Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
dehead
Anonymný




Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 10:18 am

Na zacatek bych chtel pozdravit vsechny cleny DEEP THUNDER..

Jmeno moji postavy je Dehead, 80lvl, Orc ele shaman, profese JWC 447 a ENCH 425.
Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Dehead&gn=Evil+Brotherhood

Jelikoz me klani mezi hraci samotnymi moc nebere, jedu celou dobu PVE.. Nekdy se muj shaman na chvili prevlekne do PVP gearu a zkusi nalozit alikum v Battlegroundech nebo WGcku, jen pro odreagovani Smile

Proc bych chtel k Vam? Kdo by nechtel byt v jedne z nejlepsich guild na nasem serveru a drtit pod tlakem bosse v Ulduaru Smile Uz driv jsem slysel o Vasem seskupeni a uspesich, ktere Vas provazi a tak jsem chtel zkusit se k Vam pridat..

Jedna z mych prvnich guild byla Misantropick Division, ktera se zdala velmi slibna. Bohuzel znicehonic odesla spousta lidi pryc a guilda nebyla schopna slozit ani naxx10. Proto jsem podal prihlasku do me nynejsi guildy, ktera nese nazev Evil Brotherhood. Je to sqelej kolektiv a maji dost zkusenosti, ktere pro me byly cenym prinosem. Bohuzel EB uz od doby maturit prestali vicemene raidovat a ja se musel spokojovat s pugy. Dalsi mesice nasledovali a guilda stale neraiduje kvuli tomu, ze jsou prazdniny a hodne lidi je na dovolene atd. Jen si rikam co bude po prazdninach.. Po domluve s Gmastrem jsem se rozhodl zkusit stesti jinde.

Ventrilo pro me nepredstavuje zadny problem a mluvit umim taky Very Happy

O zkusenostech z raidu se da mluvit jen o WOTLK, jelikoz jsem si vetsinu starsich raidu (BT, SW, TK..) prosel az po dataci.. Na Nortrendu jsem byl EoE10 - 25, OS10 - 25 + 2draky nejvic, jinak progres naxx10 - 25 a take ulduar 10 po vezaxe a 25 po thorima. Bohuzel jsem toho vic nestihl a tomu odpovida i muj gear..
Taktiky Ulduaru mam dokonale nastudovane a i o pulnoci ozralej bych je vedel :DD

Tento acc jsem se rozhodl koupit vicemene kvuli kamaradum z PHGP, kteri me stale premlouvali at uz na tom trapnem "fricku" nehraju a dam se na poradne hrani Smile Osumdesatku jsem stihl zatim jen jednu, ale to proto ze ji davam max prostor a snazim se shamana dovest co nejdal to pujde a zdokonalovat je porad co. Jinak acc je jen muj nikdo jinej na nem nehraje a ani nebude Very Happy
Talenty mam podle sebe a nedela mi problem se je zmenit, kdyz mi da nekdo rozumne vysvetleni Smile

Mam 24 let, bydlim v Brne na privatu kde nam pripojeni zabezpecuje UPC, s kterymi jsem jeste nemel za ty tri roky problem. PC mam vlastni a nikoho na nej nepustim Very Happy ani mamu, se kterou uz diky bohu nebylim pet let Smile

V praci jsem od pul 9 do peti odpoledne v tydnu a vykendy volne. Dokud se nerekne pri raidu konec nekoncim a je me jedno jestli je to do dvou do rana Smile

WOW hraju kvuli raidovani a wipovani patri k progresu jako ke skopku cigaro Smile tagze stim zadnej problem nemam. Patrim k tem blaznum co by mohli raidovat i petkrat az sestkrat tydne a nevadi jim to Smile

Me prijeti k Vam je samozrejme ciste na Vas ja jen muzu slibit kazdou moznou ucast a 100% pripravenost na raid. Taky rad pomuzu nizsim levlum pokud je potreba..

Predem diky za Vase odpovedi, popripade kritiku

s pozdravem Richard
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 10:50 am

Zdravím ťa,

pekné čítanie tvoja prihláška, malo to hlavu aj pätu. Za iných oklností by som bol asi za prijatie vyzeráš byť Ok týpek, gear máš by som povedal na to že ste nefarmili UL25 celý - slušný. Gemy enchanty talenty nech zhodnotia iní. Profesie dobre. Značným mínusom je málo skúseností v UL25, čo sa dá ale podľa mna dohnať.

No na koľko sme pred nedávnom prijali dalšieho ele shamana to znamená že momentálne su traja (Aj keď jeden momentálne v číne Very Happy ), nevidel by som tvoju účasť na raidoch veľmi ružovo, skor by si okupoval striedačku. Počkáme si ešte ako sa k tomu vyjadria další ľudia ale nevem 4 ele shamani to by bolo už asi moc...

Inak mimo mísu, prečo ťa tí kamaráti čo ťa prehovárali aby si prišiel na ofik nezobrali rovno do guildy? Nič v zlom len ma to zaujíma Smile


Kagei
santa cherry santa
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
dehead
Anonymný




Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 10:59 am

diky za odpoved
no PHGP ma ted dost ele shamanu a navic nezalezi jen na kamosich jestli te prijmou ze..
prihlasku jsem tam ani nedaval bo mam odpoved hned z prvni ruky od clenu tagze nic Sad
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 11:58 am

cus mame tri aktivni ele shamany takze sem proti nedostal by ses na raid
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 12:06 pm

Zdravím Very Happy

Prihláška pekná ako povedal Kagei pekné čitanie, spijemnenie dneskajšieho dňa Very Happy
Keby si napísal prihlášku o 2 týždne dozadu tak by som bol možno aj za... Pretože ja osobne som do raidu ani 3och ele shamanou nechcel, ale ak ovidím po gearovej stránke si na tom celkom slušne až na tie botky Crying or Very sad ale viem čo je to mať smolu na drop Mad
Ešte ku gearu ak smiem poradiť ten gem v naramkoch by som zrušil a dal by som +19sp to iste v cheste viem že si sa tam pokúšal gemovať bonus ale tých 16 crit sa naozaj nevyplatí, dalej by som si ukraftil pások z tailoru, dal by som dole Dying Curse a dosocketoval by som trocha hitu, odhadom by si mal akurát vymeniť ten gem na crit za hit. Hit cap je 289 ale to asi vieš takže to stačí akurát trocha doladiť.

Každopádne zatial som proti 4ia ele by sa u náš neuplatnili, vravím škoda že si nenapísal o tie 2 týždne dozadu Crying or Very sad .
GL & HF inde prajem ti mnoho úspechou ale pod Deep Thunder to asi nebude...
Návrat hore Goto down
dehead
Anonymný




Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 12:10 pm

Ok diky fsem za odpovedi a za rady Smile

Preju co nejvic uspechu GL
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)   Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prihlaska 80lvl ele shaman (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Shaman 80lvl DT (Neprijatý)
» Přihláška Hunter 80lvl (neprijaty)
» Ele shaman Tuzo-prihlaska (Neprijaty)
» Enha shaman prihlaska (NEprijatý)
» 80lvl Undead Mage (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: