Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Přihláška frost Deatknight (Prijatý)

Goto down 
+2
Kythren
Manciny
6 posters
AutorSpráva
Gothmoqh
Anonymný




Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 5:50 pm

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (momentálne nefunkčné pre nezaregistrovaných užívateľov, davajte sem len meno postavy)

nick: Gothmoqh, lvl 80 Undead Death knight

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Gothmoqh

2 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?

Hraju hlavně PVE, PVP je pouze odreagování ve volných chvílích

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.

Mám zájem o kvalitní raid. guildu a taky patříte mezi TOP na serveru. Z guildy znám osobně Mancinyho a Kythrena

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Přemigroval jsem ze serveru Thunderhorn a byl jsem v guildě Guards of thrall. Jeden z duvodů odchodu byl ten, protože na raidech jsme neměli DKP systém a loot se
rozděloval přes need / greed roll. Tento systém mi moc neseděl protože jsem byl CL DK a většinou mi zelení lidé, kteří byli poprvé na raidu vyrollovaliu EQ a
pak se na raidu mesíc nekázali. Dalším důvodem byl velice slabý progres jak na 10 tak na 25.

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).

komunikace mi nedělá problém VT a mikrák mám.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

Jak jsem už psal výše progres byl velice slabý co jsem prošel :
Naxx 25/10
Sart 10 + 0 pouze
Sart 25 +2
UL 10 po progress na mimironovi
UL 25 po progress na Thorimovi

Často jsem určoval jaké mele dps na raid pujdou a vysvětloval taktiku (hlavne pro mele klasy)

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

ACC je můj vlastní včetně vylevelování postav
Frost talenty mám proto, že
Byl jsem dlouho unholy ale v ulduaru jsem přešel na frost, protože jsem byl schopny davat vetší dmg byl jsem v Top 3 dps.
Talenty podle potřeby guildy není problém upravit

8 ) jaký máš přístup k WoW:

Internet mám kvalitní.Pri hraní mám fps dobré bez sekání
Počitač mám vlastní a jelikož je mi 37 tak hraju podle vlastního uvážení

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?

S tím nemám problém často hraju až do rána

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?
Wipování mi nevadí, prostě mám rád progres

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Jsem pohodový člověk wowko hraju už 3roky, mám dostatek času na raidování.
Návrat hore Goto down
Manciny
Champion
Champion



Počet príspevkov : 28
Registration date : 05.12.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 6:14 pm

Já jsem PRO přijetí alespon na zkousku, znám ho osobně a hraje dobře Cool
Návrat hore Goto down
Manciny
Champion
Champion



Počet príspevkov : 28
Registration date : 05.12.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 6:16 pm

Návrat hore Goto down
Kythren
Raider
Raider
Kythren


Počet príspevkov : 92
Age : 36
Location : Olomouc
Registration date : 01.06.2009

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 6:50 pm

sem PRO cyclops znam ho cca 8let je spolehlivej no lifer Laughing Urcite by mohl treba zkusit tankovat pokod by nejak pobral gear a valheru by mohl dpskovat s 3fps dal Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 11:02 pm

sem PRO
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 12:05 am

Zdravím prihláška teda nic moc ale cením si že si to aspon farebne oddelil Razz

Gear nieje najhorší, do enchantou,gemou,talentou sa hrabať nebudem leb osa tomu nerozumiem... myslím že Frost DPS ? ešte v guilde nemáme...
Myslím že by si mohol byť prínosom pre guildu... preto som za, zarazili ma skúsenosti z UL ale ak si skill tak tobude pre teba easy...
som za PRIJATIE
Návrat hore Goto down
wozzy
Friend
Friend
wozzy


Počet príspevkov : 179
Age : 33
Registration date : 08.05.2009

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 10:36 am

Cus gear je celkem slusny a myslim ze frost dk by mohl byt taky prinosem pro guildu ja jsem PRO bounce
Návrat hore Goto down
Neal
Friend
Friend
Neal


Počet príspevkov : 115
Registration date : 23.10.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:17 am

Doufam, ze dmg davat umis, to nam kdyztak ukazes az na raidu. Gear mas pekny. Frost DK jsme nedavno resili a myslim ze se za neho da ted dmg dat moc pekny. Velke + je ze te zna manciny a kythrena. A jeste kdyz si uvedomim dobu kdy pises prihlasku (prazdniny,dovolene...). PRO
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:34 am

Neale ty si doma?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Neal
Friend
Friend
Neal


Počet príspevkov : 115
Registration date : 23.10.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: re   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:40 am

j az v noci jedu pryc
Návrat hore Goto down
Kythren
Raider
Raider
Kythren


Počet príspevkov : 92
Age : 36
Location : Olomouc
Registration date : 01.06.2009

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:21 pm

Jak se rozhodlo vedeni Question Question
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:29 pm

No ako v zásade nie som PROTI ( ste sa asi zlakli pri prvom pohlade na reply co? Very Happy ). Máme ale dvoch DK DPS v raide ktorý sú dlhodobý členovia guildy takže zatiaľ nevidím pravidelné miesto pre teba v raide. Ale ak by si možno šiel aj cestou tankovania dobry dps/tank tak to by sa mi už páčilo viac Smile máš skúsenosti s tankovaním?
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Gothmoqh
Anonymný




Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 3:31 pm

S tankováním není problém zkušenosti mám, ale potřebuju dobrat njaký gear, protože jsem byl hlavně dps, tankovací veci mám t7 t7,5 a naxx 25.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitimePo júl 13, 2009 7:42 am

Ok invite na skúšobku ako tank/dps!
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška frost Deatknight (Prijatý)   Přihláška frost Deatknight (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Přihláška frost Deatknight (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)
» prihláška (Prijatý)
» Prihlaska (Prijatý)
» prihláška (Prijatý)
» Přihláška-holy pala (Prijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: