Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Monk

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
enrix
Anonymný




Monk Empty
OdoslaťPredmet: Monk   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 4:30 pm

Zdravim Guildu :Deep Thunder


Skutečné jméno:Jakub

Věk 23

Pohlaví Muz

Národnost Cz

Bydliště Praha

Vaše herní postava

Postavu sem expil vlastnorucne Smile
Proc zrovna ww/bwm ?tak nwm chtelo to zmenu po tech x letech hrani shamana Razz


Jméno:Desiax

Level: 90

Klasa:Monk

Rasa:Panda Razz

Talentové zaměření: Windwalker/Brewmaster

Trade skilly Jwc /Eng

Bráníte se respecu pokud by bylo třeba?respecu se nebranim kdys bude potreba.

Jak ses o nás dozvěděl(a)?:In game (par lidi co znam / nebo sem poznal)

Proč naše guila?
Tak jak uz sem psal znam od vas par lidi a v progresse se aspon hejbete =)

Předchozí guildovní historie:Pre Mop
Tak vememe to zkratka zhrbu asi v lednu sem se k wowku vratil po rocni pauze takze sem si nasel guild jen na to abych doexpil (EXCEPTIONAL) tam sem doexpil 80-85 a pak se nasla sance bejt v guild co chodi 25(ohniva boure) ale bylo to takove nemaste mel sem 380 il cca a na raidy sem se stejne nedostal... tak sem odesel a nasel sem si jinou guildu (Fallen Immortals)
tam to bylo vcelku dobre ze zacatku raidy se chodili,kdyz sem se dostal na raid tak davali nakejch 3/8 s mojim prichodem se to zvedlo na 6/8 ale pak dal to uz neslo
lidi na to prdeli bud nechodily nebo kdyz na raidu byli tak jejich dps odpovidalo tomu ze pulku boss fightu slakovalo tam sem ziskal nake skusenosti s tim jak by to melo vypadat
a taky samodrejme nakou tu epickou vec=) mel sem asi 386 item lvl . Pak nam napsal jeden kamos naseho healera jestli by sme nechteli ze nam slozi pug aby sme si dali madnes a spinu
ze sme sikovni tak at se tam podivame mno pug se slozil madnes i spina padla. mno a v guild se nic nezmenilo lidi nechodili dps hruza tak sem se rozhodl ze guilde dam sanci skladal sem si ds s pugem a cekal sem co dokazou bezeme
bylo to cim dal tim horsi jeden den byl treba problem dat 4 bose tak sem se rozhodl ze odejdu tak sem sel pric nic se nezmenilo a ja porad chodil s pugem pak mi napsal kamos ze by byla sance chodi snima ale do alt runu tak me vzali do (disbanded) s tim ze budu chodit alt runy ale abych pravdu rekl to se nelibilo moc me tak sem porad chodil s pugem
a domluvil se s leader v r3 ze az dodelam eq ze si me skusi na raidu tak sem dodelal eq na 394 a psal sem mu jako kdy by si mel mohl skusit a to bylo den odedne napis mi zitra a porad .. pak ze vzal nakou rogue ze chce skusit jeho a bejt v guild se kterou sem vesmes chodil jen fire landy na hc je na prd to by bylo asi o predeslich guildach.

Předchozí guildovní historie:Mop
Tak kdyz to vemu tak od zacatku mop sem byl v guilde fury within kde udajne nebylo misto v r1 tak se slozila r2 Smile ale postupem casu se raidy zmenily na slack / emo sceny coz me moc nebere ... Dole mam 5/6 Hc mogushan 6/6 hof 4/4 toes + elit

Co od nás očekáváte?
Tak ocekavam od vas pohodovou partu lidi ktera rada pomuze poradi hlavne pohodovej progress a dobrou guild na urovni do dalsich datadisku.

Čeho u nás chcete dosáhnout?

no tak to je prece jasne bejt nejlepsi!!

Odkaz na armory:armory link bych sem dal ale neslo by to postnou :/ tak kdyztak armor ( desiax)

Zkušenosti z PRE-TBC instancí:neco malo tam bylo par bosiku od kazdeho neco uz presne nevim je to davno=)

zkušenosti v TBC instancích? (5/10/25/Heroics):Tak 5man hc sem sundal vsechny 10 raidy taky a 25 ssc clear tk clear hyjal tusim po archimonda a bt snad po mother swp sem dal tusim asi 4 bosiky

Zkušenosti ve Woltk instancích?:tak tady toho bude trosku vic a myslim ze by to bylo na dlouho =)da se rict ze celej woltk sem odraidoval s guildou stones vice povedi achivmenty a datum jejich splneni.

Zkušenosti v Cata instancích?:vse clear at uz normal tak hc

Další důležité údaje:
Tak vas raid time se mi libi a nemam nakej problem bejt na vsech raidech takze 100% dochazka . Od vas znam piglampu uz docela dlouho Smile tusim ze nakej rok uz to bude Razz akotyho chodime spolu obcas nakej ten challange mod Smile a lothana ktereho sem mel moznost vcera poznat kdyz sme spolu byli na Pugu na Elagona Hc to by melo bejt asi vsechno pokad sem nekoho zapomel tak se omlouvam Smile))

internet mam dobry nepada za tu dobu co ho mam asi 3 roky sem nevidel ani jedou ze by mi to spadlo nebo tak neco.

Ts/mumble mam funkcni mikrofon taky takze kominikace na raidech neni problem.


Napiš, proč si myslíš, že bychom tě měli přijmout, jakým přínosem pro gildu budeš.
Tak pokad hledate aktivniho pohodarkeho ww/bwm monka se smyslem pro humor co rad pomuze a poradi .Chcete me ?: )
[b]
Predem Dekuji vsem co jsi nasli cas na to aby si precetli moji prihlasku a odepsali Dekuji Desiax
Návrat hore Goto down
Akoty
Guild Member
Guild Member
Akoty


Počet príspevkov : 87
Registration date : 09.11.2010

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 4:37 pm

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Desiax/advanced Link na armory. A určite som za vie to hrat Smile


Naposledy upravil Akoty dňa Ne december 30, 2012 5:38 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
enrix
Anonymný




Monk Empty
OdoslaťPredmet: a   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 4:40 pm

Diky akoty dal bych si ho tam sam ale neslo by to pak postnou no Sad(
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 5:29 pm

Ja som za tank sa zide vzdy, ale inac tank reforguje a gemuje haste. Nemozes cakat ze ta hned zaradime do progressu ale casom urcite. A mozno sa nam ustali raid time na stale 3 dni ak bude dostatok ludi.
Návrat hore Goto down
enrix
Anonymný




Monk Empty
OdoslaťPredmet: a   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 5:40 pm

v tomto bych stebou i nesouhlasil Smile je vice spusobu jak ho jet a to haste / crit nebo expertize na 15% Smile a mozna by se nasli i dalsi Smile
Návrat hore Goto down
PIGLAMPA
Raider
Raider



Počet príspevkov : 43
Registration date : 01.11.2008

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 5:45 pm

Určitě jsem pro,známe se myslím už od TBC ze Stones.
Kvalitní hráče zrovna potřebujeme.
Návrat hore Goto down
enrix
Anonymný




Monk Empty
OdoslaťPredmet: a   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 5:51 pm

jj lamicko Smile) jeste ve woltk kdyz sme se predhaneli o to kdo bude mit lepsi gear =D ale to uz neni pravda Sad skoda tech casu hlavne skoda (stones) ://
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 8:18 pm

mno je tu pro i proti, pro že vypadáš v poho (snad - emo lidí tu rádi nemáme) a schopnej člověk se šikne, proti že už takhle máme v raidu půlku lidí na war/sham/hunt/monk token, s tebou by jich bylo 6 na 10ku raid, a i agi userů máme víc než dost a equipovat se na progress půl roku nevidim jako pozitivum...
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimeNe december 30, 2012 10:39 pm

Gear ma rovno na progress a mas mince takze nikto nemusi plakat ze nema itemy aj tak ich vela nepada viac pada z minci takze asi tolko o tom a normal tokeny uz aj tak monk,hunt,warr,shaman nema kto brat max do offu takze v tom nevidim problem.
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimePo december 31, 2012 12:52 am

Attevah napísal:
Gear ma rovno na progress a mas mince takze nikto nemusi plakat ze nema itemy aj tak ich vela nepada viac pada z minci takze asi tolko o tom a normal tokeny uz aj tak monk,hunt,warr,shaman nema kto brat max do offu takze v tom nevidim problem.
třeba uvažovat trochu víc do budoucna, a ano, mince se na goldy hodí
Návrat hore Goto down
Trifon
Champion
Champion



Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.07.2010

Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitimeUt január 01, 2013 1:57 pm

mno ako zacat, co sa mna tyka tak jedine za tanka ten by sa sem tam hodil ale nevravim ze vzdy, ako melee som jednoznacne proti. Jeden dovod je 6ludi na jeden token to je na 10man az moc, j mince su ale akurat na goldy cest vynimkam vsakze dais ten jediny ma s nich cely eq hadam Very Happy a druha vec melee je dost je to narovnkao s rangedmi polka fightov je aj tak na chuja pre melee a hlavne co sa tyka hc tam treba clasi ktore do rozmrdaju hned maju nejaky multi dot a ten nam chyba aj u nasich ranged bo fire mag a hunteri nejak dotkari nie su a brat dalsiu clasu ktora to nema to teda ee... ja osobne ta nepoznam neodsudzujem ta nevravim ze si slaby alebo nieco podobne ale ked sa pozriem na tu zostavu aku mame tak dalsie mele tam urcite nepatri....
Návrat hore Goto down
Enrix
Anonymný




Monk Empty
OdoslaťPredmet: a   Monk Icon_minitimeUt január 01, 2013 3:13 pm

Tak abych to vzal vsechno na jednou tak par vasich nazoru chapu a to uricte to ze 6 lidi na jeden token je vic nez dost a to ze pada 1 token + jeste je chance ze padne jinej takze to vcelku i chapu mince z te sem v zivote nevidel nic padnou teda okrem gold Smile kazdopadne diky to ze ste si udelali cas na to si precist moji prihlasku a napsat k tomu par svëjch slov Smile tusim ze tu prihlasku muzes loknout . Krasnej novej rok vela stesti v progressu a hodne peknych dropu Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Monk Empty
OdoslaťPredmet: Re: Monk   Monk Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Monk
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: