Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Foreal ARCANE MAGE

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Foreal
Anonymný




Foreal ARCANE MAGE Empty
OdoslaťPredmet: Foreal ARCANE MAGE   Foreal ARCANE MAGE Icon_minitimeŠt október 13, 2011 4:22 pm

Zdravím Guildu Smile)

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory
Jméno postavy - Foreal (85)
Class: MAGE

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Tak nerozlišuji to nějak spíše beru to že každého hráče baví něco jiné , některé i obojí jako třeba mě Smile Každý má možnost vybrat si , já třeba preferuji PvE příjde mi mnohem záživnější a zábavnější .Tím zase nechci PvP odstrčit taky má něco do sebe ale bohužel není toho tolik jako v PvE .


3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Jelikož jsem většinu času na wow strávil na Free serverech (5let) kde jsem většinu času strávil v guildách které patřily ke "špici" Tak bych chtěl dále takto pokračovat i zde na Offíku ... Hraju zde 4měsíce ale přehled guild jsem si samozřejmě udělal a taky vím že zde můžu něčeho " dosáhnout" a to taky chci .



4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Tak první fatalní věc je ta že všechny guildy ve kterých jsme byl raidovaly nebo raidují 10many a to je prostě asi zásadní věc kterou nechcu.Druhá taková věc je ta že si myslím že mám navíc.Jinak kolektiv v minulých guildách byl vždy ok a doufám že to samé říkají i o mě jako jedinci Very Happy


5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?
Ne ne vůbec mám naistalované všechny komunikační programy takže je mi uplně jedno c otbude vše mi zatím jede OK.Takže v tomhle bych žádný problém nehledal.


6 ) Raidovacie skúsenosti:
7/7 normal , u všech bossů taktiku na HC znám ,bohužel jsem se nedostal tak kam jsem chtěl a to je prostě zabíjet Encountry na HC.Zkušenosti jako takové zatím v žádné guildě na mě nebyly stížnosti na za faily nebo něco , snažím se , přiučuju novým věcem a hlavně se dokážu adaptovat různým situacím Smile

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
No raiduju na wow od TBC tzakže vše od TBC po ted zabité Smile


- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
V Guildě Disbanded jsem vedl s kámošem R2. Takže Asistent RL.



7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
Jak jsme řekl postavu mám 4měsíce.Ted vyexpuju Alta Palacha.
Account je vlasstoručně vyexpený přes Recruit System Smile)))
Volba talentů je jednoduchá Theroycraft a samozřejmě sleduji hráče na vrcholové urovni Smile A od nich se učím. Samozřejmě si někdy poměním něco co vyhovuje nebo tak.Smile

8 ) jaký máš přístup k WoW:
Kvalita interentu , pokud nějákej idiot nepřetrhne dráty a neodpojí půlku města od netu a telky tak v pohodě Very Happy žádné problémy nemám a nikdy jsem neměl FPS na 25 se pohybuje kolem 60- 150
Počítač je vlastní Smile
Jmenuji se ADAM a je mi 18let Smile + studuju Obchodní Akademii.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Raidovat můžu klidně celý den , nemám nejmenší problém sn ičím Smile Radi se může protáhnout klidně do rána , pokud to stihneme dát do 7 : 00 není rpoblém Very Happy pak už budu muset do školy Smile


10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
bohužel budu muset dodat nebo budete muset vyzkoušet.


12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
No jak si můžete všimnout za 4měsíce hraní 6700Achiv pointů není nejméně Smile Rád si na achivy potrpím Razz a rád je dělám ,, sice poslední dobou mám menší utlum ale jinak v pohodě Smile Beru to jako zábavu ...

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
Jméno a takové mneší podrobnosti jsem řekl už předtím tkaže jednoduše , myslím že nemám nejmenší zkušenosti a myslím že bych mohl pomoct při raidování Hc modů bez failů.Chtěl bych něčeho dokázat a být pohodovém kolektivu lidí Smile
Určitě si myslím že přijatí by pro mě znamenlo velký krok vpřed , už jen tím že by mi zde zkušení hráči poradili s jakýmkoliv problémem v mé klasse a mohl bych se tím posunout dále a patřit k těm nejlepším . Vždycky je co zlepšovat. Učitě bych byl v guildě která už má něco za ssebou a jsou tady ldii kteří umí a snařží se něčeho dosáhnout . to je to co já chci Smile

Tak díky za přečtení a dofám že se přihláška líbila ... Smile
Návrat hore Goto down
X3r0
Champion
Champion
X3r0


Počet príspevkov : 117
Age : 34
Registration date : 10.08.2011

Foreal ARCANE MAGE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foreal ARCANE MAGE   Foreal ARCANE MAGE Icon_minitimeŠt október 13, 2011 4:44 pm

1.) vymenuj aspoň troch mágov , od ktorích sa inšpiruješ
2.) stránku odkiaľ čerpáš TC (theorycraft)
3.) vysvetli mi , prečo gemuješ tak ako gemuješ ,prečo sa silou mocou niekde snažíš držať socket bonus ,niekde ho naopak nedodržíš
4.) raiduješ vraj od TBC ,no WOTLKu si toho moc nedal po 1x boss down ICC ,HC nula bodov vieš koľko bolo resetov v tom datadisku ?
5.) keď ti GuM alebo RL pridelí úlohu , vieš ju vykonať na úkor dmgu ?
6.) http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Foreal/advanced
7.) toto je guilda ,ktorá hľadá hlavne schopních ľudí , samozrejme berie sa ohľad aj na gear ale nemalo by to byť to podstatné ..

Z mojej strany asi zatiaľ všetko ..( prípadne ak ma niečo napadne doplním)
Návrat hore Goto down
Foreal
Anonymný




Foreal ARCANE MAGE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foreal ARCANE MAGE   Foreal ARCANE MAGE Icon_minitimeŠt október 13, 2011 4:59 pm

Predmet: Re: Foreal ARCANE MAGE Today at 3:44 pm
1) Baltha co se teda týče talentů , Cevius a někdy mrknu na Pizzalol
2.) elitistjerks.com
3.)No poslední dobou my to vyhcází jak vycházi snažím se dodržet 17% hit cap.
4.) Ano, vím ale v té době jsem nehrál na Offíku a na free mám Lk zabithé bohužel jen na nějákých Funech ...
5.) Určitě budu se snažit abych ztrácael co enjméně DMG a zárověn udělal "boční" ukon co nejlépe Smile
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

Foreal ARCANE MAGE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foreal ARCANE MAGE   Foreal ARCANE MAGE Icon_minitimeŠt október 13, 2011 5:30 pm

ci pana xeron jak kviz si pripravil sunny este ze tu su smajlici ne Foreal? santa rendeer
Návrat hore Goto down
hape
Champion
Champion



Počet príspevkov : 138
Registration date : 04.05.2011

Foreal ARCANE MAGE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foreal ARCANE MAGE   Foreal ARCANE MAGE Icon_minitimePi október 14, 2011 6:34 am

7 156 spell dmg, study
navic me emoce se uklidnili a mam v planu se vratit Basketball
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Foreal ARCANE MAGE Empty
OdoslaťPredmet: Re: Foreal ARCANE MAGE   Foreal ARCANE MAGE Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Foreal ARCANE MAGE
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Arcane Mage
» Arrays Arcane Mage
» Prihlaska - Arcane Mage
» Riokai - Arcane mage
» Mage arcane/fire

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: