Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Anix lvl 80arcane mage

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeSo august 01, 2009 3:37 pm

Zdravim Deep Thunder!

Moje meno je Michal , mam 19rokov a pochdzam z Kosic.WoWko hrajem priblizne 1.5roka.Medzi zaluby patri wow , dnb , priatelia , party.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Anix

char>arcane mage (pre mna najviac vyhovujuci spec) theorycraft mam zvladnuty , ale nerobi mi precitat si este nieco viac k nemu.Odskusane mam aj fire a frostfire specy.Dualspec mam , druhy spec je pvp , ale ak to bude potrebne kludne ho zmenim na fire ci fire/frost pve.
Som si vedomy toho ze na mojom geare ako arcane este musim popracovat.A budem sa o to snazit tak ako to bude mozne.

Ja a PvP?Sem tam si zbehnem nejake tie Battlegroundy.Je to celkom zabava ale som vylucne pve hrac.

Predchadzajuca guilda.
Full Service -> progress ulduaru 25 po vezaxa, bez HM.Po case sa guilda rozpada , najma kvoli neucasti hracov na raidoch.
MYTH -> skusenosti s hardmodmi,clear cely ulduar25 az na alglaona Smile.V triale som sa ale neosvedcil a preto som musel opustit tuto guildu.

Prgress,killy.
V TBC som toho moc nenachodil co nasvedcuj aj repka violet eye, preto si tie raidy dohanam teraz.
Wotlk - naxx 10/25 clear, eoe 10/25 ,clear os 10 +3clear / 25clear ale +3 uz nie , aj ked progress tam bol.
Ulduar 10 - nemam clear , dovod? nemam stalu partu takze pug only, chyba mi tam len vezax a yogg.
Ulduar 25 - clear full + progress hardmodov leviathan HM down , XT HM down , kologarn HM down , Hm ktore som progressoval boli hodir a thorim , zial ale neuspesne.

Acc.
Je to moj jediny account a hram na nom len ja.

VT , komunikacia.
Nieje pre mna problem.Mikrofon + sluchadla mam a plne funkcne.

Pripojenie.
Antik internet,spokojnost nadovsetko.Nepada niesu s nim ziadne
problemy.

Riad time.
Vyhovuje.Logujem na cas , problemy so mnou niesu.Wipovanie a progress mi vobec nevadi som odhodlany dat do toho vsetko ! Smile
Na PC sa mozem dostat v podstate hocikedy , raid casu sa prisposobym.

Akym prinosom mozem byt?
Tak dufam ze kvalitnym dpskom.Som pohodovy clovek ktory rad pomoze ak moze Smile

Za reakcie k prihlaske vopred dakujem.
Návrat hore Goto down
anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: link   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeSo august 01, 2009 8:19 pm

Armory link :
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeSo august 01, 2009 9:28 pm

Prihláška pekná našiel som v nej všetko čo som potreboval, kedže sa do mágou až tak nerozumiem tak ťa zhodnotím len tak povrchovo a bližšie určite povedia naši mágovia Razz

Dá sa povedať že aktívnych mágou v raide máme 2och ale nie vždy majú obydvaja čas. Po gearovej stránke ako si už sám povedal máš ešte čo dohánať. Zaujali ma tvoje skúsenosti, ktoré su teoreticky skoro na našej úrovni.

Ja si myslím, že by si mohol byť prínosom ale ako vravíš v poslednom bode:
Akym prinosom mozem byt?
Tak dufam ze kvalitnym dpskom.

Slová vždy nestačia bolo by prinajmenšom vhodné postnúť nejaké WWS poprípade recountu, ktorí by nám ukázal čoho si schopný Razz

Takže zatia som za prijatie, uvidíme reakcie ostatných ludí ktorí sa tomu trošku rozumia.

PS: Vidím, že máš nad hlavou titul of the Nightfall splnený dňa 09/06/2009 zaujímalo by ma či to bolo zerg taktikou alebo normálnou podstivou.
Návrat hore Goto down
anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: .   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 9:08 am

Bolo to zerg taktikou.Asi na cca 6pokus to padlo.Hmm lutujem ale WWSka nemam ziadne a ani na stranke predoslej guildy ich uz neviem najst.Ale moje dps sa pochybuje stale v rozpati 4.5k az 5.5k dps.Jednoducho povedane vacsinou som v tej prvej 5ke raidu.
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 9:13 am

no asi ťa nepoteším ale náš GM a mnoho dalších ľudí v guilde neuznávajú zerg taktiku bounce

ešte by ma celkom zaujímalo prečo si sa neosvedčil v MYTH ?
Návrat hore Goto down
matej
Warlord
Warlord
matej


Počet príspevkov : 73
Registration date : 23.10.2008

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 9:53 am

psal jsem si s nim nez podal prihlasku prijde mne rozumnej jsem Very Happy a stou zerg taktikou to ma ted kazdej druhej tezko by se vybiralo
Návrat hore Goto down
anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: .   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 10:42 am

To Zuppi : v Mythe vzali naraz so mnou este jedneho arcane maga, a kedze v prvy tyzden v guilde som este brigadoval a koncil som o 19:00 a inv raidu bol o 18:45 tak som chodil troska neskor , to boli asi 3prve raidy, neskor sa to uz ale ustalilo a bol som na kazdom kedze brigadu som skoncil kvoli tomu ze neboli zakazky.Takze hlavnym dovodom bolo ze som odmeskal nejake tie raidy , zaco som ale nemohol kedze wowku som nemohol dat prednost pred pracou.Po triale mi to potom oznamil GM,a nechali si toho druheho maga.
Ubezpecujem , ze taketo problemy sa ale uz nebudu opakovat , kedze uz nepracujem/nebrigadujem.

A k tej zerg taktike v OSku , pred tym nez sme to dali zergom , sme to asi tyzden predtym skusali aj normalnou taktikou.Ale problem bol v dmgi kedze sme to nestihali po prilete druheho draka , a boli sme v podstate pomiesana parta(casters , melee).Zerg taktikou sme to uz dali cisto v kasterskej grupe.
Návrat hore Goto down
matej
Warlord
Warlord
matej


Počet príspevkov : 73
Registration date : 23.10.2008

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 11:11 am

jeste neco, ted sem trosku hledal a nasel todle http://forum.wareguild.eu/viewtopic.php?f=3&t=1956 Sad muzes se vyjadrit k tem referencim prosimte
Návrat hore Goto down
anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: .   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 11:16 am

Urcite to vsetko nieje pravda.Aj ked s tym yoggom ano , nechal som sa tam raz premenit ...na hodirovy som ale nebol jediny s viac nez dvoma stackmi , a nebolo to nonstop , ked sa nato zacalo upozornovat tak som uz nato daval pozor.Dobre , viem ze ked si to precitate tak som uz pre vas lama a neviem co este , ale ked sa tu uz hlasim myslim to vazne a chcem dat do toho fakt vsetko.Je to uz na vas co si pomyslite, aj ked viem ze uz som odpisany. Sad
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeNe august 02, 2009 1:18 pm

Cus

Ja som za prijatie uvidíme ako sa osvedčíš, ako kvalitných dps nikdy nie je dosť Smile. na skúšobku by som to s tebou skúsil.


Skrátim to... som ZA


PS. Ešte som zabudol no bohužiaľ ako vidím bojovať proti bugu so zerg """taktikou""" S3D už asi nemôžem lebo to ma už každý, len ak si chces uchovať nejakú hrdosť v sebe nenos ten titul.

Kagei

santa santa


Naposledy upravil Kagei dňa Po august 03, 2009 3:34 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: .   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimePo august 03, 2009 8:38 am

Kagei v pohode , ten titul nemusim nosit. Smile Este nejake vyjadrenia nech viem nacom som ?
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimePo august 03, 2009 9:14 am

AK nikto nemá námietky ja by som to skúsil ako som písal na skúšobku...

PS. Inak neber to osobne s tym S3D proste ja som to dal normálnou taktikou ešte pred patchom takže viem čo je to tam byť dva týždne a progresovať to...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
anix
Anonymný




Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: .   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimePo august 03, 2009 9:34 am

Jasne ja ta uplne chapem.Mne to vobec nerobi problem si zmenit titulik Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitimeUt august 04, 2009 9:14 am

prijatý na skúšobku, locked...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Anix lvl 80arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anix lvl 80arcane mage   Anix lvl 80arcane mage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Anix lvl 80arcane mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80lvl Undead Mage (Neprijaty)
» mage pve
» Mage fire spec (Neprijaty)
» Exequtor mage
» Arrays Arcane Mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: