Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Egestas-Rsham

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Ege
Anonymný




Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimeSt február 29, 2012 11:19 pm

1) Egestas 85,Resto Shaman

2) PVE je moje citovka,to je to co me na WoW bavi.Pvp mi nevadi ale prednost mu nedavam.Eq na pvp mam,ale chodim tam jen nekdy kdyz se nudim.Nebo kdyz chci ukazat Aliancnim a i tem nasim healerum kdo je tady RKacko (restoking) xD berte s nadhledem.
Rad bych svuj cas venoval pouze a jenom PVE.Nepatrim mezi pvp fanatiky a uz vubec me nebavi slackovat.

3)Toto bude slabsi,koukal jsem na wowprogress a zkousel najit neco kam bych se mohl vejit.Koukal jsem na vasi sestavu,na vase postavy na vas progress.Treba se s nikym znam ani nevim uz tu nakej patek spamuju healy.Patrite mezi hrace pve co se snazi na DT delat jmeno a to ja hledam.Nevim jestli vy hledate me xD

4)Srdcova zalezitos , porad jsem clenem SANGUINEUS ADAMAS....popravde leta v teto guilde funguji.Uz na free serveru sme byli spolu.Ale posledni dobou prichazi ponorka.Stoji se,lidi na sebe rvou a nadavaji si.Neni to prvni ani posledni guilda kterou toto postihlo.
Trosku me stve o tom psat,protoze me to nesmirne stve.Nase progress grupa je naslapana skvelimi lidmi a perfektnimi hraci,ale bohuzel to nevypada uz moc slibne.Tezko rici.

5)Ventrilo ani Mumble ci TS3 me problem nedela.Sice delam nakej rocek s mumble takze me Ventrilko vypadlo ,ale to uz je otazka chvile.Kazdopadne jsem komunikativni,obcas me rikali blbec protoze muj mozek je vysledek milionu let vyvoje a nekdy vyplodi i neco opravdu nesmyslneho?Jo nesmyslneho x)

6)Ejhuj....Lidicky hraju wow od TBC sice na offiku funguji pres rocek takze , na offi jen cata content,ale na free jsem si prosel v ramci moznosti cele TBC.U WotLK je to Naxx,OS,EoE a neco z Ulduaru co jsem jeste stihl na Twinstaru x/
Vzdy jsem healoval,takze uz tak nejak vim co od sebe a classy cekat a v cem jsem silny.Pusobil jsem jako Novicius a vyspel jsem v CL a zastupce RL.Nemam problem s vysvetlenim taktik co se tyce naseho contentu.

7) Jedna se o mou prvne vyexpenou postavu na offi serveru,je to muj main mnou vylevelovan x) K talentum nemam moc co dodat snad i blbec by to naklikal podobne.Osobne nemam rad kdyz nekdo nema talenty v Telluric Currents.Shaman nepotrebuje spirit diky tomuto talentu ho muzete poslat na dovolenou a reforgovat diky nemu tak potrebne mastery ci haste podle libosti.Existuji buildy na vetsi dmg ,ale to se tyka fightu napr s ultraxem ci DJ wingem.
Screen bych mohl vypotit,ale co takhle video ?

Cool Mam po skole , pracuji ranni smeny takze od tech 2-3 mohu byt online,ale jak se mi zrovna chce x) S pristupem problem nemam mam stabilni infernet a da se rici vyhovujici PC.

Jmenuji se Stepan je mi 20 let.Jsem elektrikar pro silnoproud.Miluju zeny,metal,pivo a predevsim HOKEJ.Jsem z Pardubicka v libeznem zapadakove Prelouc.Hraju na kytaru uz pres 11 let,je to moje antidepresivum.Rad hraju PC hry co vas jak se rika chytnou za fogo.

9) Neomezene dle domluvy.....rekneme treba 6,7,8---10,11,12. Je mi to fuk.

10) pardon nevedu,nebo aspon o tom nevim ?!?

11) Nejsem hunter xD dycky se leknu kdyz tam na me neco vyskoci.Je mi to jedno rewardy jsou nekdy fajn tak proc pro ne nezajit x)

12)Jestli hledate zkuseneho efektivniho healera do progress grupy tak nabizim sve sluzby,uz daaaavno nehraju kvuli eq , ale protoze me bavi raidy.A rad bych dohral cata content.Takze jestli mate misto nebo kdyby bylo.Tak se muzeme domluvit.

PS. kdyby nekoho neco zajimalo rad doplnim.Omlouvam se za chybky x) S linkama mi to neslo postnout
Návrat hore Goto down
Egestas
Anonymný




Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimeSt február 29, 2012 11:20 pm

Guests can't post external links or emails.
Návrat hore Goto down
Pepix
Warlord
Warlord
Pepix


Počet príspevkov : 115
Registration date : 22.04.2011

Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimeŠt marec 01, 2012 1:54 pm

Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimeŠt marec 01, 2012 3:56 pm

ahoj,

přihláška pěkná, zkušenosti celkem taky dobrý, u eq - tady si nejsem jistý ale mám pocit, že resto s. jedou na první set bonus z resto a první set bonus z ele kvůli tomu mastery či co to tam mají, ty máš všechno komplet v resto, proč? a pak bych taky trochu viděl problém v tom, že jednoho resto shamika už v raidu máme, má téměř 100% docházku, a nvm jestli by se mu chtělo střídat nebo ne (by asi záleželo na domluvě) ....
Návrat hore Goto down
Trifon
Champion
Champion



Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.07.2010

Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimeŠt marec 01, 2012 4:41 pm

Cauko,

Co sa tyka prihlasky a doterajsieho progresu v DS myslim ze by nam to stacilo. ALE co sa tyka gearu a tvojich statov to sa mi uz az tak nepaci. Haste ano cap je 12.5%ale s totemom alebo bufom od Shadow priesta. Co sa tyka spiritu podla mna strasne malo a to nemas ani stackovaci trinket na spirit neviem ptm naco mas talent v mana tide toteme.... vela ti toho doplnit nemoze... Co sa tyka gearu nepaci sa mi ze nemas ten spiritovy trinket to je podla mna zaklad co sa tyka zbrane uprednostnujem tu s deadwinga ked sa vie clovek vo fighte postavit robi to krasny healing navyse. Trosku by som zmenil aj talenty ale to je to najmenej, do tych HC itemov uz dokonca davam aj ja epicke sutre to kebyze ti uvidi Mudl mas problem Very Happy. Ako vyssie uviedol shaoran mam skoro 100% ucast na raidoch a celkovo sme 4healeri cize vzdy sa ta nahrada najde. Za mna nie.
Návrat hore Goto down
Ege
Anonymný




Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimeŠt marec 01, 2012 7:15 pm

Tak cim zacit x)
Spirit reforguju nepotrebuju ho,spirit je pro me nepotrebnej stat .Doplnuju z boltu.Mana tide nemam kvuli sobe ale kvuli ostatnim healerum.Haloval jsem v setupu s paladinem a dost casto si stezuje na manu.Spiritovej trinket bych na sebe nikdy nevzal.Zbran z DW mam , ale beru ji jen na ultraxiona vsude jinde mi je k nicemu.Do hc itemu bych rad dal epicke gemy ale nemam stesti na drop.A gecka za to davat nebudu x)Mam plnej bagl zlutejch a zelenejch...Spis je to o tom jak toho healera berete vy,me vyhovuje takovydle setup a popravde si nemam na co stezovat.Kazdopadne bych v zivote na spirit nejel.Ze zacatku kdyz byla T11 a T12 tak to jsem ho jel,ale ted uz to je dost nepotrebny.
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitimePi marec 02, 2012 2:15 am

Mozem sa vyjadrit aj ja ?:-)

ach uz som tu mal napisany pekny topik a ten chalan mi napisal o pol 2 v noci v hre Very Happy tak sme pokecali a nemusim vysvetlovat preco to aj tak nikto nepochopi okrem vyvolenych ale vie to :-) + samozrejme na reforge som ho dokopal Very Happy...cize ak treba berte bude to plus

A Shaoran ten tvoj prvy set bonus v ele geare s resto talentami vyuzijes ako Ipod v ustave pre hluchych. :-)

Zul'Skycaller
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Egestas-Rsham Empty
OdoslaťPredmet: Re: Egestas-Rsham   Egestas-Rsham Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Egestas-Rsham
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: