Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Murteg
Anonymný




Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)   Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Icon_minitimePi november 27, 2009 2:47 pm

Takže moja postavička sa volá Murteg je to Deathknight level 80 a teda ak by vám šiel ten link tak:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Murteg

No, takže ja sa viac orientujem na PvE ako na PvP. Prečo? Pretože ma PvP nebavý, a neuveritelne ma rozčulujú ludia ktorý ma napríklad len v battlegroundoch dokážu hrozne hrozne moc vytočit: Imbecilitou, Nekolektívnosťou, a SLACKERSTVOM ! Wintergrasp si občas zájem ale ani tomu nejako extrémne neholdujem. PvPčku sa venujem naozaj len rekreačne, keď tak nejaké pointíky do arénky. Na PvE sa orientujem od malička, napĺna ma väčším uspokojením ako PvP.

O vašej guilde som sa dozvedel z /2 Trade kanálu. Na drak thule hrám už dlhšiu dobu, a za tú dobu si človek všimne nejaké tie guildy, ľudí a hlavne to ako hrajú. O deep thunder som počul vela chvály a preto skúšam stastie. Povedzme si otvorene, kolko guild na servery je naozaj dobrych ? Ja naozaj neocakavam, ze pridem za mesiac vsetko vydropujem a potom budem slackovat v orgrimmare ako "nazveme si ich nemenovany" a budem rozdavat rozumy a ukazovat aky som Flex ! Chcem ist k vam pretoze my hranie a progresovanie robí radosť. Hranie nieje môj ciel zivota ale zatial mam nanho cas, a este aj dlho budem mat. A za dalsie rozhodol som sa ze je cas, sa niekde usadit preto prave, DEEP THUNDER !

V guilde, mno bol som v guilde Insane na servery Jaedenar, tam sme sa rozhodli ze cela guilda sem premigrujeme, no ja som premigroval, a guilda sa tam rozpada. Kedze us je tomu mesiac a nieco a nikto okrem mna sem nepremigroval, rozhodol som sa ze sa usadim niekde inde.

Nie, som komunikatívny clovek, Mikrofon mam, dokazem sa rozpravat o hoci com, takze co sa tyka komunikacie ja s tym urcite problem nemam..

Takze: Zacinal som na Vanilla wow z mojim warriorom tam som sa dostal k Onyxke, Nefarian, Ragnaros, potom som mal dlhú pauzu pretoze som nemal cas a zacal som hrat tizden pred vydanim TBC, tam som hraval huntera s tym som sa dostal az do SSC, potom som hral locka s tym som sa dostal len niekde do polovice karazhanu^^. Dalej Druida s ktorim som sa dostal niekam do polovice SWP. Mesiac pred vydanim Lich Kinga som zacal hravat loladinku belfku na servery Jaedenar tam som vyexpil level 80. Potom som premigroval sem na drak thul kde som hraval cca 1 mesiac prot paladina s ktorim som sa dostal toc10 anubarak. Potom som premigroval postavicku na alianciu. Humana paladina...tam som sa nikam nedostal tak po mesiaci cakania som premigroval naspet na hordu. Tu som hral asi 2 tizdne..Z nicoho nic ma paladin prestal bavit tak so m si zacal expit DK..."svoje DK som si vyexpil na lvl 76, no potom prisiel kamarat ktory koncil z hravanim svojho DK tak som sa rozhodol ze to ponom prevezmem. Teraz hravam jeho dk us priblizne Mesiac a zatial sme nemali ziadne problemy. A s tym som sa dostal na ToGC10 Beasy =(.

No bol som na killoch....Onyx, Nefarian, Ragnaros, Gruul, Maghteridon, Ilidan, killjaden, no potom som sa pugoval...a potom toc10 anub toc25 anub a togc...nic moc..

No...Aj, Aj, Deathknighta som leveloval ale len na lvl 76 potom som zdedil kamosovu postavu...
Talenty mam preto v bloode lebo my to pride ako najlepsia volba do Raidu, a tak isto davaju pekny support meele dpskam..a dokazem s nim robit najkrajsie dps v ramci mojich schopnosti, Unholy my pride pvp spec a frost na dual wield a ten sa my nepaci..

Internet mam 2mbit kedze nezijem v Meste a este k tomu aj na SLOVENSKU -.- Mam pomerne nove pc takze z FPS problem nemam momentalne mam 4jadro, Gainward 285GTI SLI, 6gb Ram...
Mam pc vlastny, vo vlastnej izbe..
Mam 19, v máji budem mať 20.

Som flexibilný človek,takže raidovaciu dobu prispôsobim vasim poziadavkam Raidovať môžem Pondelok - Nedelu, od 16:00-4:00


Tak, kedže hladate Melee dps tak som sa rozhodol ze by som to mohol skusit. Momentalne nemam top eqip ale dokazem robit v raide cca 4500+dps bez problemou, vacsinou sa umiestnujem: v 10 v prvej 3 a v 25 som vacsinou v 5 popripade v 10 urcite...Kedze Deatknight my pride ako celkom uzitocny support raidu mohol by som vyuzivat svoje skusenosti pri robeni uloh ktore ostatny odmietaju, kedze som flexibilny clovek dokazem si rychlo zohnat tankovaci eqip a chodit tanka...som schopni urobit vacsinu veci ktore sa budu odomna vyzadovat, som pohotovy, na raidy chodim vzdy pripraveny a nemeskam. Ak meskam tak jediny dôvod je Priatelka, kedze ona je momentalne premna cislo 1. Ak sa pytate co by som od guildy chcel tak je to jedine,: Priatelsky kolektiv, Fajn partu, Drtivy Progress v prichadzajucom Icecrowne..Dufam ze vas moja troska dlhsia prihlaska neodradi...

P.S. Sry za tie gramaticke chyby ale to su naozaj veci ktore my nejdu....
Návrat hore Goto down
Zupi
Champion
Champion
Zupi


Počet príspevkov : 148
Age : 36
Registration date : 22.06.2009

Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)   Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Icon_minitimePi november 27, 2009 3:36 pm

caw

no myslim ze 4500 dps nie je to čo hľadáme

prihláška +
gear teda fakt nič moc - ,
ten enchant na ramenách to mam chápať ako boost do dps ? , nedoskillovaané profesie , ... 10+ all stats gem v botách by bol určite lepšie riešenie, enchant na rukách low , ... nemáš capnutý expertise

ku skúsenostiam sa asi tažko vyjadriť neviem ako to bolo predtým ako si dostal túto postavu ale tiež asi nic moc

sry za negatívny postoj ale za mna proti
Návrat hore Goto down
Darkener
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 32
Age : 34
Location : Bratislava, Slovensko
Registration date : 23.10.2008

Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)   Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Icon_minitimePi november 27, 2009 4:00 pm

cau, vacsinu toho uz napisal Zupi. Co sa tyka skusenosti mozno mas s inou postavou mozno nie, gear je low enchant na ramenach je fail sorry toto nieje ani na skusku za mna Nie.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)   Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Icon_minitimeSo november 28, 2009 3:29 pm

Ahoj

Prihlášku si napísal peknú to je ok. Tvoj problém by som možno videl v tom ze moc rerollujes postavy a potom sa moze zdat ze ziadnu nevies hrat poriadne. Ide o to ze my hladame dk dps pripraveneho hned naskocit na progress Anuba HC na 25 a to si myslim nie je tvoj prípad... Skús možno guildu ktorá začína/progresuje TOGC25 tam určite najdeš uplatnenie za mňa PROTI
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)   Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prihláška-DeathKnight/Blood (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska dk blood-unholy good dmg (Neprijaty)
» dk-blood (Neprijatý)
» Swich - dk blood dps off frost (Neprijatý)
» Jance - Blood Elf Paladin Protection / Retribution (Neprijatý)
» Prihlaska (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: