Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)

Goto down 
AutorSpráva
Draenir7
Anonymný




Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)   Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Icon_minitimeUt december 23, 2008 3:34 pm

Draenir
level 80 Death Knight (Frost)



Už dlouho hledám nějakou slušnou PvE guildu, proto bych chtěl co nejpozitivněji přispívat k raidování, a dalších PvE činností guildy, ať jako tank nebo DPS. Nepopřu, že si občas rád nezajdu nějaký ten BG, ale raději s pomocí ostatních složím na zem nějakého toho bosse.
Příchod k vám volím, protože hledám PvE gildu. O Deep Thunder jsem se dozvěděl od Jetty, s kterým mám 3v3 arena tým.
S předešlých guild jsem odešel hlavně kvůli malé aktivitě ostatních a protože se málo chodily raidy.
S dorozumíváním přes Ventrilo na raidech nemám žádný problém už jen proto, že je lepší pro domlouvání taktik a vzájemnou komunikaci než chat ve WoW.
Z BC jsem mám zkušenosti z Black Temple, z Hyjalu, atd.
Z WotLK raidů jsem byl 10 a 25man Vault of Archavon, několikrát 10man Naxx a Obsidian Sanctum.
Mám trochu schopnosti raid assistanta z free serverů a nedělá mi problém vysvětlování taktik, které mam dobře zažité.
Postava je vlastnoručně levelovaná. Frost talenty jsem si zvolil kvůli tomu, že jsem chtěl pořádně vyzkoušet tankování, ovšem nelíbí se mi, že je většina DK odsuzovaná. Sad
Ano, jsem ochotný si upravit svoje talenty ve prospěch gildě (Pokud bude dobrý důvod).
Mám vysokorychlostní internet s připojením 2GBit, ovšem v nejbližší době by nám mělo být zvýšeno. Je mi 14 let a mam vlastní počítač. Kromě pondělního tréninku, který mám do devíti hodin mi raid time vyhovuje.
Moje motivace raidovat je velká (Hlavně mě to baví), ikdyž nevím, čí durabilita vydrží wipovat 4 hodiny v kuse xD. ..Budu se snažit aktivně a pravidelně raidovat.


PS : Pls neodsuzujte mě hned kvůli mému equipu, účel této přihlášky je dostat se k vám do gildy a popřípadě nějaký ten equip pomocí guildy nasbírat Smile. Přeju Veselé Vánoce. Smile
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)   Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Icon_minitimeUt december 23, 2008 5:41 pm

Ahoj

Prihlaska v pohode ale, ako momentalne mame 4 aktivnych DK takze by sa pre teba nenaslo miesto v raide. Skus si najst inu guildu kde budes mat viac prílezitosti....


Prajem vela stastia.


Cus


Kagei
rendeer santa
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Draenir7
Anonymný




Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re:Re: Přihláška : Level 80 Frost Death Knight   Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Icon_minitimeUt december 23, 2008 10:16 pm

Ok no, kdyžtak mi plz napište na >> martintomanec@volny.cz <<, kdyby se udělalo místo.

Čus
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)   Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Přihláška : Level 80 Frost Death Knight (Neprijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» death knight-85-lvl (Neprijaty)
» prihlaska (neprijatý)
» Ewile - 80lvl Death Knight DPS (jedno velké ALE)
» Přihláška frost Deatknight (Prijatý)
» Swich - dk blood dps off frost (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: