Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Blbec co si dokáže poradit

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Agyn271987
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 84
Registration date : 05.01.2009

Blbec co si dokáže poradit Empty
OdoslaťPredmet: Blbec co si dokáže poradit   Blbec co si dokáže poradit Icon_minitimeNe august 30, 2009 1:25 am

Jak jistě víte tak se vozový park v ČR omlazuje a staré škopky se hazej do šrotu. Toto se děje hlavně díky rychlému poklesu cen (krize). No ale někteří jako třeba já prostě na nové nebo zánovní auto prostě nemám. Tak moje přibližovadlo do práce a okolí je stará Škoda 105L která jezdí od roku 1986. S věkem a za pomoci přírody občas něco odejde Smile . Jel jsem takhle z práce a vezl jsem ještě jednu kamarádku, která je z vedlejší vsi. Domu to mam z práce cca 20 km a už po 5 km najednou škopek (auto) začal haprovat jako když dochází benzín ale měl jsem pulku nádrže a kdyby to byla svíčka tak jedu na 3 válce a neškubalo. Jedíné co mě napadlo jako porucha bylo zapalování. Kamoška začala "blbnout" že nedojedem a podobné jiné blafy. Ach ty baby Suspect . Tak jsem se jí to snažil vysvětlit že doskačem do cíle a nic se nestane když najednou asi 5 km od domova v jedné malinké osadě rána jako prase. Manik ve Fabii co se me lepil na prdel okamžitě flekoval a šel kontrolovat co se mu stalo. To nic jen jsem začal střílet z výfuku ale to on nemohl vědět (měl jsem brutální záchvat smíchu) a kamoška? Tak se lekla a začala o5 blafat kydy a držela se křečovitě jednou rukou madla nad okínkem a druhou za dveře. Nevim na co čekala Question . Možná si myslela že to vytunim o strom nebo jiný katastrofický scénář se jí hrnul do květáku scratch . Jedno bylo jisté. Jak zastavim tak už se nerozjedu. Na těch 5 km jsem střílel ještě 2krát ale dojel jsem. Jak jsem předpovídal bylo to zapalování. Ten kdo zná trošku Škodovky tak bude vědět Wink . Sundal jsem výko od rozdělovače , palec , plastovou krytku a hned bylo jasné co se stalo. Celé to uložení kladívek přitlačuje malý ohlý plech který má na konci mističku, která pruží a tlačí malou kuličku (kulička tlačí na to uloženi). No jiný rozdělovač celý nebo na díly nebyl a ja potreboval druhý den drandit do práce. Právě se projevuje blbec co si dokáže poradit Laughing . Vzpoměl jsem si že se nám ve sklepě povaluje všemi jistě známá stavebnice Merkur Cool . Ano, tušíte dobře. Použil jsemspojku z této stavebnice, kterou jsem patřičně přiohl a instaloval místo plíšku s kuličkou. Efekt je dokonalý. Škodověnka chytla na cvrnknutí a Merkur je tam už skoro 3 měsíce Very Happy .

Nevím zda to někoho zaujme nebo se někdo zasměje. Prostě mě napdlo že to sem napíšu. Takový zážitek ze života si přece nemůžu nechat ne Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend
Bakula


Počet príspevkov : 185
Location : Prague
Registration date : 13.03.2009

Blbec co si dokáže poradit Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blbec co si dokáže poradit   Blbec co si dokáže poradit Icon_minitimeNe august 30, 2009 1:28 am

rofl Very Happy no jo merkur je supr vec Smile
Návrat hore Goto down
 
Blbec co si dokáže poradit
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: