Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Mariniinho-prot warrior

Goto down 
+3
Arrowaya
Pakinko
wozzy
7 posters
AutorSpráva
Mariniin
Anonymný




Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 6:23 pm

Zdravim guildu Deep Thunder

jmenuji se Marian,je mi 16 let bydlim nedaleko mesta Třinec .Moje konicky jsou fotbal,airsoft.

hraju za protection warriora 80lvl orc

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Marininho

Zkusenosti s raidovanim : pred BC bohuzel nic
BC : KZ,ML,GL,ZA,ssc a tk jsem nebyl,MH,v BT jenom 4 bosove pak jsem mel kratkou pauzu z WoW
Wtlk : os 10/25 malygos 10/25 voa 10/25 naxx 10/25 ulduar na normal 12/14 a heroic 11/14


predchozi guilda a duvod odchodu : Firestorm nelibi se mi progres a nekdy se neslozi raid


proc Deep Thunder ? : vyhovuje mi vas raid time chci raidovat a progresovat hard mody a poznat nove lidi
Návrat hore Goto down
wozzy
Friend
Friend
wozzy


Počet príspevkov : 179
Age : 33
Registration date : 08.05.2009

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 7:53 pm

Cus, prihlaska je fakt super! Aspon me to nenudilo (i kdyz sem to necetl Very Happy). Na prvni pohled PROTI gl hf pri psani dalsi prihlasky Very Happy
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 7:57 pm

Mariniin napísal:
hraju za protection warriora 80lvl orc
hmm nick tam nevidim a ten co mas v mene topicu na armory neexistuje.... Mad
Návrat hore Goto down
Arrowaya
Raider
Raider
Arrowaya


Počet príspevkov : 23
Registration date : 20.07.2009

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: ?   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 7:57 pm

Jsem v guildě jen chvíli ale :
přihláška by měla reflektovat tvůj charakter a zájem o přístup do guildy
pokud se opravdu chceš někam dostat, tak by jsi do toho měl trochu něco dát
podle mě tato přihláška - nemáš opravdu zájem stát se jedním z nás, kdybys měl vypadala by jinak

Ale to je na Hlavách guildy jak se k tobě vyjádří....


za mě absolutně bezvýznamné NE
Návrat hore Goto down
marinho
Anonymný




Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 8:02 pm

Návrat hore Goto down
marini
Anonymný




Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 8:03 pm

chci tu poslat link a nezobrazi se nwm proc nick marininho
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeSo august 01, 2009 9:15 pm

Prihlíška úplny fail bolo to horšie ako od Hvq affraid a to už je čo povedať, prihlášku nemáš nijak farebne ani fávozo dokonca ani bodovo oddelenú, nemá ani hlavu ale pätu, meno nezverejnené ( až dodatočne ). Ak to ešte nevieš tak ludia ta hodnotia na prvý pohlad z toho aký dojem na nich spravíš, ako zaujmeš svojou prihláškou v tomto prípade.

Gear, enchanty, gemy iank povedané armory si ani pozerať nebudem lebo zjavne ani ty si nevyvinul väčšiu snahu. Som proti samozrejme.
Návrat hore Goto down
Mochete
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 7
Registration date : 22.06.2009

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimePo august 03, 2009 12:54 am

Ahoj, predem bych chtel rict ze jsem PROTI jen kvuli prihlasce.

- Jinak si myslim ze Glyph of Last Stand, Shield Wall + Iprowed Disciplines nevyuzijes a nevyplati se to davat, mozna na nejake bosse.
- Bohuzel te vidim s prutem tak nemuzu ohodnotit staty, ale soket v cheste si mi zda takovy minimalne zvlastni.

Nevim o tobe prakticky vubec nic dikdy uplne prazdny prihlasce, tak nevim co vic bych napsal.
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend
Bakula


Počet príspevkov : 185
Location : Prague
Registration date : 13.03.2009

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimePo august 03, 2009 1:02 pm

Přihláška =
Mariniinho-prot warrior Drunk-fail


PROTI
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitimeUt august 04, 2009 9:14 am

Neprijatý locked...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Mariniinho-prot warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mariniinho-prot warrior   Mariniinho-prot warrior Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mariniinho-prot warrior
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prot warrior (Neprijatý)
» warrior-prot. (Neprijaty)
» Mochete - Prot. Warrior (Prijaty)
» prot warrior Autexan (Neprijatý)
» Prihlaska-Prot warrior (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: