Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Prihlaska (Prijatý)

Goto down 
+3
Kagei
Dead_MAX
Juday
7 posters
AutorSpráva
Azuma/Ma
Anonymný




Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimePo september 07, 2009 11:35 pm

Zdravim guildu Deep Thunder,

CHARAKTER:
Nick: Azuma
Class: Mage
Race: Undead
lvl: 80
Spec: (18/53/0)-- Rozhodl jsem se pro fire,nebot jsem fire hral vzdycky a bavi me to za to.. na druhou stranu vim ze arcane je na nake bosse lepsi nez fire,ale ve prospech progressu neni problem respec na arcane.Ackoliv to za nej moc neumim byl jsem s tim jen na jednom kratkym raidu.
Profese: Enchanting/Jewelcrafting
Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Azuma
Acc: Vlastni.


OSOBNÍ ÚDAJE:
Jmeno: Tomas
Vek: 17
Neco o me : Bydlim pobliz Prahy,a studuji obor vypocetni technika ( 2.roc ).

DOPLNUJICI INFORMACE:

1 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?
-Tak ja jsem spise hrac ktery ma rad PvE i PvP,ale svuj PvP cas si vzdy usporadam tak abych mel 100% dochazku na raid.Tudiz me nejak PvP nebrani,abych nemohl jit na raid.

2) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.
-Tak protoze si myslim ze ste pohodova guilda se super lidmi a dorym progressem...
-Guildu jako takovou znam uz od TBC,mel jsem tam kamarada,ktery uz u vas delsi dobu nepusobi.
-Z guildy znam: Littla,Lecken,Fexer,Kagei

3 Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).
-Nemam s tim zadny problem,vnt + Mikrofon samozrejmosti.

4) Raidovacie skúsenosti:

PreTbc: Cleared
TBC: Cleared,krome Swp 4/6
Wotkl: Naxx10/25 - Cleared
Ulduar10/25 - nemam zabiteho Yogga-Sarona,ale pull 4% co jsem na nem byl na 25,Cili taktiku znam dobre.
ToC 10(Normal)- Cleared

ToC 25(Heroic) - 4/5

5) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
Pripojeno k internetu skvele,s PC mam ted zatim problem ale do tohoto tydne bych si mel jit dokoupit novou grafiku takze by FPS byli bejt ok... momentalne mam kolem 10fps (dmg se s tim jakstaks da delat Razz)

- zdieľaný / vlastní PC?
Pc mam vlastni.

6) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?
-Nedela me to nejmensi problem... 100% dochazka by mela byt jasna Smile pokud me do toho neco nevleze(oslava apod)

7)Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?
-Ne,progress me nevadi... mam pak vetsi radost z killu Razz

8)Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.
-Tak mohu vam nabidnout 100% dochazku,maximalni pripravenost na raid(flasky,jidla,potky),Pohodove a slusne jednani.

To je asi vse,doufam ze jsem na nic nezapomel a bude se vam prihlaska libit.
Zatim hoj..... Smile
Návrat hore Goto down
Azuma
Anonymný




Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 12:01 am

omlouvam se koukam ze se mi tam nak neskopirovali armory Sad

--
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 7:35 am

Zdravím alien

Prihláška celkom v poode, gear čo som pozeral sa celkom dá aj keď je asi ešte čo dolaďovať, gemy epické čož je plus. Podla mna by sa nám mage do raide hodil ale zatial niesom ZA a ani PROTI. Potreboval by som vidiet nejaký dvôkaz o tvojom DPS tzn. WWS, Recount screeny aspon z 2 - 3och rozdielných bossou.
Návrat hore Goto down
Dead_MAX
Raider
Raider
Dead_MAX


Počet príspevkov : 113
Registration date : 26.05.2009

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 10:49 am

Azuma je známej PvP skiller na Drak'thulu, takže PvE si musí dávat jak nic :-).
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 12:37 pm

to ze si pvp lama neznamená že si pve skiller Very Happy Ale Wildmaxovi musíme veriť v tomto on predsa ma druhý spec PVP RESTO že? Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Dead_MAX
Raider
Raider
Dead_MAX


Počet príspevkov : 113
Registration date : 26.05.2009

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 3:40 pm

Kagei napísal:
to ze si pvp lama neznamená že si pve skiller Prihlaska (Prijatý) Icon_biggrin Ale Wildmaxovi musíme veriť v tomto on predsa ma druhý spec PVP RESTO že? Prihlaska (Prijatý) Icon_biggrin Prihlaska (Prijatý) Icon_biggrin

To hej, už mám Relentless bracery Prihlaska (Prijatý) Icon_biggrin Prihlaska (Prijatý) Icon_biggrin .

Ale vážně, Azuma je vážně známej mág Wink
Návrat hore Goto down
Azuma
Anonymný




Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 3:54 pm

No k tomu wws bo screnu ... wws bohuzel nemam v predchozi guilde se nedelali a screen mam jen z ulduaru 25 z ignise kdyz sem mel tak polovicni gear nez ted a tam mam 4800 dps. vcera v ToC 25 jsem mel na druhem bosovi kolem 5643 dps.
Návrat hore Goto down
Nitox
Raider
Raider
Nitox


Počet príspevkov : 55
Registration date : 25.01.2009

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeUt september 08, 2009 8:13 pm

jak uz psal wildmax.. Azuma je znamy pvpckar:) na vcelku dobre urovni coz znamena podle me znalost classy skill atp.. Dobri pvphraci jsou i dobri PvE hraci vetsinou ze Fexer:D npr..Smile mag je ted v raidu rekl bych snad jen jeden a to je Darkenroot ktery ted zacal asi o5 aktivne hrat a podle me by nebyl druhy mag zadna prohra a vcelku by se podle me hodil:) tot muj nazor
Návrat hore Goto down
Yaminia (Madi)
Friend
Friend
Yaminia (Madi)


Počet príspevkov : 52
Age : 46
Location : Prague
Registration date : 02.12.2008

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeSt september 09, 2009 7:29 pm

Azuma uz za maga nejaky patek hraje, tak tam nejaky ten skil urcite bude. Jestli nemate dost magu, tak neni co resit, aspon na zkousku, za to nic nedate. Kdysi jsme spolu hravali a nikdy s nim nebyl zadny problem. Primlouvam se za nej. PRO
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend
Bakula


Počet príspevkov : 185
Location : Prague
Registration date : 13.03.2009

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeSt september 09, 2009 8:43 pm

Já jsem jednoznačně PRO maga máme na raidu jen jednoho což mi příjde škoda, nejsou vyjímkou raidy kdy nemame ani intelect takže 100% PRO
Návrat hore Goto down
Darkenroot
Veteran
Veteran
Darkenroot


Počet príspevkov : 36
Age : 40
Registration date : 29.11.2008

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeSt september 09, 2009 11:00 pm

Já jsem PRO , maga potrebujeme.. Hlavne at mas na raidy cas..
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitimeŠt september 10, 2009 8:07 am

Čus možeme to skúsiť na skúšobnú dobu uvidíme čo z teba bude Prihlaska (Prijatý) Icon_smile


PS: Takže som ZA prijatie.

Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Prihlaska (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska (Prijatý)   Prihlaska (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prihlaska (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška (Prijatý)
» prihláška (Prijatý)
» Přihláška - Retribution Paladin (Prijatý)
» Přihláška: Retribution Paladin (Prijatý)
» Přihláška frost Deatknight (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: