Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Craymer -Shadow Priest

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Craymer
Anonymný




Craymer -Shadow Priest Empty
OdoslaťPredmet: Craymer -Shadow Priest   Craymer -Shadow Priest Icon_minitimeŠt november 29, 2012 12:14 pm

Zdravim všechny z guildy Deep Thunder kdo jsou ochotni si tohle přečíst Smile


1 ) Craymer, Undead Shadoow Priest, 90 + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Alti- Mahy 87 myslim. Na něm mám odpogreslé ty starý raidy o kterých se dále zmíním.

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
PVE je pro mě priorita ve všech ohledech. Nejradši mám asi když padne boss na kterém mám odehráno spoustu hodin .

PVP chodím v Discu a to jen proto abych ukázal Alíkům ,že v BG za nic nestojej. Very Happy

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
K Vám chci protože jsem se na WoWprogressu dočetl ,že jste stabilní guilda což je důvod proč bych chtěl odejít z mé stávající guildy. Nemám totiž zájem o to každý týden dobírat lidi z worldu a čekat až se naučí taktiku a svojí classu. Smile
Dozvěděl sem se o Vás taktéž na WoWprogressu. Sám si totiž hledám guildu o které se myslím, že je pro mě ta pravá Smile

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Jak sem už výše zmínil nerad před každým raidem čekám až se lidi ze základní raid grupy dostavěj, (Místo v 19:00 přijdou v 21:00). Pořádnej raid jsme nesložily už třetí týden po sobě. Poslední týden jsme nebyli vůbec :/

5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?
Ne
6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
Všechno co mám zabité na MoP mám taky odprogresované. Co se týče starších raidů jako je DS tak to sem hrál za huntera Mahy na kterém sem si to progressnul taky.

- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Ani né samozřejmně taktiku musí znát každý alespoň z videa Smile

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
Všechny postavy co hraju sem si i sám vyleveloval . Priest byl první na Drak´Thulu

- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
Talenty mám tak jak mám protože to tak je nejlepší. Dominate Mind mám kvůly prvnímu bossovi v HoF protože nepotřebuju další CC o které bych se musel starat na třetí plošině.
Pátý řádek talentů je velmi proměnlivý. Power Infusion používám na zerg v HC dungeonech . Na bossech kde jsou addi( nebo targety) , které jdou rychle dolů a je jich hodně používám Twist of Fate kvůly 15% zvýšení dmge. ( Elegon, Garalon,Qin-Xi a jeho bratr ) vlastně je to většiná bossů . No a Divine Insight mám když vím že budu mít prakticky 100% uptime dotek. (Feng atd..)

8 ) jaký máš přístup k WoW:
Internet v pohodě a PC to taky v klidu zvládá. Na ultra 1920:1080 mám v raidu kolem 100fps.
Vlastní PC
Je mi 18 let.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Neni problém

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
Tak tady se musím omluvit že logy nemám. A ani si nejsem jistej že je u nás někdo dělal.

12 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Achievmenty sbírám jen když je čas. Samozřejmně mě vždycky poteší ten zvuk když mi procne Achi Smile

11 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy.
No tak zprvu hledáte Spčko což já hraju. Taky si myslím, že hledáte někoho kdo ví co má mačkat, to si myslím taky splňuji. V poslední guildě sem měl 100% docházku , takže s tím taky nebude problém. Co si přeju já je aby byla nějaká stabilní grupa lidí na které je možno se spolíhat to je vše.


Přihláška je sice velmi stručná , ale snad obsahuje vše co má (až na ty logy).
Díky za váš čas
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

Craymer -Shadow Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craymer -Shadow Priest   Craymer -Shadow Priest Icon_minitimeŠt november 29, 2012 12:25 pm

Za mna urcite ANO skusenosti ma a SPcko sa hodi.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Craymer -Shadow Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craymer -Shadow Priest   Craymer -Shadow Priest Icon_minitimePi november 30, 2012 1:57 am

Nuž strávil som dosť času dôkladným študovaním si SP, rovnako aj tvojich talentov a achievmentov (PVE kill time). A keď už sa ja do niečoho pustím, nájdem aj to čo nechcem a to čo nechcem sa mi často nepáči.

Čo sa skúseností týka je na mieste povedať, že je to dosť slabé, vrámci toho že tvoje začiatky siahajú do konca minulého roka (a to hovorím o expení). Reálne raiduješ druhý content a ten predošlí si skončil s 5/8 HC down. Nevravím, že je to negatívum, alebo že to z Teba robí zlého hráča, ale nie je to zrovna vec, ktorá by bola plusom. Každopádne za svojho pôsobenia v guilde som sa už stretol s tým, že keď je človek naozaj dobrý tie skúsenosti to dokáže z časti nahradiť.

Vrámci talentov si myslím dostatočne vysvetlil svoju aktuálnu voľbu, k tomu Ti nemám čo povedať a je už len na Tebe si 5ty tier talentov odskúšať na jednotlivé fighty (aj keď v tichosti budem preferovať Divine Insight Very Happy ). Čo sa Major Glyphov týka, ten jediný číselne podstatný a teda Glyph of Mind Spike máš. Ak by som Ti mohol poradiť, skús využívať Glyph of Mind Fly k nemu (pomôže to na fightoch, kde musíš vybehnúť z ohňa, alebo sa niečomu uhnúť a čím rýchlejšie to spravíš, tým rýchlejšie môžeš znovu robiť damage) a ako tretí Glyph of Inner Sanctum 6% redukcia Spell damagu (iný by si v raide ani nemal dostať) nám ako healerom najviac pomôže, ale to sú len také malinké vychytávky, ktoré by som bol rád keby si mal ak budeš u Nás v raide. ;-)

Ku gearu by som Ťa najprv pochválil, za to, že si si dal tú námahu a oenchantil si weaponu tým drahším enchantom, ako aj to, že máš potrebný haste na bonusové ticky z oboch dotiek(8085+). Každopádne nedá mi nespomenúť, že gemovať by si mal, tak aby Ti z gemov vyšlo čo najviac Intellectu (predsa len je to top stat). Na miesta kde sa dá dať čistý intellect daš int+crit, prečo? Nehovoriac o tom, že v modrých dávaš haste+spirit, myslím si, že int + spirit je lepšia voľba, najme keď si ten haste môžeš dobehnúť z necku a beltu. V prípade že by TI chýbal nejaký ten haste, aj po tom čo máš všetky itemy reforgnute do hastu, tak by som takúto možnosť gemovania modrých socketov ako máš bral. Zdajú sa to byť malé zanedbatelné čísla, ale aj tie vedia rozhodnúť.

Po pregemovaní si skús pomôcť so stránkou http://www.wowreforge.com ak ju náhodou nepoznáš.

V zásade proti prijatiu nič nemám, som otvorený tomu, že by mal prísť niekto, kto sa bude snažiť a určite Ti v prípade potreby rád pomôžem. Ja len priestov v guilde uvítam, predsa len Undead Priest je šlechta WOW (mimochodom undead warlock je šlichta WOW, nič v zlom Ejkej to bolo na iného fialového slackera myslené ;-])
Návrat hore Goto down
Craymer
Anonymný




Craymer -Shadow Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craymer -Shadow Priest   Craymer -Shadow Priest Icon_minitimePi november 30, 2012 12:00 pm

Já samozřejmě děkuji za připomínky.

Po tvém vzoru sem se opět ponořil do tcraftu a následně jsem přegemoval gear. Ovšem ne všechno můžu mít tak jak si představuji což mělo za následek změnu enche na botách na +175 haste abych vyhověl 8100 bodům.
Minor speed který sem ztratil je ovšem nahrazen Glyphem if Mind Fly. (díky) Co se týče Glyphu of Inner Sanctum tak si myslím, že pro raid je mnohem lepší glyph of Vampiric Embrace protože se celkem hodně dokážu healovat sám přes Devouring Plague který mi podle aktualního intelu tiká za 15+. Selfzáchran mam taky dost ,ale většinou nejsou ani třeba. A v kritických chvílích kdy raid dostavá obrovský dmg je Vampiric Embrace glyph veliká pomoc. Ovšem je to o healech v raidu. My jsme poslední dobou měli s healem velký problém a asi proto mám tento názor.

Díky a doufám že přijetí dobře zvážíte.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Craymer -Shadow Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craymer -Shadow Priest   Craymer -Shadow Priest Icon_minitimePi november 30, 2012 1:13 pm

Noo máš to v pohode, tie glyphy som navrhoval, len ako možnosť, čiže si môžeš kľudne nechať embrance. Aj keď ty u Nás v raide budeš mávať healovací CD Tranquillitu. ;-]

Ako som hovoril, ja som za prijatie.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Craymer -Shadow Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craymer -Shadow Priest   Craymer -Shadow Priest Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Craymer -Shadow Priest
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadow priest
» Shadow priest (Neprijatý)
» Chëstër shadow priest (PVE)
» Shadow priest (Neprijatý)
» Cristyna/shadow priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: