Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Narillas
Anonymný

OdoslaťPredmet: Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)   Po júl 20, 2009 7:03 pm

Zdravim Smile

Takze zacnem asi tym ze sa volam Miro , som z Brezna (Stredne Slovensko) a mam 18 rokov..

Co sa tyka nasej *neuveritelne zabavnej a uzasnej* hry World of Warcraft , tak u nej som uz stravil nejaky ten cas , ako vela hracov som zacinal na free serveroch no a casom som okusil offik na ktorom som pretrval dodnes..

Meno postavi je uz ako bolo spomenute vyssie Narillasanz - UD Warrior. Warriora samotneho hram od pociatku toho ako som zacal hrat , nuz tohto mam len par mesiacov. Acc je v mojom vlastnictve a snad to tak aj ostane , tak isto war je expeny mojimi rukami a nervami Smile
Link na Armory asi nedam pretoze Blizzard Very Happy Tak hodim este raz meno postavy - Narillasanz

Guildy , No.. Zacinal som troska v neznamej guilde zvanej ''ARF'' , neskor sa z nedostatku hracou spojila s guildov MosstrooperS s ktorej som odisiel , hlavny dovod bol urcite ten ze raid raz za dva tyzdne ma moc nelaka..

Preco prave Vy? Tak hlavnym dovodom je to ze si hladam solidnu guildu s PvE zameranim , spoznat (snad) fajn ludi , no a asi vsetko co k tomu patri..

Jedinym problemom su myslim skusenosti a gear , tie niesu uplne typ top Smile UD mam v podstate prejdeny cely az na vezaxa a dal (na desine) . Na 25 to je uz o nieco horsie , tam mam s keeperov len Auriayu.. Co sa tyka taktik tak poznam a myslim ze niesom az tak duty aby som si ich nevedel poriadne nastudovat Smile Ale mam napr prejdeny cely Naxx Os 3D no a EoE , coz ma uz asi kazdy druhy , cize nepodstatne..

Co by som mohol poskytnut? Je to hlavne 100%tna dochadzka kedze cez prazdniny mam casu a casu Smile Tak isto myslim ze ten cas co som stravil u warra nieje na zahodenie , cize poznanie classi je maximalne.. Net a FPS su v dokonalom poriadku , cize v tom by som nejako extra problem nevidel.. Raid dni a cas je v podstate jedno , online som v podstate kazdy den cize v tomto tiez nevidim problem..

Skoro som zabudol , co sa tyka nejakeho toho screenu s recountom , bohuzial zatial nieje ziadny , ak by bola potreba tak buduci save mozem nieco nafotit a hodim to sem Smile

Snad to bude vsetko , ak som nieco zabudol , kludne sa opytat , nikto nieje predca dokonaly Smile Tak uz je to len na Vas..

S pozdravom Narill
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member

Počet príspevkov : 117
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: narillanz   Ut júl 21, 2009 1:03 am

Ahoj,

neviem ako to je momentalne s naborom na fury warriora, ale myslim ze je vseobecne stop stav melee.

Warriora mas mesiac a pol takze z tohto dovodu som urcite PROTI. Pises ze hras warra odzaciatku, ale jakeho zaciatku a hlavne nick + kde (free nas nazaujima).
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Narillas
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)   Ut júl 21, 2009 2:21 am

Mal som na mysli od zaciatku toho ako som zacal hrat (Cca 2 roky). Nick neni potrebny postovat lebo to bohuzial bolo na free..
Neviem ci to pomoze ale este predtym ako vysiel Ulduar Patch , tak som mal DK ktore malo prejdene v podstate vsetko co sa v tom case dalo (Naxx,Os,EoE atd). Zialbohu ako to byva zvykom , niekto sikovny mi ho ukradol a dodnes to riesim s blizzardom..
Nick - Nizidramanii (DT)

Ale ako sa vravi.. Nesud knizku podla obalu , to ze hram svoju class na offe tak kratko neznamena ze ju neovladam.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)   Ut júl 21, 2009 8:16 am

Prepáč ale momentálne nenaberáme Melee DPS, vyzeráš byť v pohode týpek a dobrý človek Smile, určite nebudeš mať problém nájsť si guildu ktorá ti dá možnosť realizácie. GL HF

btw. Aby to bolo jednoznačné tak som PROTI! Smile

OdoslaťPredmet: Re: Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)   

Návrat hore Goto down

Narillasanz - Fury Warrior (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: