jedneho holy paladina takze zatial recruit tejto class je ozatvoreny gl cus
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Holy/Retribution Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy/Retribution   Holy/Retribution Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Holy/Retribution
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška: Retribution Paladin (Prijatý)
» Přihláška - Retribution Paladin (Prijatý)
» Anticrist / Retribution Paladin (neprijatý)
» Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)
» Neikon-14/47/0 |HOLY| (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: