Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Elemental Shaman (Prijatý)

Goto down 
+2
Juday
wozzy
6 posters
AutorSpráva
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 10:25 pm

Zdravím Deep Thunder,

na základě toho, že přijímáte elemental shamana jsem se rozhodl to zkusit:

Takže začnu :

REAL LIFE INFORMATION :

Jmenuji se Tomáš Kroupa, je mi 17 let, bydlím v Mladé Boleslavi, kde také studuji Ekonomické Lyceum.
Mezi mé záliby patří přátelé, wow, kneipentouren a basketball.
Jsem pohodový člověk, klidný a celkem hned se spřátelím.

IN-GAME INFORMATION :


WoW hraji prakticky od začátku, jako skoro každý jsem začínal na free serveru, ale to mi nestačilo tak jsem začal hrát na Drak'Thulu.

nickname: Arrowaya

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Arrowaya

class: Shaman

spec: Elemental

link na char:


raidtime: váš raid time mi vyhovuje, jsem i pro prodloužení raidu

zkušenosti: TBC content kromě SWP, WOTLK content vše, Ulduar 10/14 ovšem, ale taktiky znám všecky

attendance: jelikož jsem všechny problémy vyřešil, nemoci jsem si vybral na rok do předu tak by neměl být problém být na prakticky každém raidu samozřejmě připravený

account:
account je jen můj

connection, fps: stabilních 40 fps, připojení bez problémové

WWS:
TDI má poslední WWS z doby, kdy jsem tam nebyl, takže nemohu poskytnout jinak jsem v dá se říct pokaždé v první 7 top dps - 4k - 4.5k opravdu teď nevím

Guilda ve které nyní jsem : The Death Itself je plná pohodových lidí jenže máme veliké problémy složit raid. Progress je prakticky nulový a to mě nebaví, chtěl bych se dostat někam výš - pro jednou být v high-end raiding guildě, kdy je to aktuální.

U vás v G znám jen Wouzuskajlora a Knedlika a pár lidi co jsem s nimi ještě hrál DoTu.

Děkuji za přečtení a za jakoukoli reakci Smile
Návrat hore Goto down
wozzy
Friend
Friend
wozzy


Počet príspevkov : 179
Age : 33
Registration date : 08.05.2009

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 10:36 pm

Tomase znam uz dlouho, krome toho ze jsme spolu byli v guilde jsem s nim asi 3 roky hral cod2 a dotu a myslim ze je to v pohode clovek az na jeho caste vybuchy zurivosti Very Happy osobne si myslim ze svou classu ovlada, taktiky nastudovany ma Very Happy za me PRO.
PS: k nealovi se nehlasis tomasi ? lol!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 11:01 pm

po dnesnim case stravenym na VT sem urcite pro mozna by si nekteri lidi meli uvedomit a zvazit jak sou na tom takze sem ZA
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeŠt júl 09, 2009 11:03 pm

Jasně Zul'Aman atd. Smile
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 12:19 am

Zdravím prihláška v celku zaujímavá a prehladná...
Gear: Takže po gearovej stránke nič moc sice tam svieti 2x conq a 1x z 10tky... ale tie doplnky ako ring, trinkety su dosť low... určite sa z naxx udaju zohnať lepšie... Boost z malygosa...
Gemy: WTF ? za každu cenu by som nikdy za shamana negemoval socket bonus je to absolutne zbytočné...
Enchanty: Headka - WTF ? čo to tam robí ? si robíš srandu nie ? si predsa ele či sa mýlim ?
Legy - Bodaj by prišli časi kedy by shamani profitovali zo spiritu to si trocha predstihol blizzard...
Chest - LOW
Weapon - LOW
- Celkovo máš velmi málo haste a OVERCAP na hite dal by som dole trinket radšej by som si dal určite iný napr Embrace of SPpider z Maexany.. Chýbami mi tam aj trinket zo Sarthariona... statmi mi nevyhovuješ na progress a farmu hardmodou v UL 25...

Kým som čítal prihlášku bolo to Okey... Keď som si otvoril armory tak sa mi skoro praskla stolička pod nohami.... som jednoznačne PROTI prijatiu...
Návrat hore Goto down
Matesii
Veteran
Veteran
Matesii


Počet príspevkov : 200
Age : 40
Location : Brno
Registration date : 18.05.2009

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: .   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 12:28 am

Je pravda, že by se ještě jeden ele shaman hodil. Ja teď budu nejakou dobu v zahraničí a i tak mame dva ele kteří jsou docela vytíženi.

Na gearu je jiste potreba docela zapracovat. Mas nějak moc hitu, critu a hoodne malo haste. Tezko rict jestli stackujes crit schvalne nebo ti jine veci nepadli, ale ten haste by to chtelo vypracovat nad 500 aspon.

Z headky vyhod ten resto enchant a dej si tam +30SP +20crit.
Más nejak moc hitu. Radeji bych (pokud mas) dal nejaky jiny trinket a dosocketoval +hit do tech 289 co je na raidech treba. ono totiz v raidu vse co je nad tech 289 je nanic. Radiji bys tam mel dat treba ring z Utgarde Keep HC s kterym by jsi mel o +13SP a +16 haste. Proste to nakombinovat tak aby se z toho co mas a da se lehce ziskat ziskalo co nejvice.
Zbran nic moc, tak chapu +50SP na zbrani ( Snad si toho kagei nevsimne Razz ).
Zaplata na legy je urcite lepsi ta se staminou. Ze spiritu nemame žádný profit a vice HP se hodi o dost vice.

Na telentech jsem si myslel, ze se neda u ele nic zkazit ale mas tam par odlisnosti ot standartniho buildu ktery se normalne pouziva. nevim proc mas talenty na zkraceni CD u shocku. Je to zbytecne plytvani GCD v rotaci. misto shocku se to vice vyplati pouzit LB nebo chain. Radeji bych dal ty body do Eye of the storm. hodi se na raidech kde dostavas dmg. takovych situaci kdy dostavas plosny dmg je v ulduaru mnoho. zbyle dva body bych dal bud do elemental varding nebo do unrelenting storm. zalezi jestli mas problemy s manou. to ale nepredpokladam.

Dalsi vec jsou glyphy. Pouzivani glyph of flamentongue weapon je jiz davno prekonano. Mnohem vice se ty vyplati pouzvat bud glyph of totem of wrath, nebo glyph of lava. chybi ti tam jeden minor glyph, tak se tam kup Glyph of Renewed Life. nemusis mit pak reageanty na reinkarnarnaci.

kdyztak koukni na theorycraft na
http://elitistjerks.com/f47/t20914-shaman_elemental/
je tam dost zajimavy informaci. Popripade doporucim prochazet mmo-champion forum.

Ted jsem nerozhodny jestli jsem PRO nebo PROTI. znas zde lidi, to je velke plus. Ovsem ten gear je velke minus. na hardmody v 25ce ulduaru dost slabe. Me by ale zajimalo tvoje reakce na ty veci co jsem ti tady vytknul at uz na equipu, nebo na talentech a glyphech. pak se rozhodnu
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 12:30 am

Legy - Bodaj by prišli časi kedy by shamani profitovali zo spiritu to si trocha predstihol blizzard...
ten enchant tam je proto, že 30 staminy pro mě neni tolik moc, a v patchi 3.2 se shamanovi HP zvednou o 7% takže si myslím že HP budou np dal jsem ho tam protože byl levnější
Gemy - tím, že jsem dal socket bonus jsem na několika itemech získal větší boost než bych měl kdyby socket bonus nebyl aktivní
Headka - repka s Kirin Tor už je na revered dnes jsem to dal zítra kupuju 30 Sp 20 Crit rating
Chest - chybí mi už jen pár badgů na T8.5 , pak už budu moct změnit i prsten s hitem a dostanu se na 300 hitu a získám +- 60 haste navíc
Weapon - ke zbrani nemám co říct, prostě ještě nebyla příležitost ji vyměnit
lepší trinket nemám proto mám overcap hitu
+ ty boty jsou nějlepší co může shaman nosit, ostatní crapy co padají v Ulduaru mají jen SP CRIT a MP5 tyhle boty byli pre-Ulduar nejlepší pro elemental shamana a pořád jsou na předních příčkách
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 12:34 am

Teď jsem si přečetl post od Matesiiho, ty talenty jsem měl kvůli Glory of the Hero na mamuta, díky žes mi to napsal můsím to změnit, jinak s manou určitě problémy nejsou

Myslíš, že mám zatratit 2% critu za zvětšený dmg, kouknu na to a pořeším to ať už mě vemete nebo ne aspon děkuju za pomoc s classou aspoň se můžu do budoucna zlepšit
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 8:24 am

Ahoj

Sú tam nedostatky čo sa týka gearu, ale vyzeráš byť ako rozumný chalan takže si myslím, že to vyriešiš čím skôr.
Máš tu nejakých známych takže to je pre teba +.

Ja som ZA PRIJATIE, v 10 UL nám chýba ELE shaman, takže začať by si mohol tam a navyše dva týždne tu nebude žiadny elemental shaman takže by si sa nám určite hodil.

Ak sa osvedčíš časom by to mohlo byť aj pravidelné miesto v 25 Raide. Uvidíme ale nepredbiehajme ja som ZA na skúšobnú dobu a uvidíme budem mať na tebe focus Smile.

O ostatných veciach ohľadom gemov a podobne dáme reč na VT.


Kagei

Guild Master of Deep Thunder

santa santa santa
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 10:28 am

Děkuji za všechny odpovědi, teď si jen počkám na vyjádření CL Smile
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 10:28 am

Chápem že tu teraz týžden nebudem a Matesii ide do Chiny pig , ale mi ako ele shamani sme dosť aktívny po týždni tu zasa budem a, keď sa vráti matesii tak budeme 3ja ele shamani mne príde že to bude zbytočné ani roguny neberiete 3 do raidu....

Ešte k gearu čo som včera zabudol: YEAH tie wristy som vždy chcel do resto offspecu...
Podla mňa by si sa mal skočiť doequipovať do Naxx25 zmojeho hladicska tie conq su len také klamné pretože keby si mal na sebe radšej full Valor a pordiadne veci z naxx 25, sartha, tak by si bol na tom ovela lepšie ako teraz.... V glyphoch určite vymeniť Flametogue za Totem of Wrath...

Proste mna si nijak neohromil a podla mňa nemáš ani skúsenosti čo sa týka skladania gear, gemou a pod... Chcelo by to prečítať si nejaký theorycraft doequipovať a prísť znova.... stále trvám a som PROTI prijatiu
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 10:28 am

BTW: CL shamanou v guild nieje... ( Bohužial )
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 10:47 am

Ty bracery jsou pro mě 3. nej , lepší padají v Naxxu z Instructora, kdyby se někde dalo vyčíst kolikrát sem tam byl....
a další z HM Hodira, který jsem neměl příležitost dát
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:03 am

Instructor Razuvious kills - 6x
Celkom sa ti ani nečudujem že ti nepadli What a Face
Ešte k tomu spiritu na legoch Like a Star @ heaven to že keď príde patch a zdvihne sa o 7% stamina shamanom je riadna vyhovorka... 1. vysvetli mi či bude patch alebo nie čo ti dá spiri ? Mňa to celkom zaujima... aha že by dával mana reg whilne not cast ? Priznaj farbu dal si si to len kvôli tomu, že to bolo lacnejšie, chesta, weapon to iste... ak niesi ani na tolko snaživý, že si nespravíš TOP Enchanty podla mna nemáš v jendej z TOP guild ani čo robiť.... Si musíš uvedomiť že ak ťa nejaká guilda príme tak si jej vizitka... Ale ak si to Kagei chce vziať na svedomie prosím dvere sú ti otvorené....
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:08 am

Těch killů bylo určitě víc, jenže jsem renamoval takže nevím pokud se vynulovali či ne farmil jsem naxx 25 v hodně G takže 6 je nesmysl, a o několik postů výš jsem psal, že jsem ho tam dal protože je levnější
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:19 am

Tech killu bylo 6 armory sa neresetuje po rename pozeral som si dvoch ludi ktorí sa renamovali... a nemajú taký počet killou ktorí by nezodpovedal nášmu raidovaniu...
Ja viem, že si to písal, že je to lacnejšie ale vyhováral si sa nastávajuci patch... Tým by osm tuto temu uzatvoril nemám naladu sa tu s tebou hádať o banalitách... niesi podla mňa vhodký človek ktorý by zapadol do našeho progressu.... stále trvám a som PROTI
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 11:22 am

Myslím, že jsem to proti pochopil, nemusíš to psát 3x, nebyla to výmluva, prostě mi padly nedávno a já kvůli ceně dal ten se spiritem, ale asi mi vidíš do hlavy....
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: ele shaman   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 5:35 pm

Clovek co dingol 15.1. chodi pve a chce raidovat v top guilde s vetou * repka s Kirin Tor už je na revered dnes jsem to dal zítra kupuju 30 Sp 20 Crit rating* nema co robit. Co si robil 5 mesiacov ak nemas repku ktora je pre teba z hladiska enchu na headku najdolezitejsia? Exclamation Question
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 6:09 pm

Resto - enha
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: ench   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimePi júl 10, 2009 6:16 pm

To znamena, ze za 5 mesiacov si spravil dve repky na revered? Kvoli enchu na enha a resto? To mam za tyzden s novym altom.
Návrat hore Goto down
Matesii
Veteran
Veteran
Matesii


Počet príspevkov : 200
Age : 40
Location : Brno
Registration date : 18.05.2009

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: .   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 12:58 pm

Oni by se tri Ele shamani uzivili Judy. Ne z kazdeho bosse nam neco pada a da se tak docela v klidu stridat (sice skoda DKP, ale co). Navic by mel clovek vice casu na AH a ne jen 5 minut behem desetiminutove pauzy cheers

Bohuzel si ale nemyslim, ze by jsi se k nám hodil. Pokud jsi 5 mesíců hrál enha, resto, a más s tim vice zkusenosti a lepsi equip, mel jsi si radeji prihlasku podat jako resto.

Popravde by jsi potreboval guildu ktera jeste farmi nax na veci. Do hardmodu by jsi se hodil nyni vicemene jen na vyplneni diry kdyz nekdo chybi. A pokud jsi byl s tim gearem a glyphama mezi prvnima v DMG, tak tady bys musel pocitat, ze bys byl kousek nad tankama. Ele shaman oproti treba lockum neni zadny imba dmg dealer. i ja a Juday mame co delat abychom se udrzeli nahore v dmg metru, a to mame o hoodne lepsi gear.

nicmene rozhodnuti je na kageiovi. Za mne bych rekl, ze NE.
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend
Bakula


Počet príspevkov : 185
Location : Prague
Registration date : 13.03.2009

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 1:46 pm

Poprvé když jsem si přečetl tuhle přihlášku tak jsem si řekl PROTI díky gemům a enchantům.. Ale včera jsme byli 10 a myslím, že je to velice spolehlivý hráč, udělal na mě velmi dobrý dojem.. Na 10 se snažil jak mohl ( možná nejvíc z raidu lol! ) a skill má taky, chyby nějaké udělal, ale to byli bychy typu totem o 2sekundy dřív totem na Freye a to ještě kvůli tomu ze byl docela nervózní aby něco nepodělal, takze myslím, že hráče jako je tento opravdu potřebujeme.. afro Enchanty a gemy už opravil takže jednoznačně PRO =)
Návrat hore Goto down
Matesii
Veteran
Veteran
Matesii


Počet príspevkov : 200
Age : 40
Location : Brno
Registration date : 18.05.2009

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: .   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 2:53 pm

Tak koukam, ze jsi uz opravil nejake z tech veci co se ti tady vytykalo. Je videt snaha.
Pokud jak rika Bakula máš snahu, tak za zkousku nic nedame. Ale budes to mit tezke, uz nebudes na prvnich mistech. Bys mel chodit i pugy do naxu, protoze ti tam pada jeste dost veci... tak GL
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 4:10 pm

Díky Bakulo Smile
Už jsem byl Naxx 10 tam jsem lootnul trinket, a chystám se i na 25 na Wraith Strike...
Díky všem
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 4:16 pm

Podla mna človek ktorí sa doequipováva v Naxx 10/25 nemá co v guilde delat....
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 8:13 pm

Invite ingame, bol s nami UL10, myslím si že je to dobrá investícia do budúcnosti.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeSo júl 11, 2009 10:20 pm

Ejha ? Kde zmyzol Kagei ktorý kritizuje za slabý ench a nedorobené repky ? cyclops
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeNe júl 12, 2009 9:58 am

Ejha mal som to locknut lebo stale su tu nejaké opozičné urazenecké reči Very Happy Very Happy Ja potrebujem v "galde" človeka ktorý hlavne nemusí ísť o 21:00 off line koli niekomu atď. ešte raz Invite Ingame a locked Very Happy

Kagei

GuM of Deep Thunder
cherry cherry cherry santa cherry cherry cherry
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Anonymný
Anonymný




Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeNe júl 12, 2009 11:31 am

kde sou ty silne reci jen invitni jineho ele shamana? ejha lol!
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitimeNe júl 12, 2009 12:44 pm

Locked
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Elemental Shaman (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Elemental Shaman (Prijatý)   Elemental Shaman (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Elemental Shaman (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sulthorn - Elemental Shaman
» Resto Shaman (Prijatý)
» Resto shaman (Prijaty)
» 80, Tauren, Resto shaman (Prijaty)
» Halapua - Resto Shaman (Prijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: