Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Holy prajst (Neprijaty)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
argetar
Anonymný




Holy prajst (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Holy prajst (Neprijaty)   Holy prajst (Neprijaty) Icon_minitimeUt jún 23, 2009 10:37 am

1 ) Argettar, Priest-Holy ,lvl 80 , Herb/Inscr

2 ) Jsem PVE healer, ikdyž mám i nějaký PVP hadříky na sebe ale moc sem si zatím PVP neužil,a ani to moc neplánuju.

3 ) Včera jsem leavnul guildu a porozhlížím se po nové, napsal jsem pár známým a rozhodl jsem se,že k vám napíšu přihlášku.
K vám bych chtěl,protože máte slušnej progress a chodíte raidy čehož semi poslední dobou moc nedostávalo.Znám u vás MetalistuMaxe alias WildMaxe se kterým sme byli kdysi ve stejné guildě.

4) V podstatě jsem byl jen v guildě Corporation of Thrall a po jejím rozpadu chvilku v Legion de Muerte než mě byl ukraden account.Obě v TBC.
Potom jsem začal hrát znovu až s vydáním WOTLK s novým acc.Od té doby až do ted´ jsem byl v guildě Magic Circle ale její úroven´ šla s časem stále níž.Neschopnost vyčistit Ulduar 10 a složit lidi na Ulduar 25 mě donutila k odchodu.

5 ) VT je samozřejmost stejně jako addony jako DBM,omen apod.

6 ) Zkušenosti nejsou nějak převratné ale zase né zanedbatelné, Pre TBC jsem hrál jen free WOW a v TBC progress hlavně KZ a ZA co jsem nestihl tak s wotlk procházím,s WOTLK-Naxx, OS (s drakama sem moc nechodil),VOA, EOE, Ulduar10(mimo Mimirona,Vezaxe a Yoga) Ulduar25 (myslím 4 bose sme dali) Co jsem nestihl v

7 ) Moje postava je holy priest ,vždycky sem jen hýloval, shadow(jen levloval) ,account je můj,talenty-holy a druhej spec většinou něco skouším experimentovat.(ted momentálně,protože jsem v práci když píšu tuto přihlášku mám talenty experimentální,večer nahodím ty co běžně používám aby jste mohli kouknout.samozřejmně se rád poučím když bude někdo mít dobrý tip na změnu.

8 ) Je mě 27 roků , na večerníček nekoukám,spát chodím kdy chci .))) Připojení k Netu 8mbit/512kb,málo kdy se stane že by mě to padlo to spíš blizz mě dá nesmyslné DC.Hraju na full detaily a s FPS nejni problém.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?
Tady by mohl být jedinej zádrhel a to, že mám dvou-směnný pracovní cyklus a jeden týden není s Raid time problém ale při odpolední směně se vracím domů chvíli po 20 hodině.Asi bych týden vynechával,nebo by jsme se nějak domluvili.

10) Raidovat bych určitě chtěl pravidelně, wipovat mně nevadí,když se z toho člověk poučí,a ladí si u toho taktiku.

11. Jako healer nabízím hýl na raidy a guildovní aktivity, je pravda,že nemám projitý a zažitý ulduar asi jako vy ale právě proto se hlásím k vám kde je šance,že bych toto rychle dohnal a pustil se s vámi do Hardmodů.Chci se bavit u WOWka s pohodovou partou lidí !!!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Holy prajst (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy prajst (Neprijaty)   Holy prajst (Neprijaty) Icon_minitimeUt jún 23, 2009 11:50 am

priesta sme prijali pred par dny takze sem PROTI
Návrat hore Goto down
infear

infear


Počet príspevkov : 12
Registration date : 03.05.2009

Holy prajst (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy prajst (Neprijaty)   Holy prajst (Neprijaty) Icon_minitimeUt jún 23, 2009 12:08 pm

k eqipu asi neni nic moc co rict ale ty talenty abych se priznal tak si prvni clovek u koho je vidim tady takto:D nebudu se tady rozepisovat kazdopane ja jsem PROTI z toho duvodu ze sme tedka nabraly uz jednoho a na raidu se 3 priesti neutahnout kdyz beru aji ostatni classy co sou u nas dele.
tak GL
Návrat hore Goto down
http://[url=http://www.arena-armory.com][img]http://arena-armory
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Holy prajst (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy prajst (Neprijaty)   Holy prajst (Neprijaty) Icon_minitimeUt jún 23, 2009 12:24 pm

Ako spomenuli dvaja predrečníci Very Happy prijali sme teraz jedného holy priesta takze tvoja ucast na raidoch by bola u nas rozhodne obmedzená... K ostatným veciam sa nejdem vyjadrovať keďže si si vybral nesprávny čas na podanie prihlášky a navyše ešte máš problémy s raid timom... Keby sa cez leto niečo uvolnilo ozveme sa ti cez Wildmaxa... Zatial ti zelam GL HF

PROTI
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
argetar
Anonymný




Holy prajst (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy prajst (Neprijaty)   Holy prajst (Neprijaty) Icon_minitimeUt jún 23, 2009 12:57 pm

ok, no problem, diky za reakce.



PS: jinak ty talenty (24/48/0) jak ted testuju -celkem mazec, priesti vyzkousejte!, ale nejsou pouzitelny vsude ,proto mivam klasiku holy strom(14/57/0 nebo jak to je) v druhym specu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Holy prajst (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy prajst (Neprijaty)   Holy prajst (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Holy prajst (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holy pala (Neprijatý)
» Holy Paladin (Neprijatý)
» holy pala (5/5) (Neprijatý)
» Neikon-14/47/0 |HOLY| (Neprijaty)
» Priest - Holy (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: