Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kilom
Anonymný




Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimePi október 02, 2009 11:25 pm

Dobrý deň,

Meno: Michal Rajnoha, nick: ( Kilom )

Vek: 23, doba hrania wow: 1 rok free, 2 roky offik

Bývam : Nová Baňa, Slovensko

Postava: Tauren, Warrior, Protection ( Tank ) – venujem sa tankovaniu počas celej doby hrania, off spec : Fury

Link na armory:
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kilom

Môj gear, talenty, glyphy, enchaty a sockety ... som sa snažil upraviť podmienkam v ktorých raidujem a ktoré mi vyhovujú pre hranie. Mám vytvorený aj off spec v postavení Fury. Fľašky a jedlo patri medzi veci ktoré mám na raide pravidelne. Ako profesie som si zvolil JWL a mining, ten mam len dočasné kým si nenafarmím materiál na vyskillovanie BS.

Môj progres: začal som ako tank v KZ, ktorý mám odprogresovaný celý, postupne sme prešli na SSC a TK okrem posledných bossov. Skúsenosti som naberal aj v BT. Raidoval som s guildami ako ( Barbari, Lex Mortis, Necessary, a veľa ďalších ). Po príchode datadisku som si dokončil achiventy. V Wotkl som začal v NAXX, OS, Malygos 10 a 25. S guildov Beyond Control som začal progresovat Ulduar 10 a 25. Nanešťastie sa naša guilda rozpadla a prestalo sa raidovat. S progresom sme skončili u Yog sarrona, ktorého sme nedokázali už dokončiť. ( Rád by som si dokončil aj HC módy. ) Dal som si prestávku ktorú som strávil na dovolenke v Kanade ( Torronte ) približne 2 mesiace. Po návrate som začal tankovať v mojej novej guilde The Alts of Saurfang, v ktorej som až do teraz. V TOC 10 a 25 máme zdolaných všetkých 5 bossov. Na HC, sme zatiaľ len skúšali par pokusov. Veľa raidov teraz chodím s pugom, a rád by som tieto save využil aj inak ako rozpad pugu po 1 bossovi. Naberám gear a skúsenosti a pripravujem sa na ďalší progres v novootvorených raidov, ktoré pre nás pripravia. No predovšetkým, by som chcel nájsť guildu s ktorov dokážeme dať aj tie najťažšie HM .. preto som si napísal prihlášku k vám.

Momentálne mam pracú, ktorá vyžaduje smeny, pracujem 2 nočné, 2 poobedne, 2 ranne a 2 dni voľno. Po uplinutí 3 mesiacov budem ako Vedúci skladu pracovať iba na ranných smenách, takže sa môj čas výrazdne upraví.

VT mam, funguje mi aj mikrofón. Addony na hranie ako omen, DBM ... sú pre mňa samozrejmosť. S internetom nemám problémy. Pri hrani, latencii cca 150 – 200, fps 20- 50. Klávesnica nabídovaná ( Logitech G 15 )

Rad by som sa pridal k členom vašej guildy, ako tank warrior. Nie som dokonalí hráč, ale som človek ktorý sa dokáže naučiť a pochopiť, nechýba mi ani trpezlivosť. Rad hrám tímovo. Po prijatí chcem byt prínosom pre raid a celú guildu, nielen ako tank a hráč, ale aj ako človek. Ďakujem za pozornosť a pripadne odpovede.

Na otázky odpoviem.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimeSo október 03, 2009 2:47 pm

cau dej si v talentech ty 2% do blocku klidne to vem z redkuce rage ofensive spelu v tezsich encounterech o rage neni nouze
mas malo hitu dej si glyph of taunt +8% tauntu
wara tanka potrebujem
Návrat hore Goto down
Kilom
Anonymný




Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: uprava   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimeSo október 03, 2009 8:25 pm

ok, talenty a glyphy zmenene, este sa pohram s tym hitom, ale to nebude problem ...

Dakujem, za radu ...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimeNe október 04, 2009 2:40 pm

ok takze pokud mas skill coz vis asi jen ty tak sem PRO
Návrat hore Goto down
matej
Warlord
Warlord
matej


Počet príspevkov : 73
Registration date : 23.10.2008

Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimeNe október 04, 2009 4:16 pm

My potrebujeme tanky ? Proti
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimeNe október 04, 2009 7:18 pm

ano potrebujem viz dnesni raid
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimePo október 05, 2009 7:44 am

Cau dnes sa rozhodneme co s tebou ked tak ja ti este napisem ingame... je tu viac možností ktoré zvažujeme...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
matej
Warlord
Warlord
matej


Počet príspevkov : 73
Registration date : 23.10.2008

Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitimePo október 05, 2009 12:03 pm

pokud vim tak na tancich to neshorelo
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)   Kilom - Tauren -  Warrior - Protection (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kilom - Tauren - Warrior - Protection (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80, Tauren, Resto shaman (Prijaty)
» Restor 80lvl Tauren Druid (Prijaty)
» Hephtass - Prot/fury Tauren warrior (Neprijatý)
» Protection Warrior
» Protection Warrior (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: