Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Wildsoul
Anonymný




Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 6:51 am

Ahojda, niesom velmi dobry pisar a este mam aj novu klavesnicu na ktoru niesom zvyknuty, tak sa chcem vopred ospravedlnit za preklepy Smile

Zaciatkom by sa asi patrilo povedat, ze v aprili(duben) mi bolo 18, som po mature, nieco malo v hlave uz by sa aj naslo a som nekonfliktny typ - proste goblin Very Happy

Moje zaciatky wowkarenia siahaju na uplne zaciatky, kde som hraval po freeckach a este netusil, ze nieco ako questy(v tej dobe este ani nesli Very Happy) existuje.. expil som to len cez zabijanie mobiek do max lvl 20 a prestalo ma to bavit. Svoj prvy vyexpeny char bol mage na Narniase, s nickom Backster - mozno ma tam niekto niekedy stretol Smile Nieco ako BT tam neslo, cize progress z tej doby bol rovny 0 a caste lagy, vypadky servra a stale relogovanie po ziskani itemu, aby nepadol server a neprisiel onho ma donutili prist na ofik.
Tou dobou sa pisal rok, kedy sa Lich King dostal na tron, ano bola to velmi zla doba.. hlavne pre mojho shamana, ktoremu v tom mailovom armore nebolo vsetko jedno pri -60 °C Smile
z WotlK mam odprogressovane toc, ulduar(glory az po patchi), icc(glory este pred patchom).. tou dobou som hlavne tankoval, moje tehdajsie hordacke DK bol moj zivot, teraz je to pvp alik. Este som si vyexpil resto druida a prot warra popri cakani na raidy.

Dobre, o historii uz dost, zijeme predsa pre pritomnost Smile Ked sa skoncila vlada lich kinga, a nejaky tupec v podzemi ozivil deathwinga tak moj hunter - lovec drakov dostal hrozny ENRAGE, vyexpil sa na lvl 85, nabral gear a je odhodlany skolit tuto zrudu, ktora mu (udajne) zabila rodinu. Robi usilovne vsetko pre to, aby bol dost silnym a udatnym bojovnikom
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Wildsoul/advanced
ale stale sa mu nedari najst si stalu partiu ludi, ktora by ho sprevadzala pri dlhej ceste za krvavou pomstou.
Zacinal s partiou ludi, ktora si hovorila Frostwolf Clan, ale po mesiaci usilovneho snazenia zabit deathwingoveho poskoka - ragnarosa, zistil, ze sa mu s touto partiou nepodarilo zabit ani pavuka Smile Nejakou (ne)stastnou nahodou sa na trade dozvedel, ze sa niekto chysta skolit ragnarosa a pridal sa k nim, po dvoch dnoch usilovneho progressu zabil 6 bossov a pri ragnarosovom zlom pohlade radsej utiekol Smile Dalsiou guildou bola Darksajd.. kde uz jedna skupina zlozena je a na druhu cakat nechce, jeho cielom je co najrychlejsie vykonat pomstu deathwingovy.

Preto sa hlasi k vam, udatni bojovnici, odhodlany bojovat po vasom boku a polozit za vas svoj zivot, pripraveny bojovat 24/7 denne, ma cas kedy si poviete.

Este chcem dodat, ze som mal nejaky cas pauzu(maturita atd..) takze na pocet killov prosim nepozerajte Smile
Pocitac aj pripojenie ma stabilne, jediny problem je, ze nebyva v meste a pri silnych burkach je velka pravepodobnost na vypadok prudu.

Ak ste to docitali az sem a nezaspali pri tom, tak vam dakujem Smile a dufam, ze sa stretneme na raide, GLHF
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 8:32 am

Zdravím,

Je vidieť, že si sa nás snažil zaujať svojou prihláškou, ale osobne by som to radšej nepoňal slohovým postupom.

Keď by som sa mal vyjadriť ku tvojmu gearu, talentom a gemovaniu tak by som začal asi talentami, v ktorých nerozumiem prečo máš Concussive Barrage a Silencing shot a zasa nemáš talenty v Termination. Určite dať dole talenty z Concussive Barrage a dať ich do Termination a zo Silencing shotu do Rapid Killing.

Tvoje glyphovanie je tiež divné. Glyph of Serpent Sting a Glyph of Rapid Fire by som na tvojom miestne hneď vymenil za Glyph of Chimera Shot/Glyph of killshot záleží na tom ako presne dodržuješ rotáciu. Ak si dáš Glyph of Chimera shot tak aby si s toho benefitoval to musíš dávať presne na CD. A potom by som samozrejme vymenil Glyph of Rapid Fire a radšej to dal do Glyph of Aimed Shot alebo Glyph of Arcane Shot podla toho aký druh rotácie ideš. Ak hardcastiš Aimed Shot samozrejme si ho glyphni ak ideš rotáciu s hlavným focus dumpom v Arcane Shote tak Glyphnúť si 10% DMG je viac ako nevyhnutné.

Ďalej čo sa týka tvojeho gemovania tak tam som tiež zalamoval ruky. Dávať si hybridné gemy sa ti oplatí mať v tvojom prípade len v cheste a keď prejdeš na T12 legy tak aj v tých a to 20agi a 20hit. Nikde inde sa ti neoplatí zatial mieriť na socked bonus jedine, že by si mal item so socket bonusom 20 agility. Agility je tvoj nahjlavnejší stat ten treba maxovať kde sa len dá. Živím príkladom sú tvoje boty kde máš dokonca hibrid s critom ten by som samozrejme hneď vymenil za agi a takto by som v tvojom geare našiel podobných príkladou ešte plnú hrsť.

Čo sa gearu týka tak ten je aktuálne pod našimi normami plus máme ešte ludí, ktorých treba gearovať a ďalší spot pre huntera v guilde by sa len ťažko hladam. Za mňa je to všetko, z mojej strany GL & HF inde.

Návrat hore Goto down
Wildsoul
Anonymný




Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: wildsoul   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 10:52 am

Rozumiem, dakujem za cas Smile
Aspon ste mi pomohli zdokonalit sa. Prajem vela stastia do buducna
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 11:27 am

Počkaj sa ešte na vyjadrenie ostatných ja tu nemám exekutívne právo.
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 3:39 pm

na back sa ti viac oplatí +22 agi miesto critu
mining samozrejme zlá voľba
vymeniť enchant na legy

Inak nech sa ti vyjadrí Simajz

možno keby si postol nejaké logy

a btw prihláška je zaujímavá
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 4:22 pm

Ahoj. první věc, hezká přihláška trošku mi to připomíná tvým vyjadřováním Barbara Mamuta ze superstar. Smile

Je vidět že sis věci po Judayově radě dal dopořádku ale to nic nemění na tom že tvůj gear je slabý a nedokážeš konkurovat našim hunterům. Víc k tomu nemám co říct Juday to udělal za mě, anyway hodně štěstí jinde Smile
Návrat hore Goto down
Wildsoul
Anonymný




Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: wildsoul   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitimeSt júl 20, 2011 7:07 pm

Dakujem vam za rady aj za cas Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter   Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Wildsoul - Level 85 Goblin Hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)
» HUNTER
» Hunter
» MM Hunter
» hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: