Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)

Goto down 
AutorSpráva
Jance.
Anonymný

OdoslaťPredmet: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Ut november 10, 2009 5:05 pm

Zdravím guildu Deep Thunder,

Něco o mě:

Ahoj, jmenuji se Martin Ingr, bydlím v Buchlovicích, je mi 19 let. WoW hraji již 4. rokem, od 2007 na oficiálních serverech. Rád hraji florball a ještě radši si sednu s přáteli do hospody "na jedno". Oblíbený film je Pulp Fiction ( starý, ale pořád dobrý ). Rád si poslechnu skupiny jako SOAD, Slipknot, Pendulum, ale někdy i nejaký trance. Jsem převážně PvE hráč, ale někdy si zajdu i pobít pár alických hrav např. do WG.

Charakter info:

Nick: Jance
Class: Paladin
Race: Blood Elf
Armory:
kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Jance
Main build: Protection ( 40,7k hp unbuff ) - dělané na rotaci 969
Off build: Retri ( 4-5k dps ) - přemýslím o změně... asi hodím bod do D.Sacri.

Guildy:

- TBC:

- Wild Hogs: Na TBC jsem joinul WH na 68lvl. Po dolevelení a posbírání nějakého equipu jsme šli progressovat KZ. Tam jsem se equipnul a kvůli málo lidem se neskládaly 25man raid.

- PTP: Neboli Pošli tam paláta, Priest ta pi*a, Parta teplých Přátel jsem joinul po WH kvůli progressu. Tam jsem si odprogressoval GL, ML, TK, SSC. Týden před Hyjal progressem jsem leftnul wow kvůli RL problémům.

- Wotlk:

- Golden Dragon Cult: Moje startovní guilda, prošel jsem s ní Naxx10 a asi polovinu Ul10. Leftnul jsem kvůli nemožnosti skládat 25man raidy.

- Wild Hogs: Po asi roční pauze jsem dostal zase příležitost se zůčastnit raidů s guildou Wild Hogs. Tady jsem si odprogressoval Ul25 po hodira, ToC25 po Valkyri. Můj důvod odchodu byl takový, že lidi nechodili na raidy ( raid jsme poskládaly 1-2 do týdne ), prostě radši chodili s pugem :-(

- E n r a g e: V guilde enrage jsem byl asi týden. Ale bohužel byla to nově založena guilda a nějak si to neuvědomila a nabrala moc tanků. A když jsem si podal přihlášku jinam, dostal jsem za to kick. S touhle guildou jsem prošel ToC25 a progressoval ToGC25 1. bosse

Co mám odprogressované:

- TBC: KZ, GL, ML, SSC, TK
- Wotlk:
Naxx 10/25
OS10+3, OS25+2
EoE10
Ul10 - cleared + HM ( Flam+4,Heartbreaker, Iron Councils, Hodir speed kill, Freya +2, Thorim + Sif + progress FF , jinak taktiky znám jako např Vezax HM, Yogg )
UL25 - chybí jen Yogg, ale taktiku mám přečtenou a znám ji z 10man.
ToC10 - cleared + nejaké achivi
ToGC10 - 4/5, Anuba jsem progressoval
ToC25 - cleared
ToGC25 - beasty progress

- V raidech jsem dostavál většinou Assista, a někdy jsem i vysvětloval, popřípadně doplňoval taktiku o určité informace

Hardware:

Intel DualCore 2,6gHz, 2GB RAM, GeForce 9600GT
Ovšem ale i mě nějaký ten DC potká Sad(
Net mám od InterneXt, 6mb/s
VT a mikrofon u tanků je samozdějmostí.

Profese:

U mě, jako tanka, jsou hodně důležité profese na boost. Zvolil jsem Enchanting, kvůli enchantům na ringy, a jewelcrafting na 3jwc gemy.

Alti:

Priest z TBC ( 77lvl, jeste expím Smile)

kód:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Elisabeth

+ mám Dk na nějakém 62lvl a chystám se expit jeste rogunu

Addony a UI:

Addonu mám 68MB, a to od tych základních ( Prat, Pally power, Bartender, Omen, Recount, VBM ) az to ty uplně zbytečné ( EnsidiaFails, Bejeweled, Postal atd. )

Screen:

Čas:

Ve wow jsem skoro každý den do minimalne 22:00, když jsou raidy tak samozdřejmě do 23:00 i dil, když je potřeba.

Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?

Podle mě je to kvalitní guilda, která má hodně skilled hračů. O Vás jsem se dozvědel na tradu, popřípadně ze stránky wowprogress.com

Napíš prečo by sme mali prijať do guildy ?

Kvalitní tank s poměrně kvalitním gearem a velkou Attendací.

btw. Dneska ( Uterý ) se asi nedostanu ještě do hry. Bohužel mi začalo errorovat WoW, tak to přeinstalovávam. Zítra by to snad mělo být už OK!

Děkuji za přečtení a případné odpovědi rád zodpovím.
Jance
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 468
Registration date : 24.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Ut november 10, 2009 5:59 pm

pekná prihláška, skoro ako tá u stones (http://www.stonesguild.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=1560) ;-) :-)

prijali sme teraz ret paladina a prot Paladina máme viac než dobrého, takže asi z teba nič nebude
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Ut november 10, 2009 6:42 pm

Moc pekná prihláška takú som už dlho nevidel. Avšak momentálne nehladáme ani retri ani prot pala. GL inde.

To Mitrandir: Neviem prečo by si nemohol dať tú istú prihlášku aj do Stones to máš to isté ako keď hladáš zamestnanie tiež neposielaš svoj životopis a pod. len do jednej firmi.
Návrat hore Goto down
Jance.
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Ut november 10, 2009 6:50 pm

diki...

Ja bych klidně napsal novou prihlasku ale za posledni 3 týdny je toto již má 4. přihlaska a uz mi dosli slova.. stejne je to porad o tom samem Smile
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 468
Registration date : 24.06.2009

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Ut november 10, 2009 7:25 pm

to You die:

Ja som napísal, že je to zlé, alebo, že je to pre mňa mínus, alebo že by sme ho pre to neprijali? Read! ;-)
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Ut november 10, 2009 7:59 pm

Ja viem ak osi to myslel, ale ty si ma tiež nepochopil ja som tým myslel to že to podla mna nemá žiadny zmysel postovať.
Návrat hore Goto down
Agyn271987
Guild Member
Guild Member

Počet príspevkov : 84
Registration date : 05.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   St november 11, 2009 2:52 pm

Nice přihlaška. Bylo to pěkné počtení. žádný román nebo žvásty. ja bych byl pro ale sedění na lavičce je o trpělivosti a tu bohužel dost často lidi nemají. GL cawes
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Št november 12, 2009 11:51 am

PEkná prihláška ale vzhľadom na to že momentálne máme stov stav u všetkých specov Paladina som PROTI, vyzeráš byť slušný hráč a vysedavanie na lavičke by ti asi nesedelo predpokladám... keď tak sa skús ozvať pred Citadelou...

Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   Po november 16, 2009 6:25 pm

neprijatý prajem gl určite sa niekde uchytíš...

OdoslaťPredmet: Re: Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)   

Návrat hore Goto down

Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: