Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Imperius,warrior (Neprijatý)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Imperiiu
Anonymný




Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Imperius,warrior (Neprijatý)   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 7:37 am

Zdravím guildu Deep Thunder........Volám sa Lukáš .Je mi 22 a som z Bolerázu(14km od Trnavy,SVK).Som totátny závislák na Star wars a na každom scifi či fantazi žánre.Rád čítam komixi a sledujem mangu,ale mojou srdcovkou je Wowko.
-----------------------------------------------------
Wowko hrajem niečo cez 3 roky.Ako low lvl som začínal na shadowmoone v guilde Mossquitos.Po preorganizovaní serveru na matičku rus som migroval na server Dragonmaw,kde som pôsobil v guilde Blanik Knights.Na Drak'thule som od 9. marca 2008 .Na DTčku som začal hrať za huntra v guilde PTP .S PTP mam odchodené včetky BCčkové instancie až po dvojičky pred nerfom.Woltk som začal hrať za wara ..
------------------------------------------------------
Ork Warrior 80lvl nick Impérius
Profesie :
BS 450
JWC 425
Cook 450
Fish 450
-------------------------------------------------------
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Imp%C3%A9rius
-------------------------------------------------------
V PTP som dal všetký dungy vo woltk až po Yoga 25.
Dovôd odchodu z ludia chodili len na farmu a na progress kašlali,preto sa vedenie rozhodlo ,že sa spojíme s Beyond Control a spravila sa nová guilda NEXT,kde boli best hrači z oboch guild,ale i tu ludia kašlali na progres a znova sa opakuje to čo v PTP,preto som odišiel do sanguinary,kde sa mi podarilo dať nejaký ten hc mod,ale v posledných týždňoch je v deň raidu 12 ludí online....
--------------------------------------------------------
Primárny equip mám dps fury,arms low skill low dps len čo som go testoval na 1-2 raidoch v prípade nutnosti naskilujem.Čo sa týka protu 30,5k hp unbuff equip zamerany na block,ale odtankované mám všetko okrem ulduaru tu som odtankoval len prvých 4 bosov dalej som sa s pugom nedostal.
-------------------------------------------------------
Kedže som ťažko pracujúci človek a pracujem na 2 smeny som tu každy druhý týžden a každy víkend.
--------------------------------------------------------
Prečo práve k vám ..no chcem niečo vo wowku dokázať a ako som počul nemáte problém zložiť raid i cez prazdniny.Chcem dať nejáký ten hc mody samozrejme vylepšiť si equip a tiež sa mi nechce sedieť v dalarane a sledovať ako sa
ostaný bavia raidovaním, progresom a zabíjaním bosov.
Návrat hore Goto down
Freezbe
Guild Member
Guild Member
Freezbe


Počet príspevkov : 117
Location : Nitra
Registration date : 23.10.2008

Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: imperius   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 11:15 am

Ahoj, myslim ze z hladiska tvojho casu nebude mozne ta prijat a nebol by si prinosom pre guildu.
Raidujeme kazdy tyzden a ty by si vedel iba kazdy druhy.

Za mna Proti bounce
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imperius,warrior (Neprijatý)   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 11:18 am

Ahoj zdravím ťa, čo som pozeral skúsenosti a gear by tam bol aj keď do wara až tak nevidím, bohužial to že pracuješ na smeny je značný problém ak som to dobre pochopil na wofku si len každý druhý týždeň? Po tom si celý týždeň offline?

OS. Off topic. Keďže si scifi fanatic poznáš film Blade Runner? rendeer rendeer
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Imperiiu
Anonymný




Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imperius,warrior (Neprijatý)   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 12:12 pm

Hej poznám,ale ako som písal preferujem Star Wars,Star Trek,Star Gate,Battlestar G.,.....Blade Runner je dobrý film,režisér Ridley Scott natočil nejeden dobrý film.

Ano,budem tu len každý druhý týždeň,ale každú nedeľu.
Bohužial práca mi to nedovoluje byť každý týždeň,ale dochádzku mám na 67%.Ked mám voľno vždy som tu.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imperius,warrior (Neprijatý)   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 1:52 pm

njn ale mylím si že u nás by to asi tak nešlo prepáč prajem GL HF...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imperius,warrior (Neprijatý)   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitimeUt august 04, 2009 9:15 am

neprijatý, locked
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Imperius,warrior (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Imperius,warrior (Neprijatý)   Imperius,warrior (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Imperius,warrior (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» warrior (Neprijaty)
» warrior-prot. (Neprijaty)
» Prot warrior (Neprijatý)
» Protection warrior (Neprijaty)
» Protection Warrior (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: