Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Makic
Anonymný

OdoslaťPredmet: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   So september 12, 2009 8:47 pm

Ahojte vseci volam sa Lukas mam 17 rokov. Som Bratislavy a chodim do Viedne do skoly Sad. Moje hobby su Quads a motocros Razz a este killovat alikou v BG Very Happy.
Hram za Sv/MM Huntra lvl 80 Makic(Nick).
Na huntrovy chodim prevazne len PVE a niekedy ked cakam kym sa posklada raid chodim PvP.
U vas si robim prihlasku lebo som videm v trade ze hlada dobreho huntra zvazoval som ci si mam podat prihlasku a na koniec aj kamarat hovoril ze ste dobra guilda tak som sa rozhodol ze si spravim Smile.
Ventrilo,teamspeak mam mikrofon vsetko bez problem takze s komucikaciou by nebol problem.
Moje kills: malygos 10/25,Naxx 10/25,OS 10+3d/25 bez drakov, Ud 10 Siege,Antechamber,UD 25 som bol skoro cele okrem hodira a mimirona,
Tocr 10(clear)/25(uz len anub). Ulduar 25 som bol aj s mojim Boomkinom na nom so killul UD 25 na huntrovy som bol UD 25 len prvych4 bossov.
Poznam taktiky skoro vsetky az na Hardmody v UD ale nemal by to byt problem.Addony mam vsetky co su potrebne na raid.
Toto acc uz mam 2.5roka bohuzial mi ho hackly tak som nehral za tento acc asi 5mesiacou hram som zatial za kamosoveho huntra alta. Vsetko som si vlastno rucne vyexpil a aj vylvloval. Huntra viem hrat vo vsetkych spekoch velmi dobre , nemam problem respecnut mam dualspec takze neni problem. SV som preto lebo an MM este nemam dost Arp chyba mi tam trinket na Arp zatial facham Sv je to super Dps.
Internet je super nemam lagy taktiez comp zvlada WoW bez problemov. Na Pc mam pristup len ja Smile a nikdo iny Very Happy.
S raid time nemam problem my aj super vyhovuje. Nemam problem wipovat bavi progressovat novych bossov alebo HM.
Do guildy by ste ma mali zobrat preto lebo myslim ze jeden schopny,aktivny hunter by sa vam zisiel dufam ze ma vyberete do vasej guildy, od guildy cakam hlavne pravidelny raidtime a pohodovych ludi, dakujem dufam ze si am vy beriete Smile.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   So september 12, 2009 10:51 pm

Prihláška úplne neprehladná, tolko gramatických chýb a preklepou som ešte v jednom texte nevidel Razz príde mi ,že si si to po sebe ani neprečítal. Ak máš nejakú poruchu písania tak beriem s5 to čo som napísal.
Citujem "U vas si robim prihlasku lebo som videm v trade ze hlada dobreho huntra" guilda huntra nehladá takže neviem čo si videl.
Equip,gemy,enchaty: Equip nič moc nejaké veci z naxx25, gemy nemáš všetky epické, enchanty WTF low enchant na conq cheste ? shouldere PvP enchant hmm...
Achiev pointy: 3075
Skušenosti: nemáš ani UL25 prejdene vôbec, čiže skušenosti nemáš uplne žiadne...

Podla mna si skús napísať prihlášku do inej guildy ktorá vyhovuje tvojmu gearu,skušenostiam u náš pre teba asi miesto nebude ja som PROTI
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
wozzy
Friend
Friend

Počet príspevkov : 179
Registration date : 08.05.2009

OdoslaťPredmet: Re: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   Po september 14, 2009 5:22 pm

Takze ahoj. Tvoje prihlaska vypada asi tak jako pigova prihlaska do PHGP Evil or Very Mad (dost fail).
V UL 25 nemas zabity snad ani thrashe pred leviathanem... Zkouseli jste to bez vozidel? lol!
=> zkusenosti asi fakt moc nemas uz jen podle achievu...
Krome toho ze nemas zadny killy v UL25 nemas ani wotlk repky na enchant na ramena ani headku?!!! WTF? cyclops
Dalsi veci uz snad ani nemusim komentovat i kdyz by bylo o cem psat jako napriklad glyphy atd.
Shrnu tvoji prihlasku do jednoho slova: FAIL Embarassed
Za me urcite PROTI Crying or Very sad gl hf jinde ale nejdriv si pores enchanty lol elephant
Návrat hore Goto down
makic
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   Po september 14, 2009 5:29 pm

Myslim ze o netreba dalej predlzovat dik cafte e btw tie enchy za repku si nebdem robit je to zbytocnost Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Matesii
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 200
Registration date : 18.05.2009

OdoslaťPredmet: Re: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   Po september 14, 2009 6:22 pm

makic napísal:
Myslim ze o netreba dalej predlzovat dik cafte e btw tie enchy za repku si nebdem robit je to zbytocnost Rolling Eyes

Zbytečnost je to tak možná u Barbarů ale ne v Deep Thunder...
Návrat hore Goto down
Kythren
Raider
Raider

Počet príspevkov : 92
Registration date : 01.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   Po september 14, 2009 6:29 pm

makic napísal:

jj mas pravdu ..aj wow je zbytecnost ... rerollni na pexeso pig monkey cat rendeer
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)   

Návrat hore Goto down

Pirhlaska SV hunter lvl 80 Makic (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: