Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Mochete
Anonymný




Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeUt jún 16, 2009 6:02 pm

Zdravím guildu Deep Thunder

Nick – Mochete
LvL – 80
Class – Warrior
Build – Prot – 15/5/51 ( Když je třeba, předělám)
/Played – 101 dní
Armory - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Mochete

Zkušenosti:


WoW hraju už od úplného začátku. Před BC jsem hrál Mága, za kterého jsem prošel ZG a část MC, ale ještě před vydáním prvního datadisku jsem začal expit Warriora za kterého hraju do teď. Po příchodu BC jsem v guildě Konflikt odešel KZ/GL/ML a část SSC/TK, zbytek Burning Crusade jsem hrál neaktivní PvP bez větších úspěchů, tak jsem se s druhým datadiskem rozhodl hrát znovu PvE. Pre–patch content jsem odprogressoval jako MT v guildě Sanguinary, kde jsem byl v zásadě spokojený. Krátce po migraci většiny Aliance na server Burning Blade jsem se rozhodl, že půjdu hrát Alíka za bratrem, bohužel v guildě jsem byl docela rychle nahrazen a mě, nezbylo než odejít.

O mně:


Připojení k internetu Adsl – stabilní, na raidu 15+ FPS. Hraju každý den +- od 16:00 do 23:00+. Bohužel jsem nikdy nezastával vedoucí funkci. Jsem docela komunikativní člověk, takže Ventrilo i funkční mikrofon mám. Váš raid-time mi naprosto vyhovuje, stabilní docházka by mi neměla činit žádný problém. Raidování mám rád a k raidování patří i wipování, neřekl bych že mi to po třech hodinách vůbec nevadí, ale bez toho to nejde. Anglicky umím dostatečně na to, abych si přečetl kterýkoliv theory craft a o čekajících encounterech se bavím s kamarády, takže mne porozumění fightu nikdy nedělalo problém. Z Deep Thunder znám Bakulu, kterého jsem k WoW tak trošku dokopal já. K Vám bych chtěl protože hledám guildu se stálým kolektivem lidí, nikdy jsem o Vás neslyšel nic špatného a taky se mi doneslo že hledáte tanka, kterých je k mé smůle poslední dobou přebytek. Já bych Vám rád nabídl aktivního raidera, který bude s minimálním počtem chyb plnit své úlohy.
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend
Bakula


Počet príspevkov : 185
Location : Prague
Registration date : 13.03.2009

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeUt jún 16, 2009 6:04 pm

Tohoto člověka můžu doporučit, znám ho z RL a je to skvělý tank a hlavně je spolehlivý :-) PRO
Návrat hore Goto down
infear

infear


Počet príspevkov : 12
Registration date : 03.05.2009

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeUt jún 16, 2009 8:35 pm

sice prihlaska asi low:D ale jinak davam na staleho spamera bakulu a jsem taky PRO... btw byl jsem snim v 10-ce a taky pohoda:D sunny sunny
Návrat hore Goto down
http://[url=http://www.arena-armory.com][img]http://arena-armory
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 9:51 am

Cusno vcera sme Mocheteho odskusali v UL10 a myslim si že je to Ok... Este musi trochu získať sebadoveru a istotu v tankovaní ale to si myslím že časom pojde... Gear je Ok aj keď by to mohlo byť oveľa lepšie samozrejme ale to doladime, len dufam že narozdiel od Bakulu si čistý... Very Happy Este budeš musieť popracovať na tom offspece proste tank ktorý nemá kvalitný pve dmg offspec je na nic podľa mňa... aj te repky nie su nic moc... ale zarucil sa za teba Bakula takže ja by som ti šancu dal uvidíme... som ZA PRIJATIE na skusobku

Kagei

drunken drunken
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Anonymný
Anonymný




Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 12:17 pm

zdar talenty mas na agro podobny jak ja akorat ve fury mali rozdil myslim ze potrebujem SPOLEHLIVEHO TANKA s velkou ucasti na raidech eq mas na cely udluar dostacujci Very Happy lol!

chce to vic mluvit na vt ohledne tankovani ale kdyz si na desitce neco nevedeltak ses zeptal a udelal co si mel takze sem PRO
Návrat hore Goto down
Neal
Friend
Friend
Neal


Počet príspevkov : 115
Registration date : 23.10.2008

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 3:50 pm

Znas Bakulu a zaruci se za tebe. K tvojim talentum a gearu nemam moc co rict, moc do toho nevidim, ale vetsina je z naxxu a mohlo by to byt lepsi. Warriora tanka potrebujeme, at nemusi Teurgo porad chodit do protu. Doufam ze svoji classe rozumis a vis co za obrazky mackas. PRO
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 4:16 pm

Narozdiel od Infeara mne sa prihláška celkom páči. Pjekné čtivo Smile)
Equip by som povedal že máš dostačujúci. Včera na 10tke to bolo v pohode. Akurát si trocha na moj vkus málo komunikoval ale to bolo asi tým, že si bol v novej spoločnosti ludí takže v poho sunny

BTW: Ak si taký NO LIFE ako ja a Bakula nieje čo riešiť : Basketball
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 5:35 pm

juday= NO LIFER = Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Normalpanprstenu25.th
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 5:37 pm

lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Anonymný
Anonymný




Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 5:38 pm

a opakovany vtip neni VTIPEM!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitimeSt jún 17, 2009 5:56 pm

invite ingame....
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)   Mochete - Prot. Warrior (Prijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» warrior-prot. (Neprijaty)
» Mariniinho-prot warrior
» Prot warrior (Neprijatý)
» Najken - Prot War (prijatý)
» prot warrior Autexan (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: