Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Zeketak
Anonymný

OdoslaťPredmet: Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)   St august 05, 2009 9:11 pm

Ahoj

Jméno mé postavy je zeketak, warrior (prot) 80lvl

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zeketak

Už delší dobu hledám solidní pve guildu, pvp nehraji

Vaši guildu znám už déle a řekl jsem si proč to nezkusit vždycky nějaká šance na přijetí je, i když jste skvělý hráči.

Ve většině guild co jsem býval tak se nedodržovali raidovní hodiny, raidy na které se mělo chodit atd... a proto
jsem byl vždycky nucen odejít.

Komunikace a VNT není problém

Co se týče raidů znám veškeré dungy (HC) i raidy, upřímě uldar jsem ještě nebyl. Skončil jsem u HC naxx ten sem byl
několikrát ale uldar se mě s pugem nece chodit.

K mém postavám všechny jsem je doexpil sám nemám koupený acc, mám ještě maga nerzgul ale před půl rokem jsem sním
odešel když byli lagy na burning blade a teď jse mě nechce platit za převod zpátky takže hraju už jenom wara. WoW
hrají od patche 1.5 začínal jsem na free servrech a WotLk jsem hrál už na betě. Na ofiku jsem +- rok

Je mě 20 let a na raidovaní bych měl mít stále čas, jen když nebudu v práci a nejsem ničím omezován.

Rád budu s guildou progresovat a wipovat klidně 20x hlavně když bude fajn kolektiv a bezva lidi se kterými se
člověk nenudí. A když budou srazy nějaké chlastačky rád přijdu, jsem z Prahy.

Byl bych moc rád kdyby jste mě přijali za svého člena guildy, progresovali a wipovali společne Wink
Návrat hore Goto down
Matesii
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 200
Registration date : 18.05.2009

OdoslaťPredmet: .   Št august 06, 2009 5:15 am

Ahoj

Jak tak koukam na archievementy, tak to jeste neni ani mesic od toho co jsi dal 80.lvl. Ulduar nic, použitečny offspec take ne. Nax jsi prosel 2x na HC a 2x na normal podle statistiky....

Pokud tady nemas nejake zname kteri by te doporucili, abychom si "vychovali" tanka, tak myslim, ze neuspejes.

Proste v guilde ktera progresuje hardmody na HC a samozdrejme chce progresovat nove instance neni ted pro tebe misto. Potrebujes guildu ktera chodi Nax HC a ulduar 10...

Za mne PROTI
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)   Št august 06, 2009 7:44 am

Ahoj ako spomínal Matessi myslím si, že chceš nejak všetko urýchliť. Momentálne máme tankov dosť a tvoj gear a skúsenosti bohužiaľ nedosahujú stupeň aký by sme požadovali. Vyzeráš byť ale v pohode tak verím že si nájdeš guildu z ktorou odprogresuješ postupne cely UL, lebo o tom je WoW - o progresse. Takže skús si možno nájsť takú guildu ktorá UL progressuje respektive začína progressovať. Som PROTI prajem ti GL HF.

Kagei

GuM of Deep Thunder

rendeer santa rendeer

Guild Member
Guild Member

Počet príspevkov : 7
Registration date : 22.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)   Št august 06, 2009 12:00 pm

Ahoj

Myslim si ze neni potreba si davat def. enchant na chestu/stit/back kdyz mas overcap.
Jak jsem vytkl warriorovy v minule prihlassce tak glyph of Last Stand + Shield Wall se ti nosit neoplati.
Naprosto nechapu Improved Spell Reflection a Focused Rage se s Shield Specialization 5/5 taky nenosi ( Aspon podle mne se vic vyplati Impale a Deep Wounds, todle je kombinace dvou talentovych stromu )

- Ench na zbrani, Profese, Doba hrani za mne PROTI
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)   Pi august 07, 2009 5:09 pm

low eq sry neni cas na doequipovani lidi a tanky mame popripade dps s ofspecem taky lepsim nez mas
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)   

Návrat hore Goto down

Požadavek o přijetí warr(prot) (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: