Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Dais - Arms warrior (Prijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Daiss
Anonymný

OdoslaťPredmet: Dais - Arms warrior (Prijatý)   St september 16, 2009 9:35 pm

Zdravím Deep Thunder.

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (momentálne nefunkčné pre nezaregistrovaných užívateľov, davajte sem len meno postavy)

Jméno postavy: Dais, 80 level warrior
Talenty: Arms, off spec PvP Arms
Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Dais

2 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?

PvP si zajdu občas ve volných chvílích.

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.

Rád bych progressoval se zkušenými hráči a je vidět že to v PvE chcete dotáhnou co nejdál (taky jste v TOP 10 guildách). Z guildy znám Shaorana.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

Jedinná gilda co by stála za zmíňku je Magic Circle kde jsem strávil vetšinu času během Wotlk, k odchodu bylo víc důvodů například se nechodili žádný Hard mody a nemohli jsme se prokousat pres Y-S kvůli tomu leavnula většina aktivních lidi takže nebyli lidi na 25 man raidy (ani předtim nebyla 25 žádná sláva)
Tak jsem se rozhodl dát přes prázdniny pauzu a počkat jak to dopadne, nakonec to skončilo rozpadem gildy.

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).

Ventrilo s funkčním mikrofonem je samozřejmost.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

Začal jsem hrát asi 3 měsíce před Wotlk takže TBC žádná sláva, zabil jsem pouze 2 nebo 3 bosse v KZ, Maghtheridona a wipoval v ZA
S Wotlk je to už lepší: Naxxramas 10/25, OS10+2 (+3 zerg), OS25+2, EOE 10/25, Ulduar 10 12/14 (Y-S jsme se dostali do 2. faze pak nastal problém s tim že jsme chodili s 1-2 ranged dps) Ulduar 25 8/14.
Trial of the Crusade mám v 10 5/5, 25 4/5.
Hard mody sice žádný nemám, ale taktiky ke všem hard modům mám nastudovány a zkouknuto nespočet videí.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

Postavu jsem sám vyleveloval, k talentům nemám co bych řekl jedu v podstatě spec jako každej jinej warrior.
K hitu, vím že mi chybi 6 hit rating do capu čekám až se usměje štěstí a padne Grim Toll, prozatim jsem se to rozhodl řešit +hit jídlem)
Mám docela ucházející tankovácí equip (takovej mišmaš itemů od naxx 10 až po T8.5) a v případě potřeby (+5 % crit) můžu i do fury.

8 ) jaký máš přístup k WoW:

Internet mám od O2 a žádný větší problém nebyl.
PC mám vlastní.
Je mi 16 (koncem září 17) a s rodiči není žádný problém.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?

Nemam problém

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?

Wipovat mi nevadí pokud to není donekonečna na blbosti typu raketa, laser barrage u Mimirona nebo opakovaný chození mráčkama u Yogg-Sarona.

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Vím že momentálně warriora nehledáte přesto bych chtěl zkusit štěstí, počítám s tim že bych byl na střídačce. Jako přínos do guildy bych viděl v aktivně raidujícím členovi,slušném DPS, poskytovateli repair bota+banky a mailboxu .
(na důkaz sušného DPS můžu poskytnout screeny z Recountu)

To je asi vše díky že jste to dočetli až sem
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Št september 17, 2009 1:16 pm

cus
rad bych videl screen s tim dps popripade rovnou bych si ho na panakovy i zmeril zadalsi k tomu hitu kdyby sis sundal z feetu ten crit raiting tak by sis tam mohl dat 12hit+12crit a to by ti caplo ten hit no ale v tom taky az tak velkej problem nevidim rekl bych ze strasne moc dmg ti bude uchazet kuli 12 expertise ,
v arms talentech je (zdanlive pvp talent) weapon mastery co ti redukuje sanci na dodge +parry o 2% ´to myslim ze by ti dost pomolo vhledem k tomu ze mas ted redukci jen nejakejch 3% tam musis stracet mrte dmg
tak arms wara mame aktivniho jednoho (me) takze nemuzu se k tomu vyjadrit aby to nevypadalo zaujate:) to necham na vice kompetentnich lidech ale jak rikam v uld uz proste neni nic co by me boostlo krom algalona takze se klidne po po domluve muzu s jednim warem stridat a vzdy je lepsi mi v zalooze nekoho
shrnem to gear je tak na zacatek progresu uld hm
zkusenosti low
jen by me zajmala jedna jedina otazka mas skill? ses skiler? ja to nemyslim ze srandy proste me to zajma
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Št september 17, 2009 1:19 pm

este mala rada pokud je toto tvuj main jakoze asi je a jestli mas nejakeho 80 lvl alta tak si sem dej nejakou kombinaci z profesi treba JWC/BS JWC/ENCH BS/ench dost te to boostne
Návrat hore Goto down
Daiss
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Št september 17, 2009 2:41 pm

Ahoj takže to vemu od začátku.

S chybějícím hitem jsem nějaký větší problém neměl (občas se tam ale miss mihne), ale jak jsem psal řešim to jidlem prozatim.

Expertise jsem měl cap dokud jsem nevyměnil T8 rukavice za současný, gemovat expertise mi zdálo blbost protože bych tim vyměnil prakticky všechny červený gemy, každopádně díky za připomenutí Weapon mastery na ten talent jsem pozapoměl(pořad mám za to ze je v fury) zkusim vyhodit 2 talenty z Improved Execute nebo Commanding Presence a dát bud ench na expertise nebo pár gemu

S kritikou gearu celkem souhlasim jak jsem psal v Magic cirlce žádný HM nechodili a na drop/roll mám smůlu v případě weaponky a trinketu.

Se skillem problém nebude hraju jak jsem psal od září 2008 na ofiku a s WoW jsem začal asi 2 roky před na různých free.
Případně může můj skill ohodnotit Shaoran s kterým jsme progressovali prakticky celou dobu v Magic Circle dokud neodešel k vám.

K profesim... na TBC jsem počítal s tim že budu tankovat tak jsem si dal mining kvuli +500HP(teď 60 stam) a zároveň využil k naskillování Engineeringu kterej si myslim že po nedávnym boostu v PvE není k zahození, jinak vyjmenovaný profese mám na altech Smile na docela slušnym skillu:

eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Atrex
eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Flatout

A přihazuju screeny:

Kdyby nestačili prohrabu screeny a zkusim nájít další.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Št september 17, 2009 4:24 pm

muzes ve ingame na panakova? az budes mit cas tak mi dej vedet mrknem na to
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Št september 17, 2009 4:55 pm

Daise znam dobře, dlouho jsme spolu raidovali v MC, v dobách našeho progressu ul10 chyby nedělal a s dps na tom byl taky dobře, co se týče zkušeností tak vim že chodí pravidělně s pugama uld25ku atd., ale pug je pug takže většinou skončí u keeperů Rolling Eyes, docházku měl taky dobrou, takže bych byl PRO přijetí Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Št september 17, 2009 10:32 pm

prijat
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   Pi september 18, 2009 8:00 am

Prijatý uvidíme ako sa osvedčíš. Locked.

OdoslaťPredmet: Re: Dais - Arms warrior (Prijatý)   

Návrat hore Goto down

Dais - Arms warrior (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: