Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ele sham (Neprijaty)

Goto down 
+6
Juday
Agyn271987
Pepkoun
Tedaan
Jetta
Yaminia (Madi)
10 posters
AutorSpráva
Ordorin
Anonymný




Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeSo apríl 18, 2009 4:35 pm

Ahoj jmenuju se Honza je mi 17 let a jsem z Ostravy.Mam 80 ele shama dal bych jsm link na armory, ale nejak to blizzu nejede, tak dodam dodatecne.Wowko hrau jen pro zabavu cca 2 roky.Neni to pro me priorita, ale rad jsi na neho udelam cas.Raidovat bych mohl pres tyden v pohode, akorat pred vikendy jen obcas,pac jezdim pracovat, at mam taky nejake penizky a muzu platit wowko Very Happy. Kdysi jsem byl v guilde Legion de Muerte, ale hodne se to tam zmenilo. Doslo ke spojeni s jinou guildou a bohuzel sem tam doslo i na hadky a hraci, ktere jsem znal leavli a udelali si svoji vlatni g.Rikal jsem si , ze se to nejak ustali, ale ne, tak jsem po case leavnul a udelal s kamosema guildu:-) a chodili jsme pugy. Vcera jsem byl s nekteryma clenama Ulduar a byla mi podana nabidka, jestli bych nechtel k vam.Tak jsem si rekl, proc si zase nezaraidovat a nepoznat par novych lidi, kdyz na vt jste mi prisli suprovy.Raidy mam prolezle snad vsechny az na nejake ty 60.Cekal jsem na duel spec ze pujdu cementa na pvp, ale klidne se prizpusobim g a pujdu resto, ikdyz na neho nemam kdovi jaky gear. Tak jestli by jste meli nejake otazky, napiste, rad je zodpovim
Návrat hore Goto down
Yaminia (Madi)
Friend
Friend
Yaminia (Madi)


Počet príspevkov : 52
Age : 46
Location : Prague
Registration date : 02.12.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeSo apríl 18, 2009 5:58 pm

Návrat hore Goto down
Jetta
Champion
Champion
Jetta


Počet príspevkov : 75
Registration date : 23.10.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeSo apríl 18, 2009 7:22 pm

armory zatím nejde ale předběžně jsem PRO doufám že máš top gear Surprised)
Návrat hore Goto down
Tedaan
Warlord
Warlord



Počet príspevkov : 18
Registration date : 26.03.2009

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeSo apríl 18, 2009 7:48 pm

Ja jsem pro prijeti ,zatim jiste misto je v 10 man Ulduar .
Návrat hore Goto down
Pepkoun
Guild Member
Guild Member
Pepkoun


Počet príspevkov : 85
Registration date : 23.10.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: moo   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeSo apríl 18, 2009 7:56 pm

Cau, prihlaska nic moc. Jednoho aktivniho ele shamana uz mame kterej ma tarka 100% ucast, progres raid preplnen, na achivi a eq se nemuzu podivat bo armry je ted jaka je takze Proti
Návrat hore Goto down
Agyn271987
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 84
Registration date : 05.01.2009

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeNe apríl 19, 2009 9:23 am

Už jenom způsob napsání přihlásky me odradil. sry jsem PROTI
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeNe apríl 19, 2009 9:53 am

Čauko, niekomu sa nepáčila prihláška tuším agynovy mne sa naopak celkom páči mohol si ju ale spraviť prehladnejšiu a vyjadriť sa tam k bodom zo vzorovej prihlášky, eq nieje nič extra celkovo sa mi ale zdá že by si sa guilde aj mohol hodiť ale s tým, že by si sa pravdepodobne nedostal do 25tky a chodil by si z guildou len 10tky ( to sa tíka ulduaru ). Takže celkovo som aj pre PRIJATIE ale vážne asi s tým že tej 25tke už asi nebude miesto....

Ešte by si sem mohol ale dopísať vyjadrenie k ostatným bodom vzorovej prihlášky...
Návrat hore Goto down
Manciny
Champion
Champion



Počet príspevkov : 28
Registration date : 05.12.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeNe apríl 19, 2009 11:18 am

Na 25 by ses asi nedostal max tak na stridacku ale na 10 si myslim ze misto je ja jsem PRO prijeti.
Návrat hore Goto down
ordorin
Anonymný




Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeNe apríl 19, 2009 1:06 pm

Ahoj,
abych doplnil chybejici informace z vzorove prihlasky:-)

interner ma wifi, takze se obcas stane,ze internet spadne. Bohuzel bydlim na vesnici a jinci internet tu neni a tak pri penezich zase nejsem abych platil ADSL s pevnou.

Acc je muj. Heslo zna jen par lidi, kterym muzu verit a kteri hraji rovnez na DT.

V raidech jsem byl jen member pac LDM mela na to jinci lidi.(a myslim ze OS a VoA se nepocita)

a posledni 11. bod, proc by jste me meli prijmout do g? Nebudu tu psat, ze jsem nejaka skilla nebo jine veci, v guilde mate jednoho ele shamana,ktereho jsem mel cest slyset na vt a myslim, ze se mam jeste hodne co ucit. Vim, ze je dost klasu, ktere jsou lepsi na dmg a maji lepsi equip, ale pac wowkem neziju, tak nemam ani ten top equip. A jak jsem psal na zacatku, wowko hraju jen pro zabavu, ale rad.

a jeste co se tyce toho Ulduaru 25. Samozrejme kazdy by si pral chodit s g.Jelikoz na to jeste nemam ani gear a vy mate eleho dobreho tak to chapu.......... ovsem kdyby se nekdy naslo mistecko na 25 rad bych sel.Ale ty 10 bych chodil rad a kdyby na me nevyslo misto v 25 tak si zajdu s pugem a alespon se to lip naucim. Jak rika Nalanas musim si to osahat:-)
Návrat hore Goto down
Amarillis
Raider
Raider
Amarillis


Počet príspevkov : 25
Registration date : 26.12.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: ele shaman   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimeNe apríl 19, 2009 8:10 pm

no podle vseho tvuj eq asi neni nejlepsi, ale ele shamana mame jen jednoho a nikdo nevi kdy se druhy ele shaman muze hodit, tak pokud ti nevadi stridacka tak jsem PRO
Návrat hore Goto down
Nalanas
Veteran
Veteran
Nalanas


Počet príspevkov : 87
Registration date : 05.03.2009

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimePo apríl 20, 2009 12:56 am

Prihlaska sice ako jedna placka,ale prihlaska neni vsetko.
V Ulduare 10 si snama zahral dobre nevidim dovod preco nie.Mimo ineho aktivnych casterov je tu malo.
Z mojej strany : ANO


Naposledy upravil Nalanas dňa Po apríl 20, 2009 11:46 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitimePo apríl 20, 2009 9:25 am

Prihlaska je slabsia to je pravda, na kolko mame len jedneho aktivneho ele shamana a zarucili sa za teba tu nejaky ludia ze si v pohode bol by som ZA, trosku ma znepokojuje to co stale pises ze hras wow len tak pre zabavu. To hrame aj my ale ide o to ze ked ta budeme na raidy potrebovat a prislubis ucast je nevyhnutne aby si tu bol, proste je to o zodpovednosti. Takze neni to len o zabave. Ale celkovo som ZA na skusku.


Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Ele sham (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ele sham (Neprijaty)   Ele sham (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ele sham (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška resto sham (Neprijatý)
» enha/resto sham
» přihláška (neprijatý)
» Arcane mag (Neprijatý)
» MM hunter (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: