Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

vezmete sirotu do rodiny ??

Goto down 
AutorSpráva
CassiQ 8
Anonymný

OdoslaťPredmet: vezmete sirotu do rodiny ??   Ut máj 12, 2009 12:04 am

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (momentálne nefunkčné pre nezaregistrovaných užívateľov, davajte sem len meno postavy)

CassiQ tauren resto shaman 80 lvl

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Cassiq

2 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?

niesom ani cisto pvp ani cisto pve,. ak je taka volba ze sa moze hrat oboje tak chcem oboje,.

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.

neviem kto je vsetko v tejto gilde takze nemozem menovat,. zatial asi len Tuergo Smile hravali sme na 70 2v2

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

mnoho low guild s malo hracmi a s malimi kvalitamy,.

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).

vobec mi nerobi problem ale som skorej vasnivy posluchac,. vt mam aj mikrak,.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol? ~~~VoA 10 & 25,. nax 10 & 25~~~~
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)? ~~~~nie~~~

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?~~~~~~~~~~~~~~ vlastny
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto? ~~~~~~~~spoluhrac na areny ale to uz skoncilo
- si ochotný si upraviť talenty v prospech guildy? ~~~~~~~ som ochotny,.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)? ~~~~~~~~ nerobi mi problem,.neseka
- zdieľaný / vlastní PC? ~~~~~~~~~~~ vlastny,. 2x
- koľko máš rokov? Stáva sa, že ťa rodičia ženú po večerníčku do postele? ~~~~~~~~~~~~~ 20,. nie nestava,.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?~~~~~~~~~~~~~~~ pondelok a stredu mavam treningy ale inak by to slo,.

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?~~~~~~~~~~~ nerobi mi to problem,. co by som nespravil pre gildu Smile

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

chcel by som byt prinosom do guildy ako hrac do poctu ak vam chyba niekam heal tak sa rad zapojim,.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: vezmete sirotu do rodiny ??   Ut máj 12, 2009 1:37 pm

Sme guilda primárne z PvE zameraním, hladáme resto shamana ktorý bude pravidelne chodiť na raidy a bude mať skill samozrejme hladáme hráčou z ToP Gearom a s chuťou progressovať a nie také že ak budem do počtu tak vezmeme 1/2 healera... sorry za mna PROTI
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Bakula
Friend
Friend

Počet príspevkov : 185
Registration date : 13.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: vezmete sirotu do rodiny ??   Ut máj 12, 2009 3:30 pm

Jsem PROTI PvP eq. je na prd =) + talenty jsou docela podivne lol! Jsme jak rikal Juday PvE Guilda takze chceme shamana ktery se venuje vetsine PvE. Za me GL jinde elephant
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: vezmete sirotu do rodiny ??   St máj 13, 2009 2:55 pm

Neprijaty skus stastie inde GL cus

OdoslaťPredmet: Re: vezmete sirotu do rodiny ??   

Návrat hore Goto down

vezmete sirotu do rodiny ??
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: