Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 holy / prot / retri palat (Neprijatý)

Goto down 
+3
Nalanas
Zupi
Ahrok
7 posters
AutorSpráva
Klokan :
Anonymný




holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeSt november 18, 2009 8:52 pm

hello hello smradi zdravim vsetkych old school players of Deep Thunder ,klokanik is back

kedysi v casoch ked lich Kingova prava ruka bol Kelthuzad v naxxe sa stali veci o ktorych by normalny smrtelnik ani nepocul no vsak clenovia deep thundru pod taktoukou OP locka kagea si to vypoculi, chcel by som sa im aj ked nenapravim co sa stalo ospravedlnit ,

hlasima sa k vam s mojim palatom samozrejme kdesik mam odparkovaneho este aj mojho priestika dlho som za neho nehraval no ale po dlhej dobe som na nom spravil par achivov a ninjol par epixov

k palatovy zasväteny bojovik pve-cku mojou ulohou je drzat ludi co si vravia tanci nad vodou v prevaznej casti sa mi to aj dari aj ked obcas sekera vystreli a tank chcipne co sa tyka eqpu momentalne este nieje na armory v holy eq lebo este snim mastim par alikov ale na noc a zajtra bude urcite v holy eq ak ne tak /w kvikso a napravime chybu inac staty 31.5k unbuf many atd atd ten modry trinket si nevsimajte ja viem ze ho mam no mal so mv plane na ten z mimirona ale okolnosti sa vyvinuli inym smerom ako som cakal tak je to v pase do odvolania ale pracuje sa natom istotne

k protu bla bla bla 38khp unbuf cca tankoval som vsetko krom togc 25 algalona a MT onyxiu nepravidelne pracujem aj na zlepseni toho eq ale byval som primarne holy

k retri to som si dal poslednu dobu ako offspecku na pvp / pve togc 10 anub je to bieda ale staci to v nasom setupe cca 4.5dps nemyslim si ze ma zmysel postovat recount / wws


daky ten link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kvikso
prot tam marne budete hladat je v banke ak treba ukazem neni problem

co sa tyka talentov bla bla bla talenty su robene na togc 25 alebo inaksie povedale paladin uz neni o crite mam tam velky sacrifice co pomerne vela paladinov nema no hodi sa to moc moc hlavne anub valkyrky atd atd mam capnuty haste coz znamena ze ked sa nato focusnem tak holy lighty spamujem za 1sec flash mam cast 0.8sec samozrejme 30sec ked je bl inac 1.2 a 1.0 viac haste nema zmysel ist predsa GC je 1sec Smile gemujem enchantujem int vsade kde to len ide okrem wristov uchadzam sa o tie za craft len akosi money money je to bieda kriza dolahla aj na mna

predchadzajuce guildy fuha no tak gm of last legion this is the 1st guildy when I left from Deep thunder the next guild has ben I N C O M I N G bla bla bla progres ulduar 25man snimi som to progresoval od XT az do yogga potom som musel nahle na 2 tyzdne ukoncit karieru healujuceho palatina a znova Last legion kde som bol s priatelmi atd atd bla bla bla v casoch ked som este nemal authenticator uz mam mi vykrali acc a ten curak dal /gdisband a vznikla guilda TNT ktora funguje teraz zrobili sme ju ja a pupicek pred tym CL hunrov v incomingu ,, v TNT sa zisla hrstka mladych bojovnikov z Last Legion a old school incomingu inac povedane daco aj z desperate vytvorila sa fajn guilda chudobna na progres ale bohata na ludi , v case ked isty typek dostal sancu rozhodovat o veciach do ktorych ho nebolo nic som rady TNT opustil po nie dlhom pisomnom konflikte a tak som znovu vstupil do rady incoming kde som asi 19:46 SELC leavol dovod bol ten ze som nepresiel skusobkou koly attendance ano viem moja attendance bola z 34raidov 16 odovodnil som to uz dlhsie dopredu ze nemobudem moct do 25novembra tj tento mesiac aktivnejsie radiovat lebo meniny narodeniny atd atd "kagei sa teraz musi desne smiat" no a tak som sa snimi rozlucil podakoval za skvele chvylky na raidoch atd atd a 19:47SELC som paladin na volnej nohe a 20:27som zacal pisat tuto prihlasku

fuha mno kvam som sa rozhodol preto lebo som si spomenul na pekne chvylky stravene v hyale a progrese BT pred nerfom Smile nehladam guildu ktora ma cely encounter cisty nehladam guildu co progres znamena neucast na raidoch , progres mi nevadi nejake tie dni uz mam odwipovane , hladam guildu v ktorej su pohodovy ludia a behavaju raidy

co sa tyka mojho setupu tak win vista home .... bla bla bla planujem prechod na win 7 ultimate pripadne nieco lepsie uvidim co pekneho mi microsoft posle inac gamim na notebooku HPP 5 amd turion dual core 2x2.2 a grafika nvidia fx3450 planujem prebehnut na 7radu net mam na 95%stabilny je to porobena wifi siet na liptove ale robil som to ja s kamosom je to zaruka kvality aj ked obcas sa najde chytrak ktory vytiahne server z elektiry a potom sa mozeme potrhat kde je chyba

vcera som dingol 21rokov na obciansom mam meno Martin znami ma volaju klokan a vo wowku som kvikso a rozne vysklonovany klokan ako klokanik klokanka atd , moje zavislosti su foosbal,
Návrat hore Goto down
Ahrok
Raider
Raider



Počet príspevkov : 22
Registration date : 16.08.2009

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeSt november 18, 2009 10:47 pm

Zdravim kvikso,
Nevim jaky je tvuj vztah k jadru guildy, ale vim nasledujici:
  • Holy i retri paladina jsme nedavno nabrali.

  • Prihlaska je sice rozsahlejsi, ale mnoho kecu okolo a zadny data typu: armory, prosle instance atd. Neprehlednost je priserna. affraid


Asi chapes, ze kdyby si nebyl znamy tak by te s touhle prihlaskou hnali. Wink
To je za me tak vse,
Hodne stesti at uz se dostanes nebo ne,
Ahrok.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeSt november 18, 2009 11:07 pm

bla bla bla lol!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeSt november 18, 2009 11:10 pm

Teurgo napísal:
bla bla bla lol!
ne sry ale musel sem si rejpnout ono ze si vcera dingnul 21 by lecos vysvetlovalo confused affraid geek no jako hrace te znam
jako cloveka taky no nevim ted jaka je presne situace v dt s healerama ale nevim nevim ikdyz ja dostal taky sanci Smile
btw malem me rozbolela hlava z te prihlasky:D tam je barev jak
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeSt november 18, 2009 11:27 pm

caw , na 21 ročného až priveľa bla bla bla scratch lol!

čo sa gearu a talentov to nechám na iných ,
čo sa týka tvojej minulosti v guilde DT neviem čo sa stalo prečo si leavol tak to nebudem rozoberať aj keď by ma to celkom zaujímalo
v UD 25 toho teda veľa nemáš a TOGC po nerfoch ( beastov hlavne ) už ma polovica drakthulu 4/5
ale to hlavné dnes nás čakalo na raid 9healerov v TOGC bol jeden dokonca v off spece daľší na striedačke , 1 až 2 holy palati v raide si myslím stačia takže by si musel asi veľmi dlho vyčkávať na lavičke

za mna proti
Návrat hore Goto down
kvikso
Anonymný




holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: hm   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 12:06 am

ahrok >> na presle instancie nepotrebujes vidiet eq staci kuknut achiv.P. a armory link tam niekde je Smile
zupi >> nemozem povedat ze sme dali beastov po nerfe ale cosik tam odwipovane mam ako i celom triale 25hc
co sa tyka toho ulduaru 25 staci ked napisem ze .. togc > ulduar 25 aj ked toc 10/25 norm/hc sa mi vobec ako encounter nepaci

teurgo >> aj ja ta rad vidim Very Happy

nadej zomiera posledna Smile este mam v zalohe shadow priesta
Návrat hore Goto down
Nalanas
Veteran
Veteran
Nalanas


Počet príspevkov : 87
Registration date : 05.03.2009

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Fail   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 1:17 am

Ahoj Kvikso Jenkins

Budem strucny ,horsiu prihlasku som este nevidel a ani necital.Uplny FAIL.

1.Retri equip nedostacujuci (podla armory 19.11.2009 1:10)
2.Enchanty nedostacujuce
3.Repka SoH ok
4.UL25/10 nedostacujuci
5.ToC 10/25 prejdeny ok.
6.Nepochopil som enchant na botach +minor speed ,kedze mas na to talenty pursuit of justice.
Glyph Divine storm sa moc nepouziva.

Equip som hodnotil podla armory o 1:10 dufam ze mas aj lepsi gear na PVE

Zaver:

Retri Paladinov mame dost a v lepsom geare.Holy tak isto dostatok na raide.
Za mna Proti
GL inde.
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 8:19 am

Mne sa prihláška tiež absolútne nepáčila, Palatov máme vo všetkých specoch dosť to isté aj shadow priest. Za mňa jednoznačne PROTI.

PS: Nezotrel som ťa len koli tomu lebo si ťa pamatám z BC Smile
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 1:19 pm

Nemam tu uz co viacej napisat, vsetko sa spomenulo Smile
Zamna PROTI
GL HF inde, urcite si nieco najdes Very Happy

PS: niekedy aj jednoducha prihlaska dokaze očarit Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 1:22 pm

Cau Klokan mal si mi najskor napísať že by si chcel podať prihlášku... Snažil si sa tu prihlášku nejak oživiť, ale podaril sa ti pravý opak, celé je to fádne viac menej jedna veta na milion riadkov, ale aspoň viem aký font, farbu a veľkosť písma použiť, keď by som chcel aby niekoho začala bolieť hlava Smile Very Happy ale to NEVADI stavajú sa v živote aj horšie veci... Smile

No, ale poďme k veci. Ako momentálne na Anuba HC by sa nám Retri Paladin (keďže jeden je nezvestný) aj zišiel ale nevem či tvoj retri gear a skill, by bol na to vhodný (neviem zhodnotiť). Poznám ťa ako komplexného hráča ktorý čo to vie o svojej classe a multi class Paladin neni na zahodenie. Na druhej strané čo sa týka Holy specu tam by si musel, buď fyzicky zlikvidovať aspoň 2 z 3 momentálne aktívnych Very Happy alebo im hacknúť acc a transfer na nemecký server pod nickom napríklad Gwonizuaiva Very Happy.

LOL inak to s tými maninami a narodeninami som si prečital až teraz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Teurgo, Juday pamatáte si to?

PS. 14. Mája bude Klokan určite off line meniny ma Bonifác Very Happy


SKúsme to trochu tu prebrať ohľadom teba konečné rozhodnutie si ešte nechám na neskôr.
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Anonymný
Anonymný




holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 2:50 pm

hewoZuoaioauaoai lol!
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeŠt november 19, 2009 4:08 pm

Arghhhhhhhh !!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
kvikso
Anonymný




holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: chjo   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeSo november 21, 2009 7:01 pm

kagei srandicky hej hm sak pockaj o rok Smile

tak budem idem dalej bludit svetom warcraftu a riesit nastrahy blizzardu at sa dari see ya

klokan
Návrat hore Goto down
matej
Warlord
Warlord
matej


Počet príspevkov : 73
Registration date : 23.10.2008

holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitimeNe november 22, 2009 5:49 pm

kurva uz mne to sere co tu ma teurgo kecat co do prihlasek ? je u mas v guilde ? onixe neberu a nepis mne tu zase ze si to povolil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





holy / prot / retri palat (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: holy / prot / retri palat (Neprijatý)   holy / prot / retri palat (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
holy / prot / retri palat (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prot / Retri Paladin (Neprijatý)
» Maxuberpwng - Prot/Retri Paladin (Neprijatý)
» Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)
» Holy/prot paladin (Neprijatý)
» Maxus - Prot/Retri Paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: