Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeUt december 29, 2009 3:13 pm

Zdravím všechny členy guildy Deep Thunder!

1) Nick: Misiczka
Class: Paladin (80)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Misiczka

2) PvE vs PvP:

Pro mne je směrodatné PvE, u PvP se nudím, chodím jen když je chvilka volného času, nebo pro achievy, jinak chodím PvP 1x-2x do měsíce. Na honory občas koupím nějaký ten epic gem když zrovna není jiná možnost. Favorit pro mě je PvE mě to docela dost baví a nedá na to dopustit. Ale někoho zase nebaví PvE to je podle mě na hráčích co si zvolí a co je baví.

3) Proč chci k vám?

Jste dobrá guilda s perfektní pověstí, co víc si přát? Hráči pod nickem Matesii od vás, prodávám gemy a často jsem na něj čekal než vyjdete z raidu věčinou to byli ještě na 3.2, takže co vím jste chodit ToC25/ToGC25 hned po sobě. Je u vás také pár lidí co jsem už někde potkal například Najken. Já jsem za tu dobu co hraji na officiálním serveru, měl možnost projít vícero lepších i horších guild. Věčina byla teda horší z těch lepších například Legion de Muerte. Ale chybý mi nějaký ten progress a myslím, že vaše guilda je na hodně vysoké úrovni. Progress má od pugu jednu zásadní výhodu = nechodíte pořád s jinými lidmy. Ale počítám s tím, že guida jako vy budemít dostatek holy paladinů a určitě i aktivníí retri paladiny, abych pravdu řekl, co se dá dělat tak už to chodí. Ale přece leccos se dá domluvit. Smile

4) Proč jsem odněkud odešel?

Proč jsem odešel z Legion de Muerte už ani nevím, je to dlouho. Po této guildě následovala dlouhá éra průměrných dokonce i podprůměrných guild. Věčinou to zavinily neshody v guildě, časté hádky a jiné. Popravdě řečeno ta guilda kde jsem teď také není nic moc. Ale Epitaph byl ještě horší, odtamtud mě kicknuly, pokud někdo chce vyloženě vědět proč, tak řekněte je to taková věc. Nejednalo se, že bych porušil nějaká pravidla, ale kdo chce vědět podrobnosti dejte vědět rád vysvětlím.

5) Komunikace přes Ventrilo?

To opravdu problém není, dříve když jsem s Ventrilem začínal, tak jsem byl možná trochu nervózní, ale toto je už pryč, komunikace přes Ventrilo žádný problém.

6) Co mám projité?

Projité mám ToC10/25, ICC zatím jen 10, ale o 25 vím skoro vše, takže by neměl být problém. Progress Naxxu a UD, já ani nevím přoč jsem ho neměl, nějak zázračně jsem se tomu vyhnul. V Naxxu 25 mám achiev ve 20-ti, ale to má už kde kdo, taktiky na Naxx bych asi nějak dohromady dal, ale asi ne všechny bosse, UD vím asi jen 4 a to už ne pořádně. ToGC nějak nebyl čas a když jsem to už konečně šel, tak to vždy někd pokazil hned na prvním bossovi, ale s taktikami by neměl být problém, myslím že bych to zvládnul.

Při raidech jsem dělal raid leadra, později při vyjití 3.3 Fall of the Lich King, v ToC10 jen na emblémy jdu do nějakého pugu, ToC25 si skládám dál. Pokud by bylo nutné tak přestanu skládat pugy a budu chodit pouze s guildou. Taktiky znám, pro raid leadra je to nutnost.

7) Informace o ACC a charu:

Postava je vlastnoručně vyexpená, já moc neuznávám koupení acc či powerleveling. Příde mi to divné, je to spíš pr hráče co nejsou schopni to udělat samy, nebo se jim nechce.

Talenty: talenty jsem dělal zároveň ještě s jedním paladinem, částečně je to můj výtvor částečně jeho. Dávali jsme to dohromady společně. Pokud by měl nějaký retri paladin výhrady, klidně odnaučím a poupravím, tk stejně i glyphy, nevidím v tom problém. Snesu i věčí kritiku, ale nic se nesmí přehánět. Smile

Cool

PC: Intel Pentium, dvoujádro 2.5 GHz na každém, mám slíbené čtyřjádro, ale to až na Windows 7, keré bude kupovat starší bratr. Grafika je GeForce 9800GT také by měla být v poho, nelaguje mi ani Dalaran. RAM už ani nevím buď 2 GB nebo 4 GB. Internetové připojení je O2 ADSL 8 Mb / s, krapet laguje jen když bratr pustí na svém PC torrenty, ale i s lagama to celkem jde, když je v práci tak domů přijde až tak v 22:00 takže mu to vypnu, anebo sem mu vynadal, že když je doma ať si stahuje co che, ale kdžy je v práci tak net bude můj, a funguje to. Smile PC mám slušný. Na PC jsem výhradně já, rodiče ho moc nepoužívají a když, tak jen občas tk na 30-60 minut někdy přz odpoledne, což se raidů večer nedotkne. Dalo by se říct, že PC je můj.

Je mi 15 let, jsem z Brna pokud to někoho zajímá. V minulosti už mě do několika guild nevzali že jsem mladej a nechcou kazit nezletilé, nebo že se budu chovat jako malý dítě, to opravdu nehrozí.

9) Raid time vyhovuje?

Váš raid raid time vyhovuje, ale zatímnevím kteréd dny od kolika do kolika budeme mít tréninky v Házené, popřípadě, změny nahlásím hned guild masterovi a proberu to s ním. Zatím by neměl být problém.

10) Statistiky:

Já screeny či statistyky nemám, takže doscreenuju v co nejkračí době odešlu na mail, který je uveden ve vzorové přihlášce. Snad to nebude problém.

11) Přínos do guildy:

Já myslím, že toto by měli posoudit jiní lidé, než-li já sám. Tohle člověku podle mě nepřísluší. O tomto a´t rozhodn vedení, a každý si o mě udělá vlastní názor.

Kdyby kohokoli cokoli o mě zajímalo napište na ICQ: 378-539-465, popř na skype Miczhi.

Díky moc za brzkou odpověď, je mi poctou psát přihlášku do guildy jako je Deep Thunder.

Budu si váš web kontrolovat, kvůli této přihlášce.

Ještě jednou díky a přeji příjemnou zábavu ve hře.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 7:17 am

Cus prihlaska je velmi slusná, ani som sa moc nenudil pri jej čítaní Smile to je +.
Co ma prekvapilo a poprsil by som ta o vysvetlenie je na Palachovi Tailoring aj to nevyskillovaný??? Ušlo mi niečo?

Základný gear čo sa týka ilvl je asi v pohode k talentom a ostatným technickým veciam sa vyjadria iný, aj keď to gemovanie sa mi moc nepozdáva z pohľadu laika...

Tvoj mínus je že máš len 15 rokov... neber to v zlom, nie je to ani tak problém skillu podľa mňa tak isto kvalitne možu hrať hráči či majú 15 alebo 25, ale skor mi ide o to aby si nebol obmedzovaný zo strany rodičov alebo ako píšeš brata, čakám že odpíšeš že určite ne, ale podľa mňa to nemôžeš 100% zaručiť že keď budeme mať raid a hore spomínaní ľudia nebudú mať náladu tak si nezahráš Smile

Ako sme sa dohodli pošli mi na mail tie recounty a vyjadri sa k mojim pripomienkam.


Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 12:24 pm

Ahoj,

k Tailoringu, je mi celkem k ničemu, ale nevím jakou další profesi si dat, nechci už profese kde se něco zbírá (mining, herbalism), ale chci jen vyrábět, já o tom ještě popřemýšlím. Mě to tay přišlo divné, ale tak uvidíme no.

Ke gearu ať se vyjádří někdo z paladinů, k talentům taktéž. A gemování základní 2 gemy pro retri paladina jsou +20 strength ( +34 u JWC, ale ten potřebuje 3 další epic gemy ) a další gem který se může gemovat je +10strength+15stamina. Asi si se nejvíc divil nad gemy co dávají +20hit rating, ty jsem dal už dříve protože jsem měl malý hit, a velký strength, tudíž mi ten strength byl celkem k ničemu. Proto ty gemy, teď mám hit už vyšší takže alespoň jeden oddělám.

Co se týče rodičů nebude problém, u rodičů to můžu zaručit na 100%, ale problém bude bratr. On mívá "krátký" a "dlouhý" týden v práci. V dlouhém týdnu je doma třeba jen jeden den a v krátkém 3, ale i tak, když bude mít zaplé stahování v den raidu a nebude doma, jednoduše mu vytáhnu kabel z routeru, protože má PC pod heslem. Když bude doma tak má Torrenty vyplé a stahuje přímo z ulozto.cz vecinou, nebo rapidshare, takže to hraní co jsem zkoumal nenaruší.

Doufám, že jsem zodpověděl vše.

Misiczka
Návrat hore Goto down
Pakinko
Veteran
Veteran
Pakinko


Počet príspevkov : 240
Registration date : 26.05.2009

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 1:42 pm

Caf, ako uz spominal kagei prihlaska je pekna takze to mas umna tiez +
No ale smutna vec je ze mame dost paladinov takze neviem ako by to bolo s miestom na raide.

Hned ako som si otvoril tvoje armory ma zarazila jedna vec, a to su talenty. Do PVE talentov by som si urcite nedaval VIndication2/2 a Pursuit of Justice pretoze mi to pride zbytocne davat do PVE , su to skôr PVP talenty. Tie zvysne 4 talenty si mohol dat do Stoicism a tym by sa ti otvoril Divine Sacrifice a posladny talent by si dal do neho. Je to dost dôlezite len ten sacrifice sa pouziva skoro na kazdom fighte.

Dalej co by som zmenil su glyphy, miesto toho Glyph of Consecration by som dal radsej Glyph of Exorcism .

Posledna vec su gemy, tie hitovetam mas uplne zbytocne, keby si ich dal prec este stale mas hit cap. Nabuduce nedavaj +20 hit ale davaj +10 strg +10hit a skus to skumbinovat tak, aby tiplatil set bonus kde mas strength.

Thats all. GL HF Smile
Návrat hore Goto down
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 2:14 pm

Ahoj,

dobře, glyph změnit není problém a talenty téř ne poupravíme, a gemy taky, jen asi až ztre, koupím si recept.


Díky za připomínky.
Návrat hore Goto down
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 2:28 pm

Glyph změněn, na řadě jsou talenty.
Návrat hore Goto down
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 3:52 pm

Talenty pozměněny, snad uř je to ok,a omlouvám se za ten new topic, překlikl jsem se.
Návrat hore Goto down
Nalanas
Veteran
Veteran
Nalanas


Počet príspevkov : 87
Registration date : 05.03.2009

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 6:43 pm

Ahoj

Budem strucny:

Prihlaska +
Nickcz -
Vek -
Raidovacie skusenosti -
Equip -

citácia :
k Tailoringu, je mi celkem k ničemu, ale nevím jakou další profesi si dat

Je vidiet ze support trade skilly moc nepoznas,takze hras svojho paladina asi len for fun.

GL v inych guildach. Za mna proti
Návrat hore Goto down
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSt december 30, 2009 8:02 pm

Ahoj, ale dovolím si ti oponovat, když jsem zakládal postavu chtěl jsem si dát svůj nick , který jsem používal již dříve, ale už byl zabraný, tak jsem zkusil další nic, až jsem nakonec došel k tomuto, abych pravdu řekl, je to podle jména mojí bývalé holky. A pokud Bych chtěl dat Misička, tak v nicku ve WoW háček nemůže být.

Zkušenosti, no to je pravda, ale to, že jsem nechodil ToGC prostě nemůžu. Když jsem chtěl jít tak mě nebrali kvůli achievu, když jsem chtěl složit, tak se našel někdo kdo to pokazil, příklad: skládali jsme to s priestem Donatela no a hráč Eustahije ( DK ) udělal na "červech" tuto věc, dostal poison,a místo toho aby šekl k druhému tankovi tak pomaličku couval přímo do středu arény a tam zamrzl a zůstal. Když už jsme prošli přez "červy" tak Icehowlovi, ačkoli tho neměl v targetu, pokaždé vběhl přímo do chargu, toto udělal pokaždé když jsem se dostali na Icehowla, jinak kdybyjsem šel s inteligentní grupou tk si myslím že by nebyl problém. UD jsem nechodit ani nevím proč, asi pro to že mě předtím nechtěli brát, a potom jsem neměl čas. Naxx totéž, ale myslím že k progressu ICC není UD a Naxx tak poctatný, ICC znám. Teda zatím jen ty 4 bosse co tam jsou.

K profesi: já mám JWC, ale další profesi začnu a nedokončím, uvažoval jsemnad tím, a udělám si Enchanting místo tailoringu. Trade já sleduji, ale nevěděl jsem co si dát. No stejně už jsem tailoring dlouho neskillil. Přehodím na enchanting.

Equip: Equip má možná mé mouchy, ale i tak si myslím, že to není tak hrozné, protože v guildách kde jsem byl, a v guildě kde jsu, s enic nechodí, např.: na raid 25 tuším ICC se nahlásilo 30 lidí a dorazilo 9, a na pugách se taky vše nazbírat nedá. Ale hlavní pro mě je, že znám ICC teda 25 jsem zatím nebyl, ale zkoumal jsem videa z raidů lepších guild. Jinak si myslím, že bych to aji zvládl.

Věk, já věděl, že to bude krapet problém, ale nemyslel jsem si že až takový. Ono nezáleží koli člověku je, teda když mě věčina lidí od vás nezná, ale pár lidí už mě dost chválilo aji v reálu.

Citace z jednoho mailu určeého mě a ještě jednomu borcovi je asi o rok starší možná o 2, už nevím:

Ahoj kluci,

ačkoli vím, že jste oba předstihli svůj biologický vě, a mě příete jako starší a vyspělejší lidé než ve skutečnosti jste, tuto záležitost prostě řešit musím. Atd....

Zdraví Pavel. Smile

Toto je z jednoho mailu určeného mě a jednomu kámošovi. Jen abych nezapomněl, člověk kter to psal je Vysokoškolsky vzdělaný člověk, a taky hrával WoW. Má vystudovaná práva, a je to jeden z nejlepších lidí co znám. Jen tak mezi náma, na to, že WoW přestal hrát před půl rokem, hrál na serveru Thunderhorn a býval v jedné z nejlepších guild serveru, myslím že hned v druhé TOP, tak mě nick Kociczka, ale poslední raidování zaznamenal ještě za dob TBC, kdy měl nejlepší možný gear na druida ( resto ).

Jen jsem to chtěl dodat.

Misiczka
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt december 31, 2009 11:25 am

naprosto nulový zkušenosti s progressem, uld vůbec nic (to že Tě nikde nechtěli je hodně slabá výmluva, neni problém si složit vlastní 10ku a aspoň pár hm dát, nebo si ten uld aspoň projít celý), 25ky se dřív chodili pugy a co vim tak některý se dostaly i k vezaxovi...
- ToGC..nic, zabalit to kvůli jedný lamě? tomu říkam odhodlání to někam dotáhnout teda
- ICC - u 25ky ani jeden boss, nezájem chodit s pugem? - ono ikdyž se tam dost wipuje tak přece jen nějaký ty bosse skolí a nový věci a emblémy se dost hodí
- malý počet achievů o nějaký aktivitě taky moc nesvědčí

za mě PROTI, nemáš prostě zkušenosti, který potřebujeme od lidí k našemu progressu
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt december 31, 2009 12:19 pm

Ja neviem plakať v prihláške že ťa nikam neberu a že si zavyslí na pugoch kde aj tak nič nedáš lebo to ludia lamia a na to sa vymluvaš a ospravedlňuješ tým svoje skušenosti a eq tak to je dost ubohe si vôbec podávať prihlášku to takejto guildy skus si dať menšie nároky možno si ambiciozny a možno máš skill ale na tvojej postave sa to neodráža tak skús na tom trocha popracovať.

GL inde.
Návrat hore Goto down
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeŠt december 31, 2009 9:17 pm

Když už tak se pokusím doplnit ToGC aspoň 10ku alespoň 4/5 pokudmožno i 5/5 a nějaký HM z UD aspoň z 10ky. Budu to muset složit.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 02, 2010 8:38 am

Tie Recounty čo si mi poslal nie su špatné ale myslím si že by sme ťa v guilde nevyužili... gl nech si najdeš guildu kde sa budeš môcť realizovať... Čus



Kagei
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Misiczka
Anonymný




Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeSo január 02, 2010 12:10 pm

Ahoj, já jsem s tím počítal, že bych asi místo v raidu nenašel, že byste mě nevyužili, ale myslel jsem, že bysme se kdyžtak dohodli jak bych chodil pugy, sice mi už vadí, ale co by se dalo dělat. Třeab by se časem místo našlo. Pugy bych chodil klidně dál, jen jsem chtěl k vám. Třeba by se to místečko časem našlo. I tak díky, já jdu s Blizzem zařizovat odblokování acc, někdo se mi totiž napích do komplu.

Přeju všem mnoho úspěchů a příjemnou zábavu. Čus

Misiczka
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitimeNe január 03, 2010 2:36 pm

neprijaty locked a ak ti mozem dat radu zaobstaraj si authenticator...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)   Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Přihláška - Misiczka retri/holy paladin (Neprijatý)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska - Retri paladin
» Prot / Retri Paladin (Neprijatý)
» Furiio-retri paladin (Neprijaty)
» holy / prot / retri palat (Neprijatý)
» Maxuberpwng - Prot/Retri Paladin (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: