Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Yônt - frost DK

Goto down 
+2
Barleym
Kagei
6 posters
AutorSpráva
yont
Anonymný




Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimeNe august 21, 2011 9:19 pm

Zdravím,
pro začátek napíšu něco o sobě, jmenuji se Michal je mi 18 let a bydlím poblíž Karlových Varů. Ještě stále chodím do školy a to pro mě znamená, že mám dost času na hraní (za poslední rok a půl raidování 100% attendence). Na offi hraju od patche 3.2.


1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Yônt frost/blood DK,
kód:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/y%C3%B4nt/advanced

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Hraju i PvE i PvP ale rozhodně na prvním místě mam PvE. PvP hraju spíš jen po večerch pro zábavu s kámošem areny a bg.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Do DT bych chtěl proto, že jste již dlouhou dobujste guilda v popředí realmu.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Do ted jsem působil v guildě M Y T H, která se ale bohužel rozpadla. Co se týka ostatnich guild tak napřiklad ve wotlku guilda paradox.

5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?
Nemám problém.

6 ) Raidovacie skúsenosti:
Tak vanilla a tbc instance jsem dochodil dodatečně, ve wotlku jsem měl všechny glory kromě UD25, kde mi chyběl one light.
Jinak TOGC 5/5HC
ICC 11/12HC - LK HC odprogressovan na 11%
BOT 3/5HC
BWD 5/6HC
TOTFW 2/2 HC (alakir az po vydaní FL)
Jelikož jak jsem psal na začátku mam 100% attendenci tak jsem byl přítomen na všech first killech.
S leadrováním zkušenosti nemám, jedině vykládání taktiky na nějakým pugu s altem.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
Account samozřejmě můj a i vlastoručně vylevlované.
Talenty mám dělané na DW frost, což je momentálně nejlepší DK. Jinak mi nedělá problém změnit talenty podle potřeby. (v mythu jsem kitoval addy u conclavy a u magmawa atd.)
Profese mam JWC a BS oboje 525.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
Internet mám 8MB. Za poslední 2 roky mi spadl jednou, když u nás byla bouřka.
Počítač mam 2 roky starý - Intel Core 2 Quad Q8200 2.33GHz, 4GB ram, GeForce GTX 260 896 MB.
Je mi 18 let.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Úplně v pořádku.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
Tak například náš first kill ragnarose na 25
kód:
http://worldoflogs.com/reports/rt-2i2uy0r5leiuphdk/sum/damageDone/?s=8617&e=9220
Nebo náš posldní 25 raid
kód:
http://worldoflogs.com/reports/rt-8j0yv0qpnd4xxkjq/

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Rohodně radši dělám achievementy na mainovi než levelovaní altů atd.

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Myslím, že při progresse je důležité aby lidi měli chut raidovat a progressovat a tu ja rozhodně mám. Navíc u vás v guildě znám pár lidí, kteří byli dřív v mythu. (hape, xeron, duri)
Díky za čas strávený nad mojí přihláškou.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 8:08 am

Prihlaska vypada slusne a vidiet ze si za char aktivny, vyjadrite sa niekto kto tomu rozumie + mame tu nejakych ludi z mythu poznate dotycneho?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Barleym
Raider
Raider
Barleym


Počet príspevkov : 172
Registration date : 24.02.2011

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 10:00 am

Dps podla eq je vph, chytit 7 tornad s 3 peram na ptakovy ale vph asi nebude.
Talenty a glyphy vidim PvP cize nevim.
Nevim kde sa ti podeli vsetky valory, ze nemas napr. finger alebo chestku na 4 bonus.
Trinket zohnas aj lepsi nez ten 359 co mas.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 11:24 am

Niekto vravel ze Jeymi chce hrat PvP tak by sa nam dalsie DK hodilo oklepnite ho podla mna nevyzera vobec zle
Návrat hore Goto down
yont
Anonymný




Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 12:05 pm

z těch 7 tornád bylo něco i přes AMS ale stejně to je fail, normálně se mi to nestává, talenty už jsem změnil na pve.
Návrat hore Goto down
X3r0
Champion
Champion
X3r0


Počet príspevkov : 117
Age : 34
Registration date : 10.08.2011

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 12:42 pm

S Yontom som hral dlhý čas v M Y T H -e ,dlhú dobu nám dpskoval ,neskôr pôsobil ako tank , nakoľko sme mali v guilde problém s tankami ,tak sa toho chytil .. čo sa týka failov , tak až tak veľa nefailoval čo si pamätám , failovali tam iní ľudia .. Ja by som ho určite zobral na pár bosov a potom sa dohodnete ,či ho zoberiete alebo nie ..
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 2:15 pm

Hlavne na Raga bude treba kvalitnych DK
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kapo
Warlord
Warlord
Kapo


Počet príspevkov : 198
Registration date : 05.01.2010

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 4:03 pm

+ pekna prihlaska
+ 100% attendance
+ skusenosti
+ gear
+ DK sa hodi
na raga hc (to este bude nejaky ten reset) ci na rekilly bethilaca (mat na vyber co najlepsi setup je dobre)
+ referencie
+ tato veta sa mi paci: "Myslím, že při progresse je důležité aby lidi měli chut raidovat a progressovat a tu ja rozhodně mám."

- ak dobre pocitam mame 9 melee ktore raiduju (sem tam tu niekto nieje ale chapes ze tolko ludi sa do raidu nezmesti)
- tento tyzden sme prijali nove DK (mozme spravit daky chalange medzi vami ale u nas sa ludia striedaju tocia sa aj healeri aj dpska)
- nemozes pocitat zo 100% slotom v raide

Som za Prijatie na skusku !!!

gl Kapoo

Návrat hore Goto down
yont
Anonymný




Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 4:37 pm

bohužel se 100% místem v raidu se jako trial nedá počítat asi nikde, sice mě to bude štvát ale nějak to překousnu )
Návrat hore Goto down
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimePo august 22, 2011 6:37 pm

yont byl fpohode zadny problem s nim nepamatuju pick him Very Happy
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimeUt august 23, 2011 6:26 pm

NA Raga je najlepsie mat aspon 2 DK takze nevem bud ho skusme alebo vsadime na Grimshaka ci jak sa vola sry Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitimeSt august 24, 2011 7:30 am

Dnes mame poradu takze sa rozhodneme co s tebou...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Yônt - frost DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yônt - frost DK   Yônt - frost DK Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yônt - frost DK
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» DK Frost
» Frost DK
» Enquire - Frost DK
» 85 Fire/Frost Mage
» Fire/Frost Mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: