Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Huntr - lib spec (Neprijaty)

Goto down 
AutorSpráva
srekovas
Anonymný




Huntr - lib spec (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Huntr - lib spec (Neprijaty)   Huntr - lib spec (Neprijaty) Icon_minitimePi december 05, 2008 9:43 pm

Zdravim sem cerstve doexpena 80satka a mam zajem pravidelne a casto raidovat. Jsem ciste pve, pvp me nikdy nebavilo a nikdy bavit nebude Smile.

Chtel bych jit k vam z toho duvodu, ze je u vas muj velmi dobry kamarad Ruthless, diky jemu sem se o vas take dozvedel.

Byl jsem v guilde Frostwolf Clan, ktera byla plna pratel a super raidovani az do datace, kdy vsichni znami a tahouni G zacali odchazet, at uz do jine guildy nebo kvuli RL, nebo je to proste nebavi.

Co se tyce komunikace, neni problem jsem velmi vyhovorny, vt, ts, mikrofon a sluchatka jsou samozrejmosti.

Raidovaci zkusenosti nemam zatim zadne, v naxe sem jeste nebyl. Jak rikam, jsem 80satka 3 dny se vsim vsudy Smile.

Jinak acc je muj, platim si ho sam, talent build mi je fuk, jedu ted BM, pac to maji uplne ale naprosto uplne vsichni huntri nejlepsich guild, bude-li treba srv nebo mm, nemam s tim zadny problem Smile

Pocitac sem si pred 2ma mesici kupoval novy za 30k, takze spokojenost a spolehlivost na 100%, connect optika 10MB, rodice mam u jednoho mista na tele a vubec me netlaci Smile

Jak uz jsem psal, chtel bych do G, ktera raiduje casto a dlouho, ne ze se ma vyjit v 7 a zacne se to o pul osme teprve skladat a konci se v 10, pac decka vstavaj do skoly Smile

Pro vice info, popr nejake dotazy ve hre na nick Srekovastara cya Smile
Návrat hore Goto down
Extreme
Anonymný




Huntr - lib spec (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Huntr - lib spec (Neprijaty)   Huntr - lib spec (Neprijaty) Icon_minitimeSo december 06, 2008 12:58 am

Nuny delas si ze me prdel, po vydani wotlku odesel akorat breik, tak tu aspon nelzi.
Kdyz uz si mel tolik pratel ve FW tak by si jim aspon mohl rict ze davas prihlasku do jine guildy.

Gl nuny ale timhle si me fak zklamal doufam ze mi aspon vratis tech 500g.
Návrat hore Goto down
srekovas
Anonymný




Huntr - lib spec (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Omlouvam se   Huntr - lib spec (Neprijaty) Icon_minitimeSo december 06, 2008 1:11 am

Doslo k nedorozumeni, prihlasku stahuju. Preji pekny den
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Huntr - lib spec (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Huntr - lib spec (Neprijaty)   Huntr - lib spec (Neprijaty) Icon_minitimeSo december 06, 2008 8:03 am

To Extreme: Nabuduce sa najprv spoj s niekym z guildy ako ako zacnes prispievat na forum inej guildy je to trochu nestardandny postup.... Ale inak ani ja nemam rad nefer jednanie a podavanie si prihlasok za chrbtom guildy...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Huntr - lib spec (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Huntr - lib spec (Neprijaty)   Huntr - lib spec (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Huntr - lib spec (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mage fire spec (Neprijaty)
» mage-ff spec
» Přihláška (Neprijatý)
» prihlaska (Neprijaty)
» prihalska (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: