Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

prihlaska druida

Goto down 
AutorSpráva
rudydudy
Anonymný

OdoslaťPredmet: prihlaska druida   Št december 10, 2009 3:53 am

Zdravim guildu Deep Thunder
Hraju resto-feral (tank) druida s nickem Rudydudy.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Rudydudy

Zahledl jsem na Vasem webu poptavku po tanku popripade healeru (avsak jineho classu).
Nejsem prilis vyrecny, proto dlouze premyslim co tu vlastne psat, abych vas necim zaujal Smile
Je mi pres tricet, tatka, rodinny typ
Wowko hraju pro relaxaci, takze hledam guildu ktera dokaze progresovat, jenz je dusevne vyzrala.
Na oficu jsem byl clenem jen guildy Scoiatael a jelikoz jsem tuto postavu uvedl jako alta tak se s ni tezko dostavam na raidy pro mainy. Asi se ptate proc prijmout alta a tak vam zde uvedu i mou druhou postavu ˇCimarronˇ hunter, podle meho nazoru equipem srovnatelnou s ˇaltemˇ. Ja radeji hraju druida, protoze je vice universalni, ale tanku a healeru nebylo prilis potreba, nechtel jsem tedy brat radost ostatnim spoluhracum. Takze pokud mi date prilezitost, urcite bych se venoval vice hrani a raid time na druidu.
Hra me motivuje pokorenim obtiznych achivu z raidu (progress mi nevadi, kdyz je jednou za hodinu 5 minut na cigaretu a kafe). Very Happy
Necham na Vasem usudku na kolik mohu byt prospesny Vasemu seskupeni, nebot po inspektu na armory uvidite nejen itemy ale i progress ktery neni nijak rozsahly.
Co se tyka organizace a funkci ve hre, nemam prilisne ambice. Vetsinou jsem jen predaval zkusenosti a taktiky z progresujici postavy do raidu kde jsem se ucastnil s ˇaltemˇ.
Pripojeni O2 10mb i Pc 3GHz duo 4GB ram Geforce 9800gtx mi dostacuji pro plynule hrani. Vt pouzivam a rad si poslechnu jakykoli nazor, taktiku i kritiku, ale pokud mate nejaky briefingy po slovu RL, mlcim pokud bych mel nekoho prekrikovat. Wow hraju snad uz ctvrtym rokem a na ofic jsem prisel asi pred rokem. Sve postavy jsem si levloval sam a talenty jsem uvazoval vyhradne pro pve, samozrejme mohu upravit, pokud to bude nutne.
Diky za pozornost, dalsi info rad doplnim ve hre
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Št december 10, 2009 6:13 am

Prosim ta mozes nam vysvetlit ako to je s tym Mainom a Altom? Ty mas maina inu postavu a toto je alt ked tak nicky a halvne preco Very Happy ten tvoj main je v nejqakej inej guilde a s nim raidujes alebo ako to je? Very Happy

Raider
Raider

Počet príspevkov : 95
Registration date : 19.09.2009

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Št december 10, 2009 1:44 pm

Feral tank je do ICC nepouzitelnej a podle toho co jsem vycetl z toho co psal Zupi i healeru v guilde je az moc.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Bakula
Friend
Friend

Počet príspevkov : 185
Registration date : 13.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Št december 10, 2009 2:56 pm

Dais napísal:
Feral tank je do ICC nepouzitelnej a podle toho co jsem vycetl z toho co psal Zupi i healeru v guilde je az moc.

Feral tank je do ICC nepouzitelnej ???
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord

Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Št december 10, 2009 7:55 pm

Ked vojdeš do ICC všimaj si debuffy lulo Razz
Návrat hore Goto down
Dais
Raider
Raider

Počet príspevkov : 95
Registration date : 19.09.2009

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Št december 10, 2009 8:27 pm

Bakula napísal:

-20% dodge? Mozna tam Equilibrium jeste nebyli :-D
Návrat hore Goto down
Bakula
Friend
Friend

Počet príspevkov : 185
Registration date : 13.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Št december 10, 2009 8:41 pm

Dais napísal:
Bakula napísal:

-20% dodge? Mozna tam Equilibrium jeste nebyli :-D

Pokud vím, tak to mají všichni takže je to úplně jedno jakého tanka použijete.. My máme MT feral tanka a no problem.. Někdo to tu nepochopil o co tu jde.. ( Všichni budou mít o 20% menší avoidance takže to je fuk, třeba DKčka budou mít cca 25%Parry a 5% Dodge .. Smile Feral Tank bude mít 40% dodge a Warr bude mít 25% Block, 5% Dodge a 25% Parry = výjde to nastejno
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 2639
Registration date : 23.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   Pi december 11, 2009 6:17 am

Po dohode sme sa zhodli že dalšieho tanka momentálne nevyužijeme. Prajem ti GL inde.

Kagei

OdoslaťPredmet: Re: prihlaska druida   

Návrat hore Goto down

prihlaska druida
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: