Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 MM Hunter

Goto down 
+2
Simajz
hape
6 posters
AutorSpráva
Martin
Anonymný




MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimeŠt júl 14, 2011 6:06 pm

Zdravím milovníky WoW

Chtěl bych k Vám jít s mojí main postavou Burdik,je Marksmanship Hunter 85 lvl
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Burdik/simple

PVP vs PVE ,pve je u mě na prvním místě,ale než sem začal s WoW hrával sem dlouho Lineage 2 a ta byla spíš o PVP takže k tomu mám pořád blízko a pokud je čas rád zajdu a pomalu si na to stavím armor

Důvodú proč se přidat kvám je určite více ať je to progress,tradice,reputace,25 man a doufám i dobrá parta :-) a další důvod je když už něčemu věnuji spoustu času a nervů tak chci aby to mělo aspon nějaký vysledek a úrověň (doufám že to nevyznělo nějak namyšleně nebo arogantně),o Vás ví snad každý kdo aspoˇtrošku sleduje jak si vedou ToP gildy a co mají už dole, o tom že máte nábor sem se dozvěděl z trade chatu a po krátkém pm s Vaším hráčem který psal že u Huntera by šance byla jsem se rozhodl zkusit podat přihlášku.

Ještě nemám tak dlouhou historii ve WoW takže to ke gildám moc nemám,byl jsem v Destiny ze které jsem odešel kvůli velkmému množství hunteru a stím spojenýma i menšíma problémama s mojím class leaderem a od které odešlo dost dalších včetně bývalého class leadera který odešel včera,teď jsem v gildě Disbanded která je co se týče party lidí uplně skvělá ale je to pouze 10 man a poté co sem chodil 25 man bych chtěl opět

S komukací přez jakýkoliv komunikator nemám problém v jakkékoliv hodině (ve dne i v noci) u každé online hry sem to používal (CoD,CoD2,Lineage atd..) naopak strašně nerad hraju sám a rád si přijdu pokecat i mimo raid a nejen o hře,sluchátka 5H v2 tak odemne nejdou žádné šumy ani ozvěny

Tohle je zrovná část která je u mě bude asi největší problém,s WoW sem začal až v době Cataclysmu,takže nemám zkušenosti z předchozích datadisku.Dole mám BoT na normal 4/4 a hc 1/5 To4w 2/2 normal a BWD 6/6 a 2/6 HC a Firelands mám 3/7

Jsem první majitel acountu a postavy jsem si pěkně vyexpil sám
Hraji jen MM huntera a talenty sleduji na elitesjerks a ještě často koukám na progress a armory na jiné kvalitní Huntery od kterých občas opisuju :-),druhy Talent strom mám volný a upravuji podle potřeby Gildy

Tady je mé Ui,začal sem používat nové takže je ještě ve fázi úprav
kód:
http://imageshack.us/f/231/wowscrnshot071411154723.jpg/

Teď k tomu jakým mám vztah k WoW,dá se shrnout asi jedním slovem a to je závyslost Razz
V FPs nemám sebemenší problém : VGA Gainward BLISS 9580 - HD4870, PCIE, 512MB, 256bit. DDR5,
CPU Intel Core 2 Duo E8400, 3.0 GHz, s.775, BOX
RAM OCZ 2x2GB DDR2 1066 MHz CL5 (OCZ2P10664GK) Platinium XTC
hraju na rozlišení 1680x1050 (wide)
připojení mám 10mb UPC

Jmenuji se Martin je mi 29 let a jsem z Prahy,Mám rád fotbal,rybaření a WoW a pracuji jako Obchodní zástupce

Raidovací čas mi krásně vyhovuje,i v téhle gildě se chodí 4x tydně ale vůbec mi nebude vadit ani 5x tydně.sem ochotný WoW věnovat spoustu času,pouze v létě jezdím na chatu jinak hraju i přez víkendy,vracím se v neděli před raidem abych se na něj stihl připravit

tahle Gilda bohužel Logy nedělá takže dám z mé bývalé,snad to nebude moc vadit,v té době sem měl 359 ilvl
HC Maloriak
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/5m8c319jrasl8jjw/sum/damageDone/?s=5248&e=5713

Chogal normal
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/5m8c319jrasl8jjw/sum/damageDone/?s=785&e=1196

Magmaw normal
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/5m8c319jrasl8jjw/sum/damageDone/?s=1928&e=2191

Chimaeron normal
kód:
http://www.worldoflogs.com/reports/5m8c319jrasl8jjw/sum/damageDone/?enc=bosses&boss=43296


K achivmentům mám vřelí vztah a postupně vše dodělávám

Tak proč mě Razz ,jen bych se chtěl ještě vrátit k těm zkušenostem a i když vím že většina z Vás bude namítat že nemám odehráno to co vy tak ano to máte pravdu ale na cataclysmu sem odwipoval skoro to samé a na to jak dlouho hraju sem udělal velký pokrok si myslim a předehnal lidi co to hrajou mnohem déle a doufám že dosáhnu ještě mnoehm víc,než sem začal hrát WoW tak sem dlouho hrál lienaege 2 takže to pro mě začít hrat WoW nebyl žadný problém a do všeho sem se dostal jednoduše,na raidy sem vždy připravený a v čas nastoupeny včetně nastudovaných taktik,budu mít 100% docházku na raid a jsem dost trpělivý takže nebudu hned nadávat a řvát pokud se nebude něco dařit,to že nemám složeno vše na HC ja sám bohužel neovlivním ale pokud dostanu šanci tak určite nezklamu a žačnu se hned snažit dobře zapadnout a dělat maximum pro Gildu


S pozdravem
Burdik
Návrat hore Goto down
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimeŠt júl 14, 2011 8:01 pm

je videt ze mas dost slaby zkusenosti co se cataclysm tyce halfus hc kill 8 hours ago.. UI = tukUI neni co k tomu rict dale aktivniho huntera co umi tocit dmg bysme potrebovali uvidime co na to ostatni (pokud se rozhodnou te zkusit s tim ze do tebe investujeme naky gear a ty bsy byl prinosem nevidel bych problem)
Návrat hore Goto down
Martin
Anonymný




MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimeŠt júl 14, 2011 8:08 pm

a to sem ho byl s pugem gilda tam minulej tejden wipovala :-)
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimeŠt júl 14, 2011 11:34 pm

Tak to shrneme, podle glyphu hraješ Acrane Marksmanship ---> Haste je k ničemu. Celkově máš takovej strašně prapodivnej reforge - 352hit a + 75hit, potom -142 haste a + 165 haste atd atd. Gemy v legách fail ---> + 40agi do obou, socket v hlavě taky do + 40agi protože haste ze socket bonusu je ti na nic v rukách to samé + 40agi.

Ten dmg je docela low a i s tvojim gearem se tam dá točit mnohem víc. Zkušenosti s předešlejma datadiskama žádný a i v Cata to neni nic válnýho, jsme 3 hunteři a potřebujem gear takže by si stejně prd dostal nějakej čas = žádnej přínos pro raid.

Bohužel celkově to s tebou nevidim dobře. Uvidíme jak ostatní
Návrat hore Goto down
Martin
Anonymný




MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimeŠt júl 14, 2011 11:55 pm

Ok beru napsat sem zkusil ale treba v tech rukach nevim proc fail,stejne gemy mas ty v opasku i stejny socket bonus
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 12:09 am

Martin napísal:
Ok beru napsat sem zkusil ale treba v tech rukach nevim proc fail,stejne gemy mas ty v opasku i stejny socket bonus


Já vim protože sem včera v noci experimentoval 3hodiny s reforgem a zapoměl sem to naházet do 40 agi. Jelikož v rukách je bonus 10agi což je waste a můžeš mít s gemama ještě o celejch 10agi víc bez socket bonusu a hit se dá nahrabat v reforgách
Návrat hore Goto down
Martin
Anonymný




MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 12:17 am

oki,aspon naky rady :-) , vzdy je co zlepsovat a bohuzel zadneho dobreho hunta neznam kterej by mi radil a pomahal kdyz potrebuju vse musim tak nejak svepomoci
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 12:25 am

Anyway odreforguj pryč všechen haste když se bude dát do critu tak do critu když ne tak do mastery nebo do hitu jak ti to bude vyhovovat.. Haste stačí mít cca 1100+- klidně i míň.. zkus si pohrát s tim Tady a uvidíš sám.
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 12:32 am

Čo sa statov týka u MM huntera tak zdá sa mi, že mastery je na tom lepšie ako haste, čiže ak máš na iteme haste a mastery, prečo dávaš mastery do critu a nie naopak?

Ak nie je hit cap, prvé čo sa reforguje do hitu, je haste, potom na druhom mieste mastery.
Ak máš hit cap, tak druhý stat je crit, čiže prvé sa zbavuješ haste a až potom mastery. A keď máš hit cap, tak do critu reforguješ aj hit

Trošku sa s tým pohraj a mal by si vytiahnuť lepšie čísla Wink
Návrat hore Goto down
Martin
Anonymný




MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 9:45 am

Tak sem to nejak posteloval,aspon vam moc dekuju za rady
Návrat hore Goto down
Tullkas
Raider
Raider
Tullkas


Počet príspevkov : 79
Registration date : 03.06.2011

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 11:53 am

Tak Burdík se dostal i sem. No, takové malé shrnutí guild za poslední měsíc.

Ladies First (2 měsíce jako friend)
Night Raiders (<- sám jsem ho tam přijímal, leavnul po 2 dnech beze slova)
Destiny (1 měsíc)
Disbanded (po 3 dnech si dal přihlášku jinam)

No a potom:
přihláška do Ware (8.7.) - http://forum.wareguild.eu/viewtopic.php?f=3&t=4259
přihláška do Dezi (8.7.) - http://dezinfekce.guildportal.com/Guild.aspx?GuildID=381197&ForumID=1824110&TabID=3208327&Replies=1&TopicID=9750940
přihláška do Firestormu (8.7.) - http://www.firestorm.cz/forum/index.php?topic=2731.msg14171;topicseen#new
přihláška do Tangled (10.7.) - http://tangledwire.justforum.net/t1743-mm-hunter
přihláška k nám (14.7.)

Takže to chápu tak, že jsme až poslední v řadě. Smile No, pak už ti chybí jen BD, WFA a Remedy.
Návrat hore Goto down
wozzy
Friend
Friend
wozzy


Počet príspevkov : 179
Age : 33
Registration date : 08.05.2009

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 2:19 pm

pick ME!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimePi júl 15, 2011 3:45 pm

Jsem pro přijetí Void Ray buzniče aka Milana pochcávače Wouzovo oblečení lol! lol!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitimeUt júl 19, 2011 9:04 am

Neprijaty locked cus :O
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





MM Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM Hunter   MM Hunter Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
MM Hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hunter
» Přihláška,80 lvl hunt (Neprijaty)
» Hunter MM SV
» hunter
» HUNTER

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: