Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
-Shpek-
Anonymný




Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitimeUt december 01, 2009 10:17 pm

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (momentálne nefunkčné pre nezaregistrovaných užívateľov, davajte sem len meno postavy)
Shpek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Shpek

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Naprosto nesrovnatelna zalezitost .. i kdyz:
PVE je nutno si to priznat je v konecnem dusledku abodlutne jednoduche, vsechny veci jsou naskriptovane, dps/healing rotace pevne dane pro nejlepsi vystup, gearovani, enchantovani, socketovani jasne jedine co je nutne jsou rychle reakce na situace o kterych jste vedeli, ze stejne prijdou nebo by mohli prijit a byt na to pripraveni - je to vice mene o naucenych vecech, pokud ma nekdo petky ve skole protoze je blby, ne liny a nebavi ho to (coz douam u wow neni) tak to hold nepujde, ale jen troku pile a snahy a vsechno jde i nejvetsi noob se muze dostat na slusnou urovne pokud se o neco zajima. sehranost kazdopadne hraje svou roli taktez.
PVP vyzaduje absolutni znalost sve classy a i dobreho spoluhrace. Spoustu veci je nahodnych, nehraje se zde proti naskriptovanemu bossovi, ale proti lidem, co nikdy nevite co udelaji, jakou taktiku pouziji a jsou nutne reakce na absolutne necekane veci (boss se neotoci a nezacne vam mlatit do healera protoze proste si rozmysli, ze ho da jednou ranou a pak teprve zabije ostatni - takhle "dobri" v Blizzardu jeste nejsou a snad ani nebudou Razz, sehranost tu hraje absolutni roli.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
Hledam PVE guildu s jakyz takym progressom - nebudu lhat, ze jsem chtel primo k Vam, byl jsem osloven.

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
V smysluplne minulosti jsem byl v guilde na Doomhammeru, vyborny progress, hardcore raiding, bohuzel jak se stava i takove se rozpadaji. Pote jsem sel na DT, kvuli lidem, mozna tezke uverit ale je to tak. Byl jsem vzut do Stones pote co par lidi videlo me dps v puzich no a kvuli me blbosti a o 10 minut opozdenemu prichodu na raid - ano muzu si za to sam, byl jsem togc10, meli jsme zacit driv, ale nejak se to protahlo a jelikoz jsme jeli na insanity maximalni soustredeni zapomel jsme ohlasit ze mozna se zdrzim a dostal jsem kick v momente co lehl Anub - neomluvitelne priznavam, ale taky reakce guildmastera byla trosku moc, warning a pohlavec za usi by mi uplne snacil, ale chapu to.

5 ) Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo?
Pokud jsem v praci nemluvim, ale posloucham. Doma i mluvim, cesky/anglicky.

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
Prosel jsem skoro VSE od MC az po ToGC, vse vcetne progressu (wipe, wipe, wipe) - krom stareho Naxxu, tam jenom 2 bosse.

- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Jednu dobu jsem byl Guild master v docela uspesne guilde, ktera se vsak z duvodu nedostaku lidi na serveru rozpadla a v dobe kdy jsem hral na Chrommagu jsem byl raidleader (to bylo na warriorovi) jeste Vanilla takze s dneskem mozna nesrovnatelne, avsak neco tam je.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
Vlastni account DK vylevlovany od pulnocniho prodeje WoTLK Smile.
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
V dnesni dobe je Unholy nejlepsi single a aoe DPS (az na frost, ktere je vsak velmi nachylne na spadeni diseasu a spousty fightu se tomu nevyhnete, rotace je striktni, neco se stane a cau padne vam to o 1000).
Talenty jsou klasice, nic jineho nema cenu vymyslet, jak je vidno nemam Bone Shield (cca 1% boost DPS ve srovnani s crit talentem) avsak kvuli duration se nevyplati - po patchi bude zpet na 5min a jeho vyuziti bude lepsi.

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
10Mbit UPC, krom haluzi s pripojenim, o kterych lide co maji UPC maji je vse v poradku, fps v ramci hratelnosti i na velkych aoe fightech typu Anub
- zdieľaný / vlastní PC?
Vlastni PC, bydlim sam
- koľko máš rokov?
Je mi 25

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Stre, Stvr). Ako si na tom?
Nebudu lhat jsem nolifer, teda jako sem tam na hospodu se cas najde, ale WoW ma prednost uz 5 let. Cas mam a travim ho u WoW.

10 ) WWS alebo podobna statistika! Pošlite na kageidt@gmail.com.
Na WoL jsou nejake logy ze Stones, byl jsem s nima cca na 4 raidech. Smysluplny je Ulduar a ToGC Anub. ToC normal vypadal asi tak, ze se pulnul boss a DC, lidi s UPC vedi. Diky bohu tohle se nestava 3x do tydne ani do mesice.

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.
Pokud nejsem napity, nejsem clovek mnoha slov, takze jenom neco malo: Pokud hledate kvalitni DPS s mozkem a hlavne chuti do hry, co neni naprogramovany robot, snazi se i zapojit a zajima se o veci ve WoW a deni kolem sebe, na druhou stranu je objektivni a neni zase uplny geek, proste normalni clovek co ma WoW jako konicek a venuje mu veskery svuj volny cas tak to jsem prave ja. O tom ze jsem pritulny a pratelsky ani nemluve, hlavne k zenam Razz.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitimeSt december 02, 2009 7:30 am

Ahoj z prihlášky mi príde že si rozumný človek a Nolifer Smile.

Čo sa týka gearu a talentov ja ako laik som tam nič zlého nenačiel samozrejme, že gear sa dá vylepšiť vždy.

8400 Achivemenets points to je u mňa veľké + a samozrejme svedčí to aj o tvojej aktivite a čase strávenom v hre.

Skúsenosti Ok, čo sa týka toho kicku zo Stones tak samozrejme že podiel na tom máš aj ty, kde si mal dať vedieť že budeš meškať na raid, aj u nás už dostali ľudia kick za to že počas invitu boli v bg, arene a podobne. Osobne by som ťa ale pri prvom meškaní hneď neckikol.

Určite som ZA prijatie.
Dostal som na teba aj dobré referencie, tak dúfam že nie si len nejaký "žoldák", ktorý sa pri progresse zbalí a ujde pred wipovaním. My ako guilda sa snažíme o čo najlepší progress, ale nejdeme cez mrtvoly.

PS. Dobre je že máš aj tank offspec možno ho niekedy využijeme.



Kagei

pig pig
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
-Shpek-
Anonymný




Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitimeSt december 02, 2009 10:27 am

Kagei napísal:
dúfam že nie si len nejaký "žoldák", ktorý sa pri progresse zbalí a ujde pred wipovaním

Tohoto bych se urcite nebal, pamatuju doby progressu BWL/AQ kdy jsem se ucastnil i sobotnich raidu trvajicich nekdy i do 2-3 do rana, o kazdodennich raidech min. do 12-1 v noci nemluvim. Ja jsem clovek, ktery bude rdeji travit cas wipovanim u WoW, nez .... hm cokoliv jinym - proste me to bavi Smile.
Návrat hore Goto down
Mitrandir
Warlord
Warlord
Mitrandir


Počet príspevkov : 468
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 24.06.2009

Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitimeSt december 02, 2009 1:15 pm

prihláška +
equip +
achievementy +
skúsenosti +
Druhe DK dps potrebujeme ako soľ +


Kagei rýchlo ho invitni, aby Nám ho niekto nevyfúkol. Smile
Návrat hore Goto down
Darkener
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 32
Age : 34
Location : Bratislava, Slovensko
Registration date : 23.10.2008

Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitimeSt december 02, 2009 4:50 pm

Cau, takze talenty su OK skusenosti OK gear OK jednym slovom ZA Smile proste no comment
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitimeŠt december 03, 2009 12:34 am

invite ingame
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)   Shpek Unholy DK DPS (Prijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Shpek Unholy DK DPS (Prijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Blood DK dps Morties (unholy) (Prijatý)
» Greiss unholy dk
» Aweersia Dk - Unholy DPS (Neprijatý)
» Kemris - DK unholy dps (neprijatý)
» prihlaska dk blood-unholy good dmg (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: