Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

ele Shaman - Matesii

Goto down 
AutorSpráva
Matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: ele Shaman - Matesii   Ne máj 17, 2009 9:30 pm

Zdravím lidi z Deep Thunder,

1)
Jsem vlastník accountu s Elementál shamanem jménem Matesii. Level samozřejmě 80.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Matesii

2)
Mé primární a asi jediné zaměření je čistě PvE. PvP chodím jen občas BG na odreagování. Nemám ani anéna tým.

3)
Zvažuji přechod k Vám do guildy protože guilda ve které jsem nyní se rozpadá. Nejsem žádný přelétavý ptáček který při neúspěchu , či dočasném nedostatku lidí hned hledá místo jinde. Byl jsem ve třech variacích mé staré guildy (where i my mind, necessary, nerfed) ale teď to už vypadá na úplný zánik.

4)
Byl jsem jen ve výše jmenovaných třech guildách ( které byly vlastně stále stejná guilda, jen se snažili vždy začít od začátku).

5)
Komunikace pres VT mi problém nedělá. Nejsem ale příliš ukecaný člověk který musí stále něco rešit. Většinou na VT chodím jen po čas raidů, nebo když je to potřeba.

6)
Tento bod je u mne trošku složitější Cool
S World of Warcraft jsem začal snad se vznikem prvních free serverů. Vždy mě to ale bavilo tak pár měsíců a pak jsem si dal na pár měsíců pauzu. Vše se ale změnílo když jsem začal hrát za warriora a později za shamana na českém free serveru SPOJKA. Hlavní věc která mě tam držela byl kolektiv lidí. Tam jsem zjistil, ze bez dobrých lidí v guilde to nejde a člověka ta hra pak úplně pohltí.

Na Officiální server jsem přešel asi měsíc před vydáním WotLK. Strašně mne lákalo si pořádně zahrát a také zjistit jak která instance má vlastně fungovat ( na free málo co funguje jak by mělo. občas je to těží než na offi).
Před vydáním WotLK jsem stihl proraidovat jen KZ, Grull, Magtheridiona a SSC. Do BT a SWP jsem se dostal až po WotLK. Bohužel jsem ale doplatil na koupený account a asi 3 měsíce po raidování v WotKL jsem o něj přišel.
Odzaz na původní postavu máte .
Vyleveloval jsem tedy nového shamana jménem Matesii kterého jsem opět equipnul a pokračuji ve zdolávání nástrah WotLK.

Zkušenosti s leaderováním nemám. Nikdy jsem se do toho moc nehrnul.

7)
Account s postavou je můj.
Na talentech není moc co zdůvodňovat, u elementál shamana člověk na PvE moc buildů nevymyslí.
Vše je zaměření pro maximální DPS jaké je možné. At už glyphy, tak i profese jsem podle toho udělal.
Jsem ochotem v případě krajní nouze přehodit na resto, ale má láska je elementál shaman.

8 )
Internetové připojení i PC jsou více než dostatečné. Kdyby někdo chtěl vědět více info, popřípadě doplním.
Pc je jen můj, s nikým ho nesdílím. V případě vyhoření PC mohu raidovat z notebooku (ale je to jen notas, takze tak 20fps v raidech).

Je mi 26 let, chodím normálně do práce, o víkendu jsem s přítelkyní. V neděli na večer jsem ale již doma u PC Smile

9)
Čas na raidování by snad neměl být takový problém, ale namohu zaručit, že budu online každý raidovací den.
Přeci jen již nejsem školák který přijde domů, hodí batoh na zem, zapne wowko a sedí o toho do noci.
Navíc jsem se teď dal doma do stavby bazénu, tak se může občas stát, že se práce protáhne. Jsem ale schopný se omluvit třeba přes sms, nebo dát nějak jinak vědět. Jinak raidovat do půlnoci mi nedělá problém.

10)
Wow mě v podstatě pohltil. Láká mně progress, dělání težkých archievementů i za cenu wipování a v neposlední řadě farmení goldů Smile

11)
Mohu vám nabídnout člověka který příjde na raidy opravený, bude mít flasky, potiony a vše potřebné. Snažím se při raidu maximálně věnovat hře abych zbytečně nedělal chyby. Snažím se chopvat co nejvíce profesionálně.

Očekávám ale také, profesionální jednání od guildy. Ne bezhlavé wipování ale progress jak má být. Vždy při neúspěchu rozebrat co bylo špatně a snažit se tomu vyvarovat.

Kdyby měl někdo nějaké dotazy, tak mile rád zodpovím.
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend

Počet príspevkov : 185
Registration date : 13.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Ne máj 17, 2009 9:48 pm

Dneska se s paradnimy prahlaskamy roztrhnul pytel :-) Dalsi paradni prihlaska :-) jsem PRO Ale nevim jestli jeste bude spot i kdyz juday jde do resta :-)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Amarillis
Raider
Raider

Počet príspevkov : 25
Registration date : 26.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Ne máj 17, 2009 9:54 pm

Pekna prihlaska jsem pro
Návrat hore Goto down
matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: doplnění   Ne máj 17, 2009 9:56 pm

Nevím proč, ale nezobrazuje mi to odkazy. Takže si na armory manuálně napište prosím nick.
Součastný shaman má nick Matesii a ten puvodni ma nicj Morley (kdyby jste chteli kouknout na archivementy).

jinak jsem zapomel napsat progres v WotLK. Omlouvám se a doplňuji.
Nax, EoE, OS vse i na HC. OS jsem dal +3 jen desitku, a to s pugem, protože se tavéto raidy nechodily.
Ulduar 10 mám progresnutý jen po Mimirona. V HC verzi jsem prošel jen 6 bossů.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Ne máj 17, 2009 11:21 pm

Takže... Vyzerá to celkom v pohode aj po equipovej stránke.... V talentoch nieje čo riešiť za eleho takže to hodnotit ani nebudem... čo sa týka ešte toho gearu... tak neviem či je dobré mať 2x Valor 2x Conqueror kôli set bonusu z 4x valor... ale to je dosť polemizujuce... čo sa týka glyphou tak Glyph of Lightning Bolt som tiež skúšal tiež a po 3och hodinách na Pandrlákoch v OG som zistil že sa to oplatí až zo zo 4x T8 bonusu... ale taktiež je to polemizujuce... celkovo sa mi pozdváš taktže ja som za PRIJATIE....

BTW: Dvaja ele shamani nieje zasa taká zlá volba v raide... a + je u mňa že si orc a nie smradlavý Taur, Troll alien alien alien
Návrat hore Goto down
matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: .   Ne máj 17, 2009 11:43 pm

Co se tyka tech glyphu, tak po prechodu na 3.1.0 se Glyph of Lightning Bolt vyplati docela dost. DMG lava burstu dost spadl a ted jak blizzard trochu hotfixnul ele shamany, tak se vyplati jeste vice. Vem si, ze ted zvedli sanci na proc u lightning overload z 20 na 33%, takze to pridava DMG o trosku vice na vyslednem DPS. Preci jen je lightning bolt 70% a vice z celkoveho DMG. Treba Glyph of lava se vyplati az kdyz mas nad 4000SP.

A co se tyka setů, tak se dají dohledat vypocty dmg z EJ fora, ale to by se sem moc nehodilo.
Jen pridam takovy vytah od nich:

Set Combo DPS
T7 2pc 0 Mana cost reduction has a minimal effect on total output
4pc ~30 The 10% bonus works differently than most people expect. It adds 10% to the crit multiplier (0.545*(1+1+0.24+0.1)) to give 227% crits rather than 222%. This, combined with the frequency of LvB casts in a typical rotation, means that it gives a fairly minor dps boost.

T8 2pc ~125 FS crits will not proc ClearCasting.
4pc ~350 Effectively an 8% multiplicative bonus to Lightning Bolt. Behaves similarly to the Mage talent, Ignite. Remaining damage from the previous dot is added to the new one to tick through (theoretically, this accounts for spells in-flight as well). More information here.

Jsem otevřen všem připomínkám Smile
Návrat hore Goto down
matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: .   Ne máj 17, 2009 11:47 pm

Moc rad bych ti postnul i odkazy, ale at dělám co dělám, stejne mi to nejde. mozna je problem, že používám Operu a ne IE Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Po máj 18, 2009 7:25 am

Netráp sa že ti nejdu davať linky nakoľko to nie je povolené neregistrovaným užívateľom. Smile

No a k prihláške...
Gear - v celku v pohode trochu mínus je že máš v chestke len +8 all stats... Škoda že máš tak málo hitu (bez gemov) a musel si osocketovať dosť do hitu, ale možno si teda nemal štastie na nejaky drop hit itemu ktory by si vymenil... Čo sa týka skúseností neni to nič bombastického ale myslím si že v pohode...

Jediný problém vidím v tom že píšeš že nie vždy tu budeš môcť byť na raid... ANo samozrejme ja chápem každý ma niekedy vec ktorá mu bráni ísť raid, ale zase nechcem aby si každý týždeň vynechal nejaký raid, ako blíži sa čas, keď budeme raidovať 3x týždenne (1 Deň Farma, 2 dni progress) takže si myslím že to sa dá zvládnuť...

Inak všeobecne som ZA na skúšobnú dobu...

Kagei

afro afro

Anonymný

OdoslaťPredmet: .   Po máj 18, 2009 7:57 am

Těch +8 all stats už ani nevim proc jsem tam dal. Asi jen proto, že rozdíl v +8 nebo +10 je velice maly. Ale neni problem tam dat +10 all stats.
S tím hitem máš pravdu, i mne to trápí, ale bohužel jsem neměl štěstí ani na ring z Naxu 10 kde je +49 hitu. Vyřeší se to až seženu T8 chest a hlavu. pak budu mít o 120 Hitu více z itemů a budou stacit teoreticky jen enchanty na +hit. Gemy pak pujdou do SP nebo pokud bude nějaký užitečný set bonus, tak dám nějaký hybridní gem.

Wowku jsem v podstatě podlehl. Ale bohužel nemůžu zaručit, že bych byl online na všechny raidy. V podstatě bych měl mít problémy teoreticky jen se středou. U mne záleží na počasí. Za škaredého počasí není problém být online. Za pěkného počasí se občas věnuji motorovému paraglidingu. Ale to není tak často...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Po máj 18, 2009 8:11 am

No ok rozdiel je tam maly ale proste lepšie to vypadá keď je tam +10 Smile a keď píšeš že niekedy aj rád farmíš goldy myslím že nedostatkom goldov na enchant to určite nie je, ale samozrejme to je len detail... Aby si pochopil aká sme guilda, Deep Thunder neni guilda kde je 50 raidujúcich ľudí ktorý sa striedajú, u nás je tak momentálne max 30 ľudí schopných progressu Ulduaru takže spoliehame jeden na druhého že tu bude na raide... Ale rozhodnutie moje plati som ZA na skúšobnú dobu a uvidíme ako to bude s tvojou účasťou...

PS. A paraglajdovať sa môžeš cez víkend Very Happy

Kagei

Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Po máj 18, 2009 9:48 am

Čus neiem akú máš rotáciu ale môj DMG z LB sa pohobuje 45% - 55% z celkoveho... ale veď potom keď tak hodíme reč Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: .   Po máj 18, 2009 10:10 am

S mojim hastem používám FS, LvB, LB, LB, LB, LB, LB, LvB......
V podstatě jak máš nad 530 - 540+ hastu a malé lagy, tak vměstnáš 5 LB mezi dva LvB (v raidu). ChLB se pak v rotaci na single target nevyplatí.

Koukni kdyztak na tenhle WWS. LB je u něj cca 71% z celkoveho DMG. podobné to bývá u mne.
kód:
http://wowwebstats.com/ygl4q5wu4wpjk?s=35478-56703&a=x400000003132949

Doufám, že Blizzard nějak opraví DMG u LvB, protože s tím jak ted bufnul lightning overload se obávám, že se brzo pojede rorace FS, LB, LB, LB, LB, LB, LB, LB.....
Zatim se ale LvB stále ještě vyplácí. Hlavní je u něj, že má 100% crit a to znamená Clearcasting při kterém dáváme o 10% více DMG...
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Po máj 18, 2009 11:24 am

Jop jop s tim co si napsal máš pravdu... no ja mám tedkom okolo 500 Haste tuším 496 Smile no pri vetšine figthu ten CHL využívaš btw tento spam LB som tiež skúšal keď som mal oglyphovany LB ale neviem mne prišlo zatial že vetšie dps dám z glyphom na LavaB a z 4tym bonusom z T7.5

BTW: to WWS je zo Steelbreakera samozrejme, ak máš na sebe +50% dmg tak ti pekne vyskočí DPS... a ak mám na sebe BL tak samozrjeme že zbytočne nedávam CHL je to zbytočný GC radšej dám 2x LB...
Návrat hore Goto down
matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: .   Po máj 18, 2009 12:16 pm

No, můžeme jen ta ze zajímavosti zajit do OG k panakovi a zkusim rozdily. Docela by mne to zajimalo Smile
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Po máj 18, 2009 1:42 pm

jop jop aj mna
Návrat hore Goto down
matesi
Anonymný

OdoslaťPredmet: .   Po máj 18, 2009 5:36 pm

Ješte bych rád doplnil info k té aktivitě. Jediný den s kterým mám problém je bohužel středa. Ale to ne vždy. Jinak čtvrtek, neděle a pondělí mi problém nedělají.

Většinou bývám online každý večer kromě soboty. V tu středu ale občas příjdu domů až kolem osmé, takže bych pak mohl klidne na střídačku a popřípadě doplnit raid později kdyby bylo třeba.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   Po máj 18, 2009 6:07 pm

Ok invite ingame!

OdoslaťPredmet: Re: ele Shaman - Matesii   

Návrat hore Goto down

ele Shaman - Matesii
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: